Breaking Bad [spoiler alert]

Discussion in 'TV, muzika, filmovi i serije' started by XTRage, Apr 10, 2011.

  1. Esh

    Esh HWB

    Zato je najbolji opis na TV.com: The story of Walter White, his family, and his associate, Jesse Pinkman, arrives at a close to conclude the series. :D
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Dobra epizoda. Kakao rekoh, djeca sa ulice demolirala kuću. Kako se i predpostavljalo, oni kriminalci uzeli snimak. Navijao sam za Pinkmena da pobjegne ali ga klepise. Moguca su ubijstva jos nekih glavnih likova jer se serija zatvara.

    Mjesec dana su preskocili u ovoj epizodi tako da se mogu ocekivati preskoci i u zadnjoj epizodi.

    Mislim da ce se vratiti u grad kako je i spoilano kroz epizode. Platiti nekog lolu da pobije one naciste, uzeti novac te se recimo predati. A bilo bi epic da kraj bude kako je recimo six feet under zavrsena. Da prikazu interval od par decenija poslije kako su glavni akteri završili.

    A druga je varijanta da se vrati u gradi i aplicira za direktora firme koju je on osnovao.. jer su ga razljutili na bloombergu.. hahaha

    Neko spominje kako je White killer.. ja se vala ne sjecam kada sma zadnji put gledao film ili seriju a da su svi u njoj negativni likovi. Niko u ovoj seriji nema pozitivnu ulogu. Mozda neupućeni Flin.
     
  3. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ono dvoje ga samo razpizdise na kraju, a taman bio izgubio svu volju za bilo kakvu borbu. Hvala im. :D Sad ce bit veselo, ima da lete glave. Imam osjecaj da ce Walter na kraju spasiti Pinkmana (kao i mnogo puta u toku ovih 5 sezona) i da ce on u procesu toga nekako nastradati.
    Walter jr. je jedna od najbeskorisnijih uloga u seriji. Jedino sto je on uradio, da je i prilicno korisno je bilo da je napravio onu web stranicu za skupljanje para za Walterov rak. Stranica koju je Walter koristio za pranje para. :D Ako mr. White fasuje zatvor, volio bi da mu i zena isto tako fasuje koju godinu. Ipak je i ona svjesno trosila te pare sto je on zaradjivao...
     
  4. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Gretchen je realno uzrok Walt-ovih nevolja, i sad se krug zatvara.

    A Pinkman-a da ce spasavati ne vjerujem, mozda ga zapravo nezeljeno spasi kad/ako ode po pare kod Jack-a, i onda dok su Gretchen i Elliot vec otrovani ricinom njih dvojica imau finalni okrsaj a la Reservoir Dogs:

    [​IMG]
     
  5. XTRage

    XTRage Veteran foruma



    Fake ali epic :smt005
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  6. donjapa

    donjapa Overclocker

    Have an "A" one day!
     
  7. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Pregledo sam sve epizode do velike pauze, od koje epizode da sada krenem? Posto gledam online a treba vremena se ucita, jucer stavio 5 sezonu prvu epizodu gledo malo, i vidim da mi djeluje poznato kad ono gledo...
     
  8. kvaju

    kvaju Komšija

    Ista stvar i samnom bila, al opet gledao sam drugi put iste sezone, jer sam dosta toga zaboravio, i nije bilo dosadno drugi put gledati.
     
  9. XTRage

    XTRage Veteran foruma

  10. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    I to je to.

    Skakao sam kao malo dijete jer sam pogodio da su Badger i Skinny Pete "hitman-i" :D :mrgreen:
     
  11. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Predobar ending.Me like it :smt006
     
  12. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ja prezadovoljan.

    A pogodio sam kako ce zavrsiti. Bas sa u svom predhodnom postu napisao da ce Walter spasiti Jesseija, i da ce on nastradati u toku toga.
     
  13. Bonded_by_Blood

    Bonded_by_Blood Aktivista

    Zaista zadovoljavajući kraj. Walt je u neku ruku pobijedio rak, umro je "on his own terms", rješio labave krajeve.
    I fakat, nek je konačno rek'o "I did it for me.", para uši svaki put kad kaže "uradio sam to zbog familije", ne što je netačno, već što je to 500 puta rekao do sad :D


    Jesse Pinkman u spotu Korna: http://www.youtube.com/watch?v=xVPvzX-AeSM
    (smiješno mi jer ga u spotu maltretiraju sportaši/cool djeca, možda ga je to navelo da skrene na mračni put meth-a haha, isti univerzum)
     
  14. donjapa

    donjapa Overclocker

    Classic, treba nam jos ovakvih serija.

    Lidija mi je uvijek prejaka :D
     
  15. bhd

    bhd Veteran foruma

    koji kraj, hahahahahhaa :D car
     
  16. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Sve je to super, ali sta sad gledati? :D
     
  17. bhd

    bhd Veteran foruma

    ja poceo family guy :D
     
  18. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Boardwalk Empire. :)
     
  19. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Sve ste već rekli u vezi finala, a od mene ide slika :mrgreen:

    [​IMG]
     
  20. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Dobro je zavrsilo, samo prebrzo proleti epizoda. Nisam ni primjetio da je prosao gotovo sat a dodje kraj.