Call of Duty: Modern Warfare 3

Discussion in 'Igre i konzole' started by Esh, May 16, 2011.

  1. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ja ću je kupiti na TheHut, može li to u nas da radi? :)

    Barem ovo mogu igrati na mojoj kanti za razliku od onog BF prezahtjevnog shita :smt003

    Uostalom, uigran sam na COD serijalu.
     
  2. dino73n

    dino73n Veteran foruma


    Nemoj mi na BF zafuntacemo :D

    Samo priznaj dugo i gura taj tvoj komp. COD stvarno ide na minimalnu zahtjevnost. I u doba prvog MW isao je na kantama a Crysis ni naopako.
    Istorija se ponavlja.
     
  3. p4ja

    p4ja Komšija

    brate obadvije imam,al mw mi se svidja vise..vise i ljudi ga igra..beton je i bf,al tama me slomila zivog..ko da neki blur ima
     
  4. jeretik

    jeretik Komšija

    Izvinjavam se na potencijalno njubovskom pitanju, ali gdje najjeftinije mogu kupiti MW3? Zagrijan sam, igra ga stvarno mnogo ljudi i CTF ist krieg.
     
  5. p4ja

    p4ja Komšija

    iznad brate dva posta, g2play danas je akcija koja traje dva dana 19 eura
     
  6. jeretik

    jeretik Komšija

    Skupo :D Imal jeftinije?
     
  7. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    ^^ haha jel se zajebavaš?

    Kupi na steamu 59.99EUR. :lol:
     
  8. jeretik

    jeretik Komšija

    Jok, imal sta od 25-30 KM, Indija i to, ako nema, cekam neke druge akcije, itd. Ipak nisam toliki fan igre :D
     
  9. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ova ruska verzija se prodaje i na ebayu

    kažu da se može aktivirat sa instrukcijama koje ti ljudi pošalju u emailu:

    http://www.ebay.co.uk/itm/Call-duty-Mod ... 500wt_1413
    http://www.ebay.co.uk/itm/Call-Duty-Mod ... 684wt_1396

    U feedbacku prodavca svi koji su je kupili su aktivirali sa lakoćom, mislim da se isplati probati.
     
  10. p4ja

    p4ja Komšija

    hvala,naso sam i na netu kako zavrsit u 2 minute ovo,al eto ova tvoja varijanta jos bolja..
     
  11. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Javi ako kupiš kako je prošlo.
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

    Toliko je MW2. Ne vjerujem da ce biti na 15€ ni za godinu dana. Ako ti se ne placa, udri ovaj free fps dok ti ne dosadi: http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... fkWos#t=8s
     
  13. Esh

    Esh HWB

    Samo pazite da ne bude nekih neugodnih iznenadjenja tipa banovan Steam account i slicno.
     
  14. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    A ima li neki poseban razlog zasto je u Rusiji igra toliko osjetno jeftinija?
     
  15. p4ja

    p4ja Komšija

    sutra cu gledat da odradim,nego bukvalno svake sekunde skace novi feedback i vidim ljudi iz svih krajeva svijeta bas ovu rusku tuku,i svi je registruju regularno...i govore da je sve ok.. vidjet cemo,ne bi trebalo bit problema

    Re: Call of Duty: Modern Warfare 3
    A ima li neki poseban razlog zasto je u Rusiji igra toliko osjetno jeftinija?

    ma pitaj Boga kakve su to mandje
     
  16. dino73n

    dino73n Veteran foruma


    Najvise je hakera u rusiji :D pa su im dali jeftinije da im sta ne pokvare :D
     
  17. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ah, cod je napravljen tako da svi mogu dobro igrati, al ja vise volim kad je teze, volio bih da je bf3 nasljednik bc2, vise volim lagan gameplay, teamwork, neg onako konstanto napucavanje , no kako kome
    volim i ja cod igrati kad je zayebancije u pitanju
     
  18. p4ja

    p4ja Komšija

    ma haveru jebo me igrica kad mene prokaki na malti,a ubije me levat sa ilidze sniperom..
     
  19. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma


    :lol:
     
  20. Haker

    Haker Veteran foruma

    Jebo tebe igrica.