Call of Duty: Modern Warfare 3

Discussion in 'Igre i konzole' started by Esh, May 16, 2011.

  1. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Predji na veteranu i pokupi sav intell. pa ce biti 100% :)

    Sent from my GT-I5700 using Tapatalk
     
  2. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Deinstalirano je to vec. :lol:
     
  3. p4ja

    p4ja Komšija

    ima li ko kakvu stranicu gdje se moze kupiti jeftino,na g2play ima nesto 23 eura neka steam verzija,jel to samo mp? i out of stock je... :?
     
  4. irhadkul

    irhadkul Komšija

    ne to je i sp i mp,a steam je servis koji prodaje igre.To znaci da bi igru pokretao iz steamovog sucelja.
     
  5. p4ja

    p4ja Komšija

    pa jel moguce da je 23 eura onda?
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Pazi.. To je ruska verzija i moras bit iiz rusije da aktiviras.

    "Important Notice:

    This is the Russian version of the game and G2PLAY.NET is NOT responsible for regional, language or any other upcoming restrictions!"

    EU vertija je 45€.
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

  8. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

  9. p4ja

    p4ja Komšija

    pa stani,jel ja mogu sad sebi nabacit tu rusku,pa naci negdje eng pack pa instalirat..
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

    Prije je bila poruka.. ili je sada nisam vidio ili je uklonjena ali je stajalo da samo oni iz Rusije mogu aktivirati, odnosno, mora biti ruska IP adresa. Znaci ne.
     
  11. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Prevari ih proxijem?
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

    "Buy this product only if you understand the risk at your own responsibility!"
     
  13. p4ja

    p4ja Komšija

    ja sam izbriso poruku,htjeo ti reci za linkove da stavis,pa si editovo post...vidim pise jos multylenguage...al eto..mogo bi i bezveze bacit repa

    edit:al citam ovaj feedback ljudi iz DE,IT,SP svi ovu kupili i iigraju???
     
  14. NAILS

    NAILS Moderator

    Jezik nema veze sa aktiviranjem. To je in game jezik. Da ne bude meni na ruskom. BF3 moze iz nase zemlje. Kupis rusku verziju i opleti. Ova steam MW3 verzija ipak ne.

    EDIT: Pa mozda i moze. Mozda su zato i uklonili poruku da je only za ruse. Ali ti fino pise da radis na svoj rizik pa ti vidi.
     
  15. p4ja

    p4ja Komšija

    ma ne to covijece,ljudi iz njemacke,italije,spanije,finske kupuju ovu rusku verziju i aktiviraju je... razumijes?
     
  16. NAILS

    NAILS Moderator

    Editovao sam post.. kao sto si i ti. Ako ocekujes da ti neko kaze "kupuj, sve radi.. bujrum" a da nije probao, takav odgovor neces dobiti.
     
  17. extibo

    extibo Komšija

    Ruska verzija je legit, samo treba ruski VPN kod aktiviranja na Steamu. Nakon aktivacije promijenis jezik na engleski i to je to.
     
  18. igor.g

    igor.g Komšija

    ne vrijedi taj "DLC" ni tih 20 eura :smt005
     
  19. p4ja

    p4ja Komšija

    kako da tu mandju izvedem,nisam to radio nikad... mozes na pm ako ti jeni frka
     
  20. p4ja

    p4ja Komšija

    haj eto taman imas mjesta sad na serverima..