DIABLO III

Discussion in 'Igre i konzole' started by igor.g, Jun 28, 2008.

  1. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

  2. bhd

    bhd Veteran foruma

    Lol 705 eura

    Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2
     
  3. BoLa

    BoLa Aktivista

    kako ovo fercera preko ebaya? kako on sad njemu posalje taj item kad ga kupi?
     
  4. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Kako ce ovo kulturno biti placeno ukradenom karticom.
     
  5. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Uvijek se treba plasiti ovakvih stvari koje nemaju pokrice u realnoj ekonomiji. Ali tako je sa svakom vrstom virtuelnog, intelektualnog i sl. vrsta vlasnistva. Kod amera je zakon po ovom pitanju vrlo uredjen, druga je stvar sto kod nas i u regionu ovo nije zakonski regulisano.

    Bas me interesuje kako ovo funkcionise sa poreskog aspekta. Vjerovatno u Americi castan gradjanin ovo prijavi u godisnjoj poreskoj prijavi pod kategorijom "Ostali prihodi", jer se (bar) teoretski moze namlatiti dobra lova preko RMAH.
     
  6. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    E bas ce prijaviti, rofl.

    Na Azijskim serverima je bio i hack da se dupliciraju itemi, ne znam jesu li popravili.
     
  7. becke

    becke Aktivista

    Ako im bude trebalo vremena kao i u Diablu 2, nece se desiti popravka uskoro. Tek u zadnjoj verziji igre (1.13) su oficijelno objavili da su popravili neke od metoda dupliciranja itema, a ja sam se susretao sa dupliciranim itemima jos od verzije 1.08. Za nadati se su naucili na greskama i da ce ovaj put prije rijesiti problem.
     
  8. rama

    rama Aktivista

    Više dupliciranih itema => više prodanih dupliciranih itema => više zarade za Blizzard. Ne vidim zašto bi oni išta radili po tom pitanju. :mrgreen:
     
  9. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    Danas kreće i evropska RMAH: http://eu.battle.net/d3/en/blog/5187315/

    A ukoliko je neko kontao prodavati stvari, trebaće mu Authenticator (Android/iOS verzije su besplatne, a tu je i Android emulacija pa ga možete i na PC-u imati, samo downloadujte npr. BlueStacks) i ovaj SMS servis. Baš me zanima hoću li moći prodati kakve zanimljivije Rareove, pogotovo na HC aukcijama :D

    Edit: ako su uopšte dostupne RMAH transakcije za Hardcore likove, moraću to provjeriti :?
     
  10. fipi

    fipi Aktivista

    U mene drzava Velika Britanija, probo ovaj sms servis postavit ali necu moc, trazi britanski broj mobitela. Mogo bi ovaj battlenet balance ali nikakve koristi od njega
     
  11. Triforce

    Triforce Aktivista

  12. zoi

    zoi Veteran foruma

  13. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Zar nisam postavljao link gdje se item prodao za 1800e? :D
     
  14. zoi

    zoi Veteran foruma

    Nisi, ti su daleko gori od ovih :D
     
  15. rama

    rama Aktivista

    Ne vidim u čemu je problem, ljudi se furaju na Blizzard. :mrgreen:
    Pohlepni su ko i Blizzard. A i kontaju kad ima ljudi koji trehnu 60 eura na (onakvu) igru, što ne bi trehnuli i 3 ili 4 puta više na kakav item. Nije da vrijedi novca, ni jedno ni drugo. :lol:

    Ne znam ko mi je gori u cijeloj toj priči, ovi što se uopšte usude prodavati po tim bezobraznim cijenama, ljudi koji sve to kupuju ili Blizzard koji im je sve to omogućio i uzima sebi dio novca od prodaje... :D
     
  16. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Bice skandal ako procuri da zapravo Blizzard prodaje iteme na RMAH.

    Sto se mene tice RMAH jedino vrijedi da vratis 60€ ulozenih u igru i to je to.
     
  17. Vedo

    Vedo Moderator

    Zavrsih na medium, igra je prelagana, Diabla sam koknuo iz prve. Cijela igra a posebno zadnji akt su sramotno krataki za jedan RPG. Mislim da nisam naletio na 2 side-questa u cijeloj igri.

    Dragon Age:Origins je u svakom pogledu bolja igra, za SP kampanju ti treba BAR 40 sati, pricha je bolja, side-questova zilion itd.

    Helem, zao mi ovih 120 KM sto dadoh, ova igra defitinitvno ne vrijedi tih para. Prekratka, prica ofirna, kraj zbrzan, nema side-questova.
     
  18. rama

    rama Aktivista

    Ma najveći problem igre je što su je sfušerili, jer su više dodijali narodu sa pričom izaće kad bude gotova.
    Ja kad sam govorio o tome, meni govorili da sam hejter i da će blizzard napraviti vrhunsku igru.

    Diablo 3 će nekad možda i postati vrhunska igra, nakon koje ekspanzije. Ali i tad sumnjam da će biti dostojan nastavak diabla 2. Pogotovo kad vidim ove ponude na RMAH od par stotina eura...

    S druge strane kad čovjek pogleda recimo Starcraft 2, ne možeš vjerovat da se radi o istoj firmi...
     
  19. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ja nisam mogao vjerovati kada sam vidio poruku "press ok to proceed to act 2", i na kraju nakon Diablo bossa "press ok to return to title screen". Znaci amaterizam.
     
  20. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Eno ljudi koji su dali nekoliko stotina dolara za iteme koji su sad nerfani tuze Blizz :lol: