Cinema City - multiplex kino u Sarajevu

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Esh, Aug 6, 2009.

  1. zoi

    zoi Veteran foruma

    sinoc bili u kinu.pogledali Inglorious Basterds(dobar film :) ).dok je cijena karata prihvatljiva,cijena kokica ili soka je,za mene i moje prijatelje,a vjerovatno i sugrađane,velika.sok od pola litra(coca-cola i sl.) je 2KM,kokice 2,5KM.a par metara od kina se nalazi konzum,pa se sve moze tu kupiti :twisted:
    tokom projekcije smo se skuhali,prevruce je bilo,valjda sto smo bili u najmanjoj sali :S i malo je tijesno ,jer naslonjac za ruke dijele dvije stolice,nije za svaku odvojeno,pa moze biti problem,meni je bilo dobro jer sam bio izmedju dva jarana,pa sam njima laktove u rebra gurao :lol: i problem je sto nemam gdje sa nogama :oops:

    ipak,za nase selo,koje je sada postalo veselo,ovo je super stvar,jos ako budu aktuelne ponude filmova ubuduce,bit ce nesto od nas :)
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Gdje im BA "recepcija" ? Ja jucer uletih nabrzinu reko da vidim za karte al neskuzih gdje prodaja. Pravo ona igraona, dole isto slicno, gore kafić. Stao malo da vidim kad su filmovi i izadjoh. Mrsko mi bilo letat.
     
  3. artemis

    artemis Komšija

    Haha, pa zato se nista i ne kupuje u kinu, lagano se ponese torba i natrpa ili ako je zensko/djevojka u pratnji samo neka ponese vecu "torbicu" i uzivaj :mrgreen: Jedino sto nema onih stolica za parove...
     
  4. zoi

    zoi Veteran foruma

    @nails:na drugom spratu,popnes se uz stepenice,na desnu stranu ti je recepcija.imas tu TVove na kojima pise koliko je mjesta jos ostalo,kada je projekcija i slicno.vecinom su dvije cure tu.lijevo od recepcije ides u dvorane ;)

    @artemis:pa i mi smo "prosvercovali" sok i grickalice.a jaran pita njih moze li se unijeti nesto svoje(sok i sl.) i oni kazu ne moze.mi do konzuma,kupimo,u dvoranu normalno udjemo,sve u đepovima,niko nije ni pregledao :mrgreen: ne znam ima li lože i u jednoj dvorani?mi smo bili u dvorani 2,valjda je to najmanja,od 80mjesta ili je srednja od 120 :|

    i da,zamjerku sam imao na subtitlove,hem sto nekad kasne,hem sto ruzno izgledaju.u cemu je fazon ne znam.moze neko pomislit da ja samo kritikujem i da mi se ne sviđa kino po mojoj prici,mada nije tako :D
     
  5. artemis

    artemis Komšija

    Isto je bilo problema sa titlovima i u glavnoj(sali 1), na 2012, ma dok se ustele...
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Znaci ipak je gore sam odesno. Hvala..