Cinema City - multiplex kino u Sarajevu

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Esh, Aug 6, 2009.

  1. Juka

    Juka Komšija

    Dali te je ikad iko zaustavio ili cudno pogledao dok si unosio kesu punu grickalica i sokova u kino, npr meetingpoint, apolo itd... Mene nikad...
    A vamo sam imao osjecaj da se ne smije unosit (prvo sto vidi onu naljepnicu na ulaznim vratima), dok sam ulazio ispred mene su bili dvoje troje, i onaj sto pregleda karte ih je pravo cudno gledao primjetivsi da nisu Kelly's chips kesice, ono kao ajd necu im sad nista govorit da ih ne odbijam kao musterije... malo je glupo ako vec platis kartu 5KM+ da moras i kod njih kupovat grickalice i sokove koji su 3x skuplji nego u konzumu par metara dalje...
     
  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Stvari u ruksak pa u kino ako vec hoces bez blama da unosis "3rd party" stvari. Niko te nece ni pogledati. Nije fakin aerodrom u pitanju.
     
  3. GW

    GW Moderator

    Dajte ljudi, to je isto ko sjesti u restoran i izvaditi svoju piknik-korpu ili sjesti u kafić i izvaditi svoju gajbu pive. Nema smisla jednostavno.
     
  4. Ajdin87

    Ajdin87 Aktivista

    Nije isto. Ti ako volis 2 KM vise dati za sokic, bujrum.
     
  5. GW

    GW Moderator

    Koja je razlika?

    Da se ja pitam, u kinima ne bi bilo ni sokova ni grickalica. Mobiteli koji zazvone bi bili trajno uništeni.
     
  6. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Srećom nepitaš se.
     
  7. GW

    GW Moderator

    Srećom. :D
     
  8. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Slazem se iako ekstremno. S druge strane, lako bi to bilo rijesiti sa malo jacim blokatorima signala. Ko se boji "vaznog" poziva nek i ne ide u kino...
     
  9. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    BLOKATOR SIGNALA. :smt003
     
  10. Esh

    Esh HWB

    Izgleda da je samo kod nas normalno sa sobom ranac s hranom nositi i antenu za bolji prijem signala :s
     
  11. Ajdin87

    Ajdin87 Aktivista

    Pa ne prica se o tome da ces ponijeti elektricni rostilj i akumulator sa sobom pa przit, ali flasica soka i smoki je sasvim normalno, da nije ne bi to prodavali ni oni na ulazu u kino. Ovo za mobitele stoji, svako se najezi kad nekom u pozadini pocne drndat.
     
  12. GW

    GW Moderator

    Meni ista stvar kad neko počne šuštati sa pakovanjem čipsa. :smt070
     
  13. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Bas me interesuje kakvu logistiku nosis kad ides sa djevojkom u kino.
     
  14. Esh

    Esh HWB

    Od prije par godina veoma popularna opcija je i slikat se u kinu tokom filma uz nezaobilazni blic.
     
  15. zoi

    zoi Veteran foruma

    :shock: sreca pa kod nas kino ne radi par godina,taman da nas to zaobidje :lol:
     
  16. Loki

    Loki Komšija

    Ja sam znao da je "zabranjeno" al' bez obzira sam ulazio sa par kesica i flašica bez problema. Da se razumijemo ja i volim da jedem kokice u kinu al' kad ideš s nekim ko hoće "Soletti" grickalice onda to ide tako.
     
  17. BoLa

    BoLa Aktivista

    Da nisam ovo sam dozivio ne bih ti vjerovao.

    Sreca pa su bili daleko. Ubrzo ih je izbacio cuvar dodushe. To je bilo u Meeting pointu da ne bude zabune :)
     
  18. Vedo

    Vedo Moderator

    pa mora se na fejsbuku okacit gdje se bilo
     
  19. Esh

    Esh HWB

    Imam novi prijedlog za kino izlaske: naoruzati se mobitelima te na Twitter prenosti radnju iz filma, uz nezaobilaznu filozofiju "da li je John ubio Jane", "sumnjiv mi je Jack, finjaka glumi", "pojeo/la sam sve kokice, odoh gadjat nekog ispred kikirikijem" itd.
     
  20. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    StaRadis.ba, gurajmo domace :lol: