DIABLO III

Discussion in 'Igre i konzole' started by igor.g, Jun 28, 2008.

  1. Devil Hunter

    Devil Hunter Aktivista

    Jedva čekam da izađe samo se nadam da će postići dobar uspjeh kao i ova ostala dva nastavka.
    http://www.diablo3.com - oficijalna stranica novog diabla
     
  2. Esh

    Esh HWB

    Novi screenovi:

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
  3. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    More WoW gayness. :lol:
     
  4. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    /\
    What he said. :smt005
     
  5. Esh

    Esh HWB

    Javljaju se momci koji ce za godinu dana kad budu igrali tvrditi kako je "dobro ispalo, sto jest - jest", heh.
     
  6. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ja samo kec igrao, dvicu nisam mogao ni na silu, niti ovo namjeravam. Paleta boja je u k***u sto jest jest...
     
  7. Vedo

    Vedo Moderator

    Zadnji screen pogtovo..
     
  8. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Pa dobro, nece me zivlje boje sprijeciti da odigram D3, ali svakako bi bolje bilo tamnije jer vise odgovara atmosferi Diabla.
     
  9. Nani

    Nani Komšija

    skinuo in-game HD trailer od pola sta, JAO SHAMANA STA RADI :) bjezim na neko ostrvo, snabdijem se mesinom kakom dobrom i vrucom krtolom i ne znam za vanjski svijet :d
     
  10. Esh

    Esh HWB

    Mislim da se puno paznje posvecuje raspravi o bojama te se zanemaruje gameplay, uz potpuno ignoriranje cinjenice da ovdje govorimo o Blizzardu.
     
  11. zoi

    zoi Veteran foruma

    ja sam protiv ovakvih boja jer imam osjecaj da mi se oci umore kad gledam u ovakvo nesto.a i ne svidjaju mi se ionako :) nadam se da ce uskoro izbacit kakvih informacija o prici,drugim klasama.bez paladina i magicarke necu da pricam :D
     
  12. Nani

    Nani Komšija

    Paladin zakon, sjecam se dvice i onog thorna oko paladina, kad je napucan na maximalni level, ko god te udari sebi 6 puta veci damage izazove, Diablo kad me opalio izvrsio samoubojstvo :D
     
  13. zoi

    zoi Veteran foruma


    haha ja upravo sa paladinom dosao do diabla,treba ga prvo oslobodit.prosli put sam amazonku totalno zeznuo,newbie build,dizao fire arrow koja je na prvom gore lvlu,a diablo imun na fire :lol: ev mu dukat ak sad ne ispusi :)

    a ev sad se sjeti,da ona zivuljka sto je na kraju diablo3 gameplay trailera ubiju,nije kojim slucajem duriel,koji se u diablu 2 ubije na kraju drugog acta u tal rasha's tomb?
     
  14. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

  15. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Finaly. Ovaj SlowTime je do bola.

    Mada ipak mislim da cu prvo sa Barbarianom krenuti, sjekira je sjekira, hehe. Ovi drugi likovi moraju vazda u bjezaniju.
     
  16. zoi

    zoi Veteran foruma

    pa onda dodjen na hell i ne mozes nikom meda :D onaj laser na wizardu mi se nikako ne svidja,slow time super,samo da bude izbalansirano :)
     
  17. Esh

    Esh HWB

  18. Esh

    Esh HWB

  19. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Zna li ko sto su ovako razvukli sa novim informacijama o Diablu. Zadnji se pojavio karakter prije 3 mjeseca i onda se usutili, mada to i nije neuobicajeno za Blizzard.

    Ovo kad izadje ni majka me rodjena nece odvojiti od stolice.
     
  20. Talnay

    Talnay Aktivista

    hehehe, i ja jedva cekam, ne brinu me one boje, svejedno predobro izgleda, posebno oni bossovi. Blizzard je blizzard...