Call of Duty: Modern Warfare 3

Discussion in 'Igre i konzole' started by Esh, May 16, 2011.

  1. JVC

    JVC Overclocker

    I jasa ga presao pravo mi se svidja, nikakvih zapinjanja i gluposti na 1920x1200 grafika ok. igra zabavna, neznam zasto ovi pojedini pacijenti toliko kukaju pogotovo sto je nisu kupili.
     
  2. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    a koga ti to nazivas pacijentom? :roll: :roll: :?: :?: :?: :?:
     
  3. JVC

    JVC Overclocker

    Sami ce se prepoznati oni kojima nista nevalja, na sve imaju primjedbe, a ni 1KM. nisu platili sve torrent i sl.
     
  4. exchanged life

    exchanged life Aktivista

    Idem je ja još jednom prijeći. :D
     
  5. dmr

    dmr Veteran foruma

    Hajd tebi se makar svidja, nema veze sto nisi platio :D. A igra je meni toliko zanimljiva da sam zasto negdje na drugoj misiji i ne igra mi se dalje, jos, mozda nekad i zavrsim. Isto je tako bilo sa BO, pa sam kasnije zavrsio. Moguce i sto sada ima povelik izbor dobrih igara, da je izasla prije 1 mjesec sigurno bih je zavrsio u cugu. Sve u svemu kako je krenulo ocekuje nas i cetvrti dio sa istom grafikom i sve isto. Jedina prednost igre je za ljude sa malo starijim hardverom, jer mogu igrati u punom "sjaju" :D
     
  6. JVC

    JVC Overclocker

    Meni je BO bio smece, prvo glupost sa hardverskim zahtjevima, drugo sama igra mi je bila debilna, ova mi je daleko bolja, menje hardveski zahtjevna, grafik asolidna, mad mi je zakon jos uvijek cod4, i naravno da nisam dao dinara kao i 99,99% nas ovdje po balkanu.
     
  7. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Kakva je ovo grafika, ma ovo je ocaj, izgleda kao zadnji Duke Nukem jbt. Mislio da je neki bug kad na netu vidim da je jednostavno tako. Sve je nekako puno blura, teksture uzasne oci da te zabole. I to sve na maksimalnim detaljima... BFBC2 razvaljuje guzove ovom COD-u, a BF3 da ne spominjem. :)
     
  8. dmr

    dmr Veteran foruma

    treba ti odgovarajuci fix, evo na PM
     
  9. igor.g

    igor.g Komšija

    image quality stavi na native

     
  10. exchanged life

    exchanged life Aktivista

    Bolja od mw2, ali ju je zato mnogo lakše prijeći. Onog neprijatelja da pljuneš on bio mrtav...
     
  11. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    eto ti ces nam reci :) imam sve cod naslove original od cod4 naslova, i mw3 nisam ni skinuo, kad sam procitao kakva je igra, i pogledao par trailera. uporedimo ja i ti steam accounte, pa da vidimo koliko ko ima PLACENIH igara. ako igra valja, nije mi zao dati pare....
     
  12. malwarebyte

    malwarebyte Novi član

    Meni zao Price :(
    A inace igra dere gu*ove :D
    Ako bude kakvih snizenja javite :)
     
  13. Sp3x

    Sp3x Aktivista

    mogao si to bar staviti kao spoiler, ima onih koji jos nizu zaigrali...
     
  14. JVC

    JVC Overclocker

    Treba te uokviriti, takvi su jako rijetki. :smt003
     
  15. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Nema se tu sta plaho polemisati,ako hoces igrat MP moras izbrojat love.Bez brojanja love samo mozes igrat samo sam sa sobom i to je to.
    Ako MW3 vec nije donio nista novo u odnosu na prethodnike ne vidim razloga zasto krhnut toliko love,bit ce ga kasnije na nekim akcijma sigurno.
     
  16. p4ja

    p4ja Komšija

  17. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    U ovu zaradu ne sumnjam ni najmanje,dok nije izasao MW3 na BF3 nisi mogao nac slobono mjestu na serveru ni pod razno,onog dana kad je izasao MW3 pa i dan danas ima mjest gdje pozelis,i nas server prazan non stop.
     
  18. dmr

    dmr Veteran foruma

    Zalosno sto ovakve igre ovoliko zaradjuju. Nije ni cudo sto je sve manje originalnih igara, nije niko lud od developera bjezat od novca.
     
  19. jeretik

    jeretik Komšija

    Jel mogo ikako sporiji multiplayer biti? Mislim, stvarno.
     
  20. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Jao sto je kratak SP. Sto je najgore predjes ga a ono pise "56% completed". :D