DIABLO III

Discussion in 'Igre i konzole' started by igor.g, Jun 28, 2008.

  1. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Ja potpisah nekakvu peticiju za SP offline mode, ima masa raje ma istoj. Ali ce toovi iz Blizza malo morgen ispostovati.
     
  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Nece onda moci krasti i manipulisati itemima ako uvedu offline mod, tako da ce slabo od toga biti necega konkretnog.
     
  3. sgt. bull

    sgt. bull Aktivista

    Neće oni nikada uvesti offline mod. Ne isplati se zbog RMAHa.
     
  4. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Kad za starcraft 2 nema offline mod onda za D3 tek nece biti i netreba se uzalud nadati.
     
  5. zoi

    zoi Veteran foruma

    Porediš kruške i jabuke, a uostalom, za SCII ima guest account.
     
  6. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    Kod SC2 je jedino bitno da se uloguješ na B.net jednom mjesečno i možeš igrati na svom profilu čak i kada si offline, jedino si uskraćen za achievemente. Plus kao što zoi reče, tri offline guest profila.
     
  7. sgt. bull

    sgt. bull Aktivista

  8. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Ovaj auction House definitivno nije losa stvar, s obzirom da na Hell nivou vec postaje polako nemoguce prezivljavati ako do tada vec nisi nasao kvalitetne opreme sa resistance-ima. + vitality, + extra damage itd. A ut opremu je bez dosta ulozenih sati igranja tesko naci. Jedino sto treba ko na svakoj pijaci dobro robu precesljati, nude se doslovno identicni itemi uz nevjerovatne cjenovne razlike, a o precijenjenosti shity legendary itema ne treba ni govoriti. Ja sam svoj prvi legendary item prodao u roku minute.
     
  9. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    Zanimljive promjene i noviteti u 1.0.3 patchu, biće vjerovatno zanimljivo vama što igrate Hell i Inferno: http://us.battle.net/d3/en/blog/6262208 ... _2012#blog
    Dok sa druge strane ja čupam svoje živce jedan po jedan igrajući Hardcore Barbariana na Nightmareu :smt003 (Chain-linked rareovi su nešto najstrašnije ikad :|)
     
  10. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Kupih neki dan D3 za relativno malih 24€ na www.cddiski.ru. Na Battlenet-u je igra aktivirana kao "global region", na engleskom.
     
  11. igor.g

    igor.g Komšija

    Koliko sam cuo ruske i korejske verzije su zakljucane samo na svoje jezike, kad pokusas igrati na eng clientu ili skidati jezik naknadno prikaze error 83
    Ajd javi nakon instalacije kako je proslo, moze li eng jezik

    Edit: je si li uzeo putem paypala, ili si isao direktno unos kartice preko sitea i onog assist.ru
     
  12. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Dobro si prosao pravo za razliku od mene koji sam prvi dan preorder napravio na Battle.net-u. A nisam imao potrebe uopste da zurim sa kupovinom u prve dvije hefte, dok ne prodju one "djecije bolesti" poput problema sa opterecenjem servera i sl.
     
  13. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Imao sam prvo EU starter edition, ali iz nekog razloga battlenet je ovaj ruski kljuc prepoznao kao "Global", te igram bez problema na engleskom i na EU serverima, a osim toga poceo sam sa igranjem 5.6., a ruski serveri tek sutra krecu sa radom.

    I ja sam naknadno saznao za to jezicko ogranicenje, i bio sam spreman igrati na ruskom jer je svakako prica smijesna i nema bas nekih prednosti igrati je na engleskom. Itemi i njihova svojstva se mogu lako raspoznati.

    Bilo je mnogo prituzbi na racun jezicnog ogranicenja u Kini i Koreji, pa su mozda popustili i odobrili igranje svih verzija na engleskom jeziku.

    Btw, platio sam PayPal-om, a kod je stigao za 2 dana na profil.
     
  14. fipi

    fipi Aktivista

  15. Kingpin

    Kingpin Aktivista

    gledam sad su kljucevi navodno rasprodani i dodali su upozorenje http://www.cddiski.ru/pc/games/rpg/diablo-3.htm

    mozes li jos uvijek igrati na eu?
     
  16. igor.g

    igor.g Komšija

    Mozes igrat u EU, ali je jezik zakljucan na ruski. Mogao je engleski prvi dan 7.6, nakon toga izbacili "hotfix" i blokirali.
    A govorili po forumu prije releasa da RU nije zakljucana kao Korea, i eto sta bi. Bruka ljudi je digla frku, dobro je pa ne uze igru, taman mi ostale pare za torchlight2 preorder :)
     
  17. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Mogu igrati bez problema na EU serverima i aukcije rade, ali sama igra je sada na ruskom. Buduci da sam je presao dvaput, sada mogu piciti i na ruskom. Cak sta vise zanimljivo je "desifrovati" kvalitetu itema. :D
     
  18. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Sad ti je svaki item legendary "russian". :D

    Iskreno, ne mogu zamisliti Tyraela i Caina kako parlaju na ruskom o kraju svijeta, hehe.
     
  19. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Posto je prica pravljena za malu djecu, nakon drugog igranja se animacije i razgovori svakako preskacu. :D
     
  20. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma