Dexter

Discussion in 'TV, muzika, filmovi i serije' started by SamiRX-8, Sep 28, 2011.

  1. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    http://www.imdb.com/title/tt0773262/

    Za one koji nikada nisu gledali, a pogotovo za one koji nikada nisu čuli za ovu seriju, gore je link na kojem možete pročitati uvod o čemu se zapravo radi :)


    Za ostale koji ovo prate već duže vrijeme, procurila je i prva epizoda 6te sezone prije dva dana. Pogledao sam, no nikako da napišem ranije. Uglavnom neću ništa govoriti... početak sezone prosudite sami :mrgreen:
     
  2. zoi

    zoi Veteran foruma

    Pa što ne reče sinoć da odmah pristavim download :D
     
  3. bhd

    bhd Veteran foruma

    aaaaa sto ne sutis!!

    danas se skida :D
     
  4. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ja taman gledao prije dva dana, i to slucajno naletim. Bit ce da sam potrefio cim je izasla. :D
     
  5. dmr

    dmr Veteran foruma

    ceka se HD verzija :)
     
  6. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Vjeruj da je ovo sto je procurilo kvalitetom skoro kao 720p rip. :D
     
  7. dmr

    dmr Veteran foruma

    vise kao dvd rip, vidio sam :)
     
  8. bhd

    bhd Veteran foruma

    dobaaar :D krenula znaci 6 sezona :D gut gut .)
     
  9. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Ide mi na zivce stalno guranje ateizma i blacenje religije u mainstream-u zadnjih par godina, ova epizoda je zivi primjer.
    Nije serija trebala trajati vise od 4 sezone, ovo je samo razvlacenje i vrtnja u krug zbog love.
     
  10. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Ne mislim uošte da je epizoda blatila religiju, nekih pravo validnih stavki je imala u vezi religije (kršćanstva) generalno. Ja samo čekam trenutak da Deb sazna malo o Dexteru, e to će biti pravo super :smt007
     
  11. dmr

    dmr Veteran foruma

    po meni nije trebalo trajati duze od 3 sezone al et.
     
  12. JVC

    JVC Overclocker

    Meni je serija retardirana 100%.
     
  13. dmr

    dmr Veteran foruma

    ja sam petu sezonu jedva odgledo a evo ovu sestu nikako da se nakanim. Odgledo prvu epizodu, a drugu nikako da odgledam. Sve se vrti isto u krug, nije trebalo vise od 3 sezone.
     
  14. neko

    neko Aktivista

    ja pregledao dvije sezone, prva mi je odlicna, druga slabija, trecu sezonu i ne pocinjem. jednostavno nemaju ideja. Presao sam na walking dead! :D ubojita je! :D
     
  15. Pasha

    Pasha Komšija

    Ja sam večeras završio s gledanjem prve sezone. Šta reći, izuzev da je serija fenomenalna ?! U ponedjeljak stižu dvd-i druge i treće sezone. Strašno. :D
     
  16. Esh

    Esh HWB

    Malo ces se razocarati poslije jer i ostale sezone idu na isti kalup :)
     
  17. dmr

    dmr Veteran foruma

    Meni su dobre prve 3 sezone skroz dobre.
     
  18. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Joj vas, ne znam sta cu sad :)

    Gledao sam nekoliko epizoda prve sezone, mislim do 4., fino je krenulo ali igrom slucaja nisam nikada nastavio. I sada sam u posjedu prvih pet sezona, i kontam da to odgledam, al eto citam da je na isti kalup. Stoga, od vas koji ste pregledali "dosta", da li vrijedi da gledam tih nekoliko sezona (ili cak do kraja), ili ako to kasnije postane pobezveze, a nista se ne rijesi iz tih "dobrih" sezona (ako ima kakvih cliffhangera, zapleta ili neke price, ono sto sam ja na pocetku pokupio je samo bilo o onom nekom liku sto mu je ostavljao poruke u frizideru i to je to, nije se nista otkrilo) da ne gledam nikako?

    Jer, u zadnje vrijeme, sam poceo cijeniti svoje vrijeme, pa ga moram mudro iskoristiti :)
     
  19. Ninja

    Ninja Komšija

    Prva sezona jest najbolja. Ali nisu ni ostale toliko loše koliko su gore nakukali. Vrijedi pogledati.
     
  20. zoi

    zoi Veteran foruma


    Meni je svaka sezona super, jer je u svakoj nešto drugačije. Naravno da je "isto" u svakoj sezoni, tj. na isti kalup, pa neće Dexter dobit neke dodatne super moći pa da se nešto bitno promjeni. Doduše, ja sam gledao kako je i izlazilo, sedmično epizoda, godišnje sezona, tako da mi serija još uvijek nije dosadila. Što se tiče zapleta po sezonama, recimo da Dexter u svakoj ima nekog drugog "protivnika" koji je drugačiji od ostalih. I otkrije se do kraja sezone "sve" , tako da ne moraš brinut da će te vući za nos 5 sezona, a da ništa ne otkriješ, pa da se razočaraš, kao u Lostu recimo. Od mene preporuka.