Breaking Bad [spoiler alert]

Discussion in 'TV, muzika, filmovi i serije' started by XTRage, Apr 10, 2011.

  1. d0ga

    d0ga Aktivista

    dobra ova sedma skroz
     
  2. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Koji papak upuca Mikea hladnokrvno a baš mi Mike postao drag lik. Ne sviđa mi se nikako Walterova transformacija. Ovako ispadne nježnija verzija Tuco-a. Mada mi nije najjasnije što je upucao Mike-a. Nije valjda samo zato što mu ovaj nije htio dati imena 9 onih zatvorenika. On je to planirao jer je već prije izvadio pištolj iz torbe. Ne uklapa mi se to nikako pogotovo jer se Mike povukao.
     
  3. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Zato sto ga niko je šljivi i ne shavata ozbiljno u nakani da postane kingpin? Ocito da Walter ima jako visoko misljenje o sebi i da mu sve vise smeta kad ga neko ne slusa.
     
  4. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Moguće. Baš nikako mi ovo se ne uklapa kako god okrenem. Doduše ima smisla to što govoriš. Lako plane i poslije incidenta sa Tuco-m nije isti.
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Nemojte samo momci pisati u spoiler-kodovima. Prije smo tako radili pa ružno izgleda te se stavilo u naziv teme i: "[spoiler alert]". Odnosno, ko nije gledao zadnju epizodu da ne zalazi u temu.
     
  6. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Mislim da ga je Walter rokno jer je htio da mu na samrti da/kaze listu tih ljudi. Ali je tek onda skonto da listu moze dobit od one kucke. :D

    Sljedece je garant ubijanje one devetorice. Medjutim DEA ulovi onog advokata, znaci i to ce se zamrsiti. Vec znaju i kome je lova isla.
     
  7. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ima nas što čekamo da se sezona završi pa da gledamo u komadu. Sad evo uđih da pitam do koje su dogurali i pročitam ovaj stivijev komentar.
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    Druže moj nemoj ulaziti u temu.. valdja si upratio na starim postovima da se pocelo pisati bez spoiler tagova te je isto fino naznaceno u nazivu teme.

    viewtopic.php?f=56&t=26701&start=125
     
    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  9. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    [​IMG]
     
  10. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Volio bih da hoće ostaviti prostora za eventualni film, prvenstveno mislim na Jessea a zašto ne i Walta. Za mene najbolja serija svih vremena. Toliko mračna, nepredvidljiva, zanimljiva, pregršt bogatih karaktera, gotovo savršena u svakom pogledu. Jedva čekam šta će biti sljedeće za Vinca Gilligana, kreatora serije.
     
  11. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ko ce sad docekat nastavak sezone...
     
  12. kvaju

    kvaju Komšija

    e sad sve u komadu pogledati :)
    po reakcijama, i par ovih postova što sam upratio, nisu usrali sezonu.
     
  13. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Onome ko se sjetio da je podjeli u dva dijela zelim da nadje zenu sa komsijom :mrgreen:
     
  14. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    [​IMG]
     
  15. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Hahaha, dobra. :D
     
  16. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Mislim da naziv serije najbolje objasnjava kuda tezi razvoj karaktera WW, tako da tu ne bi trebalo ocekivati iznenadjenja.
     
  17. Esh

    Esh HWB

    Happy ending bi predstavljao iznenađenje :D
     
  18. XTRage

    XTRage Veteran foruma



    :smt005
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  19. XTRage

    XTRage Veteran foruma

  20. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma