DIABLO III

Discussion in 'Igre i konzole' started by igor.g, Jun 28, 2008.

  1. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Fazon je sto AH diktira koje iteme ce mobovi davati. Evo cak je i Blizzard potpuno otvoren u vezi manipulacije itema:
    http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/5149013410

    Znaci male su ti sanse da nesto ekstremno dobro nadjes sam, bez tradinga i aukcija.
     
  2. fipi

    fipi Aktivista

    Upravo to, igra je dizajnirana tako da jednostavno nemozes radit normalan progres, evo koliko igram samo nekoliko puta mi je dropalo sto je za moje klase a kamoli da mi valja item. Jednostavno moras koristit AH. Inferno nema sanse maknut dok ne das 1m golda za neko dobro oruzje
     
  3. jeretik

    jeretik Komšija

    Haha, pa ja to nisam ni znao, oj boze sta ljudi kupise, za sta daju stotinjak maraka. Pa to je MMO ljudi, čisti, nepatvoreni.
     
  4. fipi

    fipi Aktivista

    Ovo je ja mislim sve samo na pocetku ovako, radi ovi hardcore freakova. Ista stvar je i sa wowom, napucaju content napocetku pa onda nerfaju poslje nekolike sedmice.
     
  5. rama

    rama Aktivista

    Kako je sve krenulo ne bi me čudilo da Blizzard ukine AH, a umjesto njega stavi RMAH. :lol:
     
  6. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Desi li se jos kome da ga u po igre diskonektuje, ovo mi se desava svaki dan barem jednom?
     
  7. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    Kod mene nikakvih problema još od launch daya i onog prvog vikenda.
     
  8. fipi

    fipi Aktivista

    I meni se tako diskonektuje, najgore mi je kad nakupim 5 stackova i onda dc i stackovi spanu, cojek da pomahnita. Inace i sa wow-om i sa diablom dobijem dc ako alt tabam, neznam sto.
     
  9. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Meni se za sada svidja Auction House, posto se i sam mogu rjesavati zutog smedja od itema nekim noobovima kojih je izgleda milion na AH. Jedino sto je ekstremno precijenjeno, jesu legendery itemi koji su ka..na zesca. Ali eto, valjda je cool imati legendery item na sebi.
     
  10. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Opec cucnuli EU serveri, pa koje lolonje :roll:
     
  11. ZubicVila

    ZubicVila Aktivista

  12. rama

    rama Aktivista

    Blizzard’s Diablo 3 Refund Policy Under Investigation as Gamers Denied Request

    http://www.mobilenapps.com/articles/241 ... -korea.htm

    According to The Wall Street Journal, Korean gamers wanted refunds. Blizzard doesn't issue refunds once the product has been used, but South Korean law does support refunds if the issue was not caused by consumers.

    Of the 3.5 million sales in the first 24 hours since launch, and 6.3 million players since, 10 percent came from Korea.


    Iskreno se nadam da će vratiti svoj novac nazad i da će ova banda skontat šta pokušavaju uvalit ljudima.


    Nego nešto kontam... ima li smisla uopšte ganjat neki MF build? Ako se uzme u obzir ovo gore napisano u vezi dobivanja itema i AH, ispade da je puno bolje ganjat Gold Find buildove. :lol:
    Glavni koncept D2, oko kojeg se maltene i vrtilo onoliko igranje su ovdje zbrljali maksimalno...
     
  13. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Naravno da svi ganjaju MF buildove s obzirom da se igra vrti oko loota i AH.
     
  14. rama

    rama Aktivista

    Kakve im fajde od MF kad se oprema kupuje na AH. Mislim, nije da mi nije jasno to što ti govoriš, al zar nije potrebniji gold ako već hoćeš dobar item da imaš, a ne MF? Pogotovo što ti igra haman i ne baca iteme za tvoju klasu, nego iste moraš kupovati preko AH.
     
  15. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Pa stackas MF i Neph buff da bi dobijao sto vise itema. Normalno, sto vise itema, vise sanse da ces dobiti nesto dobro. Ako itemi nisu za tebe dobri, prodas na AH i od golda kupis iteme za sebe. Kako to ti zaradjujes gold? Ja sam u Hell-u dobijao iteme koje sam prodao po 200-300k, ko zna sta u Infernu dropa, ne igra mi se vise igra nikako kad skontam oko cega se vrti. K'o bot se osjecam kad je igram :lol:
     
  16. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Svi ste kineski gold farmeri postali :p
     
  17. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Vi ste meni giganti, ja tek normal predjoh i to u parcijalama.
     
  18. rama

    rama Aktivista

    [​IMG]

    :mrgreen:
     
  19. BoLa

    BoLa Aktivista

    Igra kao igra je ok ali je battlnet kao servis za doticnu katastrofa ... Juce opet nije radilo, dan prije toga AH je stekao ili nije radio ... Mislim da je ovo jedna velika blamaza blizzarda
     
  20. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    Meni je odlična, najbolji hack'n'slash još od Diabla 2, ali always online filozofija i serveri su presmiješni. Nadam se da će srediti ovo ubrzo, pa da se nakon prvog mjeseca može normalno igrati.