DC Potreba

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by [tota], Sep 18, 2006.

  1. syss

    syss Veteran foruma

    vidiš da je ipak dobro biti mod :D
     
  2. Nani

    Nani Komšija

  3. zoi

    zoi Veteran foruma

    e cujte ja crt koristim 5-6 godina pa mi jos nist nije bilo sa vidom
    btw.imam odlican vid,izostren i nebih ga vjerovatno mijenjao da mogu.
    a znam one koji vec oko 35g.koriste crt.pa jos nenose galonke(dno tegle).
    Stavise uopce nenose nikakve naocale.
    a ni LCD nisu nest.Ev za primjer brat mog frenda gleda u LCd godinu dana i vec su mu odredili da nosi cale zbog gledanja u monitor.tak da ja nisam sta je bas sigurnije od to dvoje.
     
  4. FearLess

    FearLess Aktivista

    bas tako ja sam bas neki dan isao na sistematski pregled i vid mi je odlican iako koristim CRT od 96 godine
     
  5. ming

    ming Veteran foruma

    Ljudi, jel neko vidio sta radi ugasen monitor?


    U jednom izlogu stoji LG CRT 17'' nakon mjesec dana ostala je tamna fleka na zidu iza :wink: Da nisam licno vidio ne bih vjerovao.
     
  6. Qler

    Qler Veteran foruma

    ma ostaje to iza svakog CRT... eno i aoc ti je isto sranje napravio..
     
  7. ming

    ming Veteran foruma

    Naravno, ugasen pravi beef, zamisli upaljen.
     
  8. lifechooser

    lifechooser Aktivista

    imam CRT 19" koji sam prije 7 god platio milju marona...rado ću preći na lcd al kad mi ga neko pokoni il kad cijene LCDova još padnu....do tada ću živjeti u spoznaji da je LCD bolji, manje zrači, nema 20 kila ko ovaj moj CRT....al ga neću kupiti jer nisam pri lovi...i šta sad, sad sam ja neobrazovani papak jer nemam lcd monitor???? :roll:

    tema crt-lcd ili sc-dc-qc...je bezeze, naravno da je novije bolje (pruža više POTENCIJALA), samo treba love za to....koje nemam(o)

    a inače, bezeze se klati oko nečega što nikakve veze nema, onaj ko voli npr dc će rođenu majku prodati da ga dobije i time se hvaliti na sva zvona, to što mu najvjerovatnije ničemu ne služi i što će na njemu suštiklicu držati, to drugi par rukava

    ja reko svoje 8)
     
  9. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ovaj thread se zove "DC potreba" a vi o monitorima...sve spammeri.
     
  10. [tota]

    [tota] Aktivista

    Najsporiji DC proc koji sam vidio :lol:
    2x700

    [​IMG]

    i u drugom izdanju
    2x2800

    [​IMG]

    /kraj offtopica