Cinema City - multiplex kino u Sarajevu

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Esh, Aug 6, 2009.

  1. Loki

    Loki Komšija

    @BoLa
    Što ranije dođeš to bolje jer svako može da bira karte pa na kraju ostaju one po "čoškovima" iako su i te ok zbog samo rasporeda mjesta.

    @juka83
    Hmm da, ima 12 minuta reklama i to ti čak lijepo kažu kad ulaziš u salu a gledaš film. :\ Miris nisam ni osjetio, jel' o najvećoj sali pričamo? :)
     
  2. Juka

    Juka Komšija

    Za sad sam samo bio u sali 4 , niko mi nije ni spomenuo reklame duzine jedne epizode King of Queens-a, a miris sam cak i sutra osjetio kako je upecatljiv, tako da cu se tamo tek usudt kad ne bude vise smrdilo......
     
  3. BoLa

    BoLa Aktivista

    Jel vi govorite o reklama prije filma ili? Jer ako su reklame prije filma, ako se dodje 5 min prije pocetka i sjedne,imacete max 5 min reklama ako se ne varam :mrgreen:
     
  4. Vedo

    Vedo Moderator

    Koliko sam ja shvatio Juku, ako film pocinje u 20:00, ustvari tad rekalme pocnu a film 20 min kasnije :?
     
  5. BoLa

    BoLa Aktivista

    A u pm
     
  6. Esh

    Esh HWB

    Haha, hajde pa nije to sad toliki problem. Evo prijedlog, ponesite neki smartphone, player, PSP ili sta vec, pogledajte epizodu omiljene humoristicke serije i ubijte tih 20 minuta :D
     
  7. BoLa

    BoLa Aktivista

    Sta su ono usrali pottera i izrezali 3-4 min najvaznije u filmu. Jesul oni normalni? :|
     
  8. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Cuo sam za taj incident ... mislim kakva im je logika rezati dijelove filma, tako ce samo odbiti raju od kina.
     
  9. Vedo

    Vedo Moderator

    ma skinuli slucajno osakacenu verziju Pottera sa torenta :D
     
  10. Loki

    Loki Komšija

    Sacu copy-paste sto sam napisao na njihovom forumu:
    "Samo malo, jel' neko gled'o negdje drugo Harry Pottera pa da zna 100% da je nešto isječeno ili je ovo sve "rekla-kazala" priča? Ko je rek'o da ako nešto ima u knjizi da treba da bude i u filmu?

    Kod nas je u kinima česta praksa da se očito vidi kad je izrezana neka scena, eno i u Transformersima je bilo toga pa niko to nije spomenuo. Ne znam oko čega tolika frka."
     
  11. BoLa

    BoLa Aktivista

    Loki da li si gledao film ili citao knjigu? Ako jesi onda ces shvatiti da je izbacena scena u stvari najvaznija scena u filmu oko koje se u biti i vrti sljedeci nastavak(u stvari sljedeca dva nastavka), i koja objasnjava sve sto se dogodi poslje. Svako ko nije procitao knjigu nece imati apsolutno nikakvog pojma sta se desava od tog djela filma pa dalje dakle film ce mu biti totalno unisten(kao meni, morao sam da trazim tu scenu po netu i da citam djelove knjige da bih shvatio).

    Transformersi, ruku na srce, nemaju bas tako razradjenu radnju. Da su direktno skocili sa pocetka na kraj niko se ne bi bunio previse :smt003
     
  12. Esh

    Esh HWB

    Ovo me podsjeca na hardcore raspravu o propustima u LOTR i Matrix serijalu :p
     
  13. extibo

    extibo Komšija

    Harry Potter hardcore fan. Imam potrebu da te flejmam. :mrgreen:
     
  14. BoLa

    BoLa Aktivista

    :mrgreen:

    Iskreno, HP nisam procitao, gledam ove filmice cisto iz zabave neam pojma sta ce se desiti na kraju ali brate i corav coek vidi da najvazniji dio filma fali :D Nebitno.
     
  15. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Da se javim da i u moderaciji ima onih razocaranih zadnjim nastavkom HP-a jer je iznevjerio ocekivanja od radnje iz knjige :D
     
  16. Vedo

    Vedo Moderator

    bio veceras i gledao Hangover, komedija i po. Bio u sali br. 2 cini mi se, stolice ugodne,cijena kokica i sokova (3 KM) zara. Jedino ne znam sto ce im ona 2 prva reda sjedista. Udaljenost prvog reda od platna je u vrh glave 1,5 m :roll:
     
  17. Juka

    Juka Komšija

    Za fatacine :smt003

    -ili mi se ucini, ili je zabranjeno unjeti sa sobom kakav sokic i chips kupljen izvan c.citya???
     
  18. Esh

    Esh HWB

    Pa hajde, ne mora valjda janjetina biti svaku noc :D
     
  19. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Pa valjda se nekom logikom moze zakljuciti da ako se unutar bilo kakvog lokala moze nesto pojesti/popiti - onda ne bi trebao donositi svoju hranu i pice.
     
  20. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ne bih rekao. Ja prodjoh sa kesom stvari najnormalnije. Niko nista nije pitao. :|