DIABLO III

Discussion in 'Igre i konzole' started by igor.g, Jun 28, 2008.

  1. p4ja

    p4ja Komšija

    ti posto kukas samo,kad budes to prodavao,javi,imam jednu musteriju,naravno ako bude povoljno.
     
  2. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Smijesno je dati za prozivod 60e, a ne kukati gdje kukati treba.
     
  3. p4ja

    p4ja Komšija

    pa nije te niko tjerao druze,ako si po reklami uzeo game,otvori prozor i baci se sa zgrade....jebi ga,meni ovaj naslov nesto vise od toga znaci,pa da je sav od govana sto se kaze,meni je ok,ispucam se par sati i haj vozdra,ja miran. misljena su razlicita sve stoji. kad budes htio da se rijesis acc,javi
     
  4. rama

    rama Aktivista

    Niko nije ni sumnjao da će biti loša prodaja. Reklama čini čuda.

    Čitam da se ljudi žale na iteme, da nisu čemu, da su bolji recimo magic items od rare ili unique i tako to. Kakva su vaša iskustva?
     
  5. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    99% legendary itema ne valja ni cemu. Svoj prvi sam salvageovo iste sekunde, smece. Blizz je izjavio da legendarni itemi nisu ni planirani kao najbolji, da bi ohrabrili farmanje random rare mobova koji nisu zanimljivi uopste i svodi se na kite-anje istih po 5 minuta

    EDIT, i prvi hackovi su se pojavili, izbjegavajte public games i nepoznate zahtjeve za prijateljstvo. Jos kad izadje real money auction house, kako ce da bude veselo sa ovim hackovanjem :lol:
     
  6. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Nisam imao priliku jos uvijek zaigrati DIII jednostavno jer nemam vremena za igranje haman nikako (Skyrim mi se vuce na PC-u od kako je izasao) ali mislim da ce ovaj RealMoney AH us*ati dozivljaj igracima najvise radi farmera ... ali ostaje da se vidi na sta ce to ispasti
     
  7. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ekonomija je vec sjebana poprilicno, vec se itemi prodaju po par desetina miliona golda zbog farmanja chestova i bossova pokraj samih portala. Za mjesec dana ce itemi kostati po 500 miliona jer nemas gotovo nikakav gold sink, sav gold ostaje u igri. Nemas neke dodatne features na koje bi trosio gold.
     
  8. rama

    rama Aktivista

    Nema gamble? :eek: :mrgreen:

    A šta je sa onim nepoznatim itemima? Jesu ubacili skrolove za identificiranje ili je ostavljena ona budalaština iz bete?
     
  9. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Nema scrollova za identifikaciju, desni klik i to je to. Sto su onda ostavili i to klikanje? Isto je i sa teleport, sad je kao skill, koristis ga kad hoces, nema cooldown. Zasto je onda inventory toliko mali ako mozes otici u grad kad hoces i prodati iteme?
     
  10. fipi

    fipi Aktivista

    Sad sam igro 3 chapter hella sa jaranima, puno zabavnije nego solo.
     
  11. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Pretpostavljam da su desni click za identifikaciju ostavili jednostavno da malo zadrze onu draz kad nadjes rare ili legendary da ne vidis odmah stats vec da se k'o dijete obradujes kad identificiras i vidis iste. Toliko se rijetko nadje dobar rare item da i ne smeta puno identifikacija. U DII me znatno vise nerviralo, jer sam vazda morao nositi ili hrpu scrollova ili trcati do Caina.

    Vezano za inventory, iz Blizza su naveli kako zele da igraci ipak povremeno pauzu naprave, malo odu do grada/sela na cevape i procesljaju artisane i sl. Da se ne bi sve svelo samo na sjekiru i klanje.
    Jedine dvije vece zamjerke koje sam do sada nasao je potreba izlaska iz igre da bi se upalo u auction house i slabi itemi. Auction house su mozda mogli vezati za town posjete a iteme su previse sveli na DPS. Tako npr. ako nadjes legendary item sa malim DPS modifikatorom, dzaba ti sve ostali modifikatori, jer ce ga vecina dobrih magic itema pojest' za dorucak, a da ne pricamo o kvalitetnim rare itemima koji se mogu iskovati i kod artisana.
     
  12. rama

    rama Aktivista

    :lol:

    [​IMG]
     
  13. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    A s obzirom da su rekli da nece dizati level cap u ekspanzijama, bas nema smisla :lol: Sto bi se zajebavali oko itemizacije kad mogu potpuno random statse na sve staviti :lol:

    Takodjer recimo, mozes dobiti increaseS (ne increaseD) attack speed na armoru ali ti se to ne racuna u ukupne statse, nego samo ako je taj stat na weaponu, Znaci mozes dobiti stat koji je potpuno neupotrebljiv... :lol:
     
  14. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

  15. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Hajmo jedan iskren odgovor, koliko ste puta do sada zaginuli sa karakterom :) i da li je neko vec na hardcore groblju zavrsio?
     
  16. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ja jucer cetiri put zaginuo pred kraj act I, kad se camcem prebacis na onaj otok, a ukupno osam puta najmanje. Nije mi lik jos spreman za nightmare :)
     
  17. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    U act 2 Hell jedno 30 puta, u act 3 nebrojeno :D Sto se Normal tice, par puta. U Nightmare isto nisam puno, osim kad naleti neka wtf kombinacija rare-ova :)
     
  18. fipi

    fipi Aktivista

    Na AH uzmete oruzja i opreme, ima fini stvar po 1-2 k i bude super lagano bilo nightmare ili hell.
     
  19. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ma koji ti je to cejf sve kupiti gotovo na AH, rokaj dok sam nenadjes neki obar item, meni je to car igre. Samo sto treba recimo dva puta prekucati jedan nivio da budes rahat na drugom.
     
  20. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    AH treba izbjegavati na Normalu skroz, a i Nightmare je zabavniji dosta bez AH itema (puno je veći merak onda kada ti izleti šta dobro za nekog od tvojih likova :D), tako da vjerujem da ću ga izbjegavati i na Hellu/Infernu. Ali zato se u HC-u ide u AH i ganjaju Vitality i Damage bonusi na svemu živom :D