EPN - oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by zilo, Dec 22, 2005.

  1. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    sta se zalite, konekcija ferzzera :D

    [​IMG]
    [​IMG]

    i to ferzzera vise nego sto to teorija propisuje :mrgreen:
    Napomena: paket je Personal.
     
  2. ming

    ming Veteran foruma

    Ko je dobio onu ponudu za dogogodisnju odanost EPN-u? ''strasno povoljne cijene telefoniranja van BiH'', uglavnom koji ce mi pored skajpa?
     
  3. zilo

    zilo Komšija

    Doslo je nesto uz racun, ali nisam obracao paznju. Zavrsilo je u kanti za smece. :lol:
     
  4. mirza_sa

    mirza_sa Aktivista

    Jel ima
    EPN
    flatrate ?
     
  5. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

  6. Piroman

    Piroman Komšija

    Imal ko sa područja A.P.(B-Faza) da koristi epn-fun paket, da kaze kakva su mu iskustva s tim, cujem od raje da su se dosta popravili sto se tice veze, a navodno i ima na toj "cablezoni" mnogo sadrzaja za korisnike, a 8GB ipak nije za zanemariti..hvala unaprijed za svaku info, jer ovaj adsl mi se stvarno popeo na k**** :!:
     
  7. zilo

    zilo Komšija

    Isto njesra, drugo pakovanje.
     
  8. Preljubnik

    Preljubnik Novi član

    Veza je prilično stabilna,a Cablezona je odlična i svakim danom sve bolja :D
     
  9. nFare

    nFare Komšija

    Kako kome, evo se zajebaem 5-6 dana da helpdeskom. :evil:
     
  10. bozzaii

    bozzaii Aktivista

    Danas poziv. Zovu iz EPN-a(da bi shvatili, nekad sam bio njihov korisnik ali sam prikljucak dao rodaku). Prijatan zenski glas pita da li sam zadovoljan njihovom uslugom...Rekoh hmmm, ja vec odavno na ADSL-u... Cura zbunjena, pita zbog cega. Ja kazem kako stvari stoje, da su prosle godine i pocetak ove bili katastrofalni u pogledu brzine, pinga i pouzdanosti... Ona i dalje zbunjena. Ali... Dolazi pravi trenutak. Ona bi sad meni uvalila njihovu fiksnu telefoniju... Rekoh, povjerenje se ne vraca na tako lak nacin. Bas se imaju cime pohvaliti da reklamiraju novu uslugu. E nece moci dok je Skypea :)
     
  11. ming

    ming Veteran foruma

    I mene su zvali, pitao je ja zna li sta je Skype :lol:
     
  12. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    ma klocevi ...cijeli dan puca konekcija ko looda.
    nedjelja popodne ako tad nisam na netu kad sam?
    jebem im sve im jebem neprofesionalno u neprofesionalni pakash.... fuj.
     
  13. GW

    GW Moderator

    Upravo zato ti ne valja net. Mreža na može da izdrži veliki broj korisnika.
     
  14. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Pitanje za EPN-ase: trebam da iskoristim i drugi email acc, pa da vidim u kojem obliku je naveden, posto u ugovoru imam samo jednu ispisanu adresu. Ili moram mozda kod njih ici da mi to "aktiviraju"? :?
     
  15. Preljubnik

    Preljubnik Novi član

    Možeš poslati i mail na helpdesk sa željenim oblikom maila i oni će ti vjerojatno još u toku dana aktivirati.
     
  16. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Probacu onda tako. Thx.
     
  17. zilo

    zilo Komšija

    Nazovi administraciju i odmah ce ti kreirati mail.
     
  18. nFare

    nFare Komšija

    Samo jos neko nek potvrdi da je EPN i zvanicno najveca karina od int. provajdera u BiH, konkurencija ih pregazi nenormalno eno i HS npr. paket 4mbit 15gb down = 35km sa pdv. cjenovno ista EPNova ponuda je 1mbit 8gb down.
    Strasno !
     
  19. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    2mbit je u pitanju. Znaci jos ovaj mjesec sam na EPN-u, a onda 1.8. odoh kod ovih malo prosperitetnijih HS-ovaca. :mrgreen:
    Za skoro istu lovu ja se zlopatim sa 256K/16GB limit paketom. :evil:
     
  20. nFare

    nFare Komšija

    Da ispravljam se, 2mbit 15gb downloada opet je sve duplo za istu cijenu a u logosoftu je 4mbit i 8gb=30km
    Kako god EPN je donji, sacekat jos malo ako nema povratne - otkaz nema druge.