BiH sport - diskusije

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Esh, Oct 9, 2008.

  1. nFare

    nFare Komšija

    Re: Turska-BiH

    Steta Turci su bili zreli da im se uzme bod. Pjanic ne treba da je na klupi, veznjaka nikad dosta, bez obzira koliko imao godina mislim da bi igra u napadu bila puno bolja, veceras iz jedno 3 dobre sanse mi nismo uspjeli opucati po golu.
     
  2. Esh

    Esh HWB

    Re: Turska-BiH

    Nije problem samo u tome da Misimovic i Pjanic igraju na istoj poziciji, vec u tome sto Pjanic ne igra za klub, a ti bi ga stavljao u pocetnu...
     
  3. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Re: Turska-BiH

    Mislio sam da cemo stvarno pobijediti. Pogotovo kada se prvo poluvrijeme zavrsilo. Berberovic i Rahimic kao da nisu ni postojali u sredini : ili su gubili duele ili su imali viska poteza. Uglavnom, katastrofalno su odigrali. Definitivno mora u sredinu staviti Pjanica. Bolji je onaj sto sjedi na klupi u Lyonu nego oanj ko igra u nekom bugarskom Litex Lovechu.
     
  4. nFare

    nFare Komšija

    Re: Turska-BiH

    Tesko je da on kao 18. godisnjak ulazi u igru pored Juninja medjutim ulazi u 2. poluvremenu, nije bas da ne igra, lik je brz i kreativan veznjak cini mi se da nam bas toga fali, ne bih da nesto pametujem, Ćiro zna sta radi, ali smo mogli da nekoliko puta stvorimo 100% priliku za gol, a ono corak.
     
  5. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    Re: Turska-BiH

    samo je mogao Ibisevicu dati sansu od pocetka...ako ne igra Pjanic u klubu, onda igra Vedo.
     
  6. nFare

    nFare Komšija

    Re: Turska-BiH

    Ma samo da se ne stvori neka panika, Armenija se bas mora dobit, a imali smo bezbroj ovakvih situacija ono izgubimo protiv favorita u gostima=>razocarenje=>izgubimo bodove od levata kuci. To nam se sad ne smije desiti.
     
  7. FeyzA

    FeyzA Aktivista

    Re: Turska-BiH

    Ma poceli smo sa defanzivnom formacijom, pa smo igrom slucaja poveli, nastavili se braniti ali na malo glup nacin, samo nama svojstven. Ibisevic je usao umjestio Ibricica, uveo napadaca, izbacio veznjaka u situaciji kad nismo ni imali veznog reda. Pjanic je usao prekasno, ali eto bilo je tih sansi da se dodje 1 na 1 sa golmanom. Prelosa pas igra, rezultat je ovoga. Vozdra
     
  8. Esh

    Esh HWB

    Re: Turska-BiH

     
  9. Devil Hunter

    Devil Hunter Aktivista

    Re: Turska-BiH

    Haha i to su naše sudije.
     
  10. FeyzA

    FeyzA Aktivista

    Re: Turska-BiH

    Ma klošari . Nije ni cudo sto smo u k**cu , dobro su ga mogli suspendovati :S
     
  11. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Re: Turska-BiH

    kad jednom shvatimo da smo prosječni u fudbalu manje cce biti nerviranja :lol:
     
  12. Esh

    Esh HWB

    Re: Turska-BiH

    Znamo mi to, samo eto ljudski se nadati boljem :)
     
  13. Juka

    Juka Komšija

    Re: Turska-BiH

    Ko , dao bi sve samo da nas vidim na nekom posteru, albumu (panini) il na nekom redosljedu utakmica za ispunjavanje rezultata (znate one tabele u novinama, kad izadju prije pocetka sp-a)!!!
     
  14. Esh

    Esh HWB

    Re: Turska-BiH

    Morat ces jos malo sacekat za lijepljenje takvih slicica :)
     
  15. Samir_Masinac

    Samir_Masinac Aktivista

    Re: Turska-BiH

    Lose smo igrali, vidi se nedostatak defanzivaca. Kad ljudi naprave 10 prilika jedna ce uci, a mi s druge strane napravimo jednu, i to da valja, i jos zaseremo na zadnjem dodavanju, onda nemamo sta trazit. Isto je bilo protiv Spanije. Kad se napravi jedna dobra prilika, ako se ne iskoristi, druge takve nema vise protiv dobre ekipe.

    Ja cekam Bosnu na nekoj igri, oficijelno. Zamisli novi soccer, na kutiji umjesto C.R. Dzeko u nekoj sminkerskoj pozi.
     
  16. Zlatan

    Zlatan Komšija

    Re: Turska-BiH

    eh da slucajno udje jedna ili dvije lopte( a lako su mogle uc) rekli bi svi:"sjajno smo igrali!"....rezultati u fudbalu kao i u zivotu pocesto su rezultat srece tj sudbine
     
  17. Samir_Masinac

    Samir_Masinac Aktivista

    Re: Turska-BiH

    Jest, samo nas nikako sudbina da jednom iznenadi odlaskom na prvenstvo.

    Sad mi je jasno sto BHT ne prenosi utamice, dosta je narodu stresova i ovako. :mrgreen:
     
  18. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    Re: Turska-BiH

    ali, nije sve tako negativno:

    *od prvaka Evrope, i prve reprezentacije na FIFA-noj tabeli smo izgubili samo 1:0 (i to u gostima)
    *dijelimo prvo mjesto po broju postignutih pogodaka sa Špancima
    *od svih timova, osim od Španije, imamo bolju gol razliku
    *i Španci i Turci nas uopste nisu nadigrali...Turci trebaju biti sretni sto imamo Dzeku, i sto ih je malo rezultatski pogurao :D
    *gledam malo ostale grupe, i vidim jednu Češku, Latviju, Rusiju, Bugarsku, koji imaju jednak ili slabiji učinak u odnosu na nasu reprezentaciju - a svi su bili ucesnici velikih turnira (bilo svj. ili evr. prvenstvo)
     
  19. Zlatan

    Zlatan Komšija

    Re: Turska-BiH

    ma da je bih i zadnja na svijetu sto bi se ja lose osjeco zbog toga, zelim da se osjecam lijepo i ne dozvoljavam da mi los rezultat neke fudbalske tekme pokvari dan ;) na kraju krajeva sve je to biznis i na gubitku je najvise ciro i njegovi igraci, a njih bas boli briga kad meni ne ide dobro u nekim stvarima kojima se bavim u zivotu :)
     
  20. Hansel

    Hansel Komšija

    Re: Turska-BiH

    Nisam pesimista, ali objektivno gledajući teško da možemo napraviti nešto i u ovim kvalifikacijama. Španija će svakako biti prva tako da se za drugu poziciju borimo sa Turskom koja je svoju snagu pokazala na evropskom i Belgijom koja je svoj kvalitet pokazala na olimpijskim igrama a i u gostujućoj utakmici protiv Turske.
    Činjenica je da ima još da se igra, ali protiv veoma jakih ekipa.