EPN - oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by zilo, Dec 22, 2005.

  1. burner

    burner Aktivista

    Ko je nadprovajder HS-u?
     
  2. GW

    GW Moderator

    Haj pogodi. :lol:
     
  3. Preljubnik

    Preljubnik Novi član

    To je sve lijepo ,ali u HS-u računaju i upload i nemaju free zone.Ista stvar sa Logosoftom.
     
  4. nFare

    nFare Komšija

    Imaju vecinu opreme iznajmljenu od EPNa a zauzvrat im ne daju daljnje koristenje svojih instalacija :lol:
    Pa dobro kad imas 10-15GB prometa upload ti je skoro i nebitan a na free zonu se i nemaju bas smisla vadit.
     
  5. Konjislav

    Konjislav Komšija

    Pa ADSL ima freezonu, al ko da je nema. Pa ti vidi dali ti freezona ista znaci.
     
  6. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

  7. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    E boga mi ovo je sada vec druga prica, prelazak sa 512 (HS1) na 1536 jos 3km jeftinije je prava stvar, pucanja konekcije barem meni vise nema ali da ih ne ureknem :D
     
  8. Qler

    Qler Veteran foruma

    mogao bi i ja preci izgleda na HS...
     
  9. nFare

    nFare Komšija

    Moglo bi se ime ovog threada promijeniti u "HS oficijelni thread". :wink:
     
  10. Moncho

    Moncho Komšija

    kako je stanje sa upload om kod HS-a, je li se racuna u promet ili ne ?
     
  11. GW

    GW Moderator

    Računa.
     
  12. Ajdin87

    Ajdin87 Aktivista

    A citam vas i smijem se, jestel vi normalni ba? Kako god da vam je na epn-u ili ne znam vec kojem provajderu, nemojte prelaziti na HS, ja se patim vec godinu i po dana, ne samo ja, vec svi koje znam da su na HS-u, mislim da razloge ne moram nabrajati... jos i prokleti upload ubi (ko rece da nije bitno vara se)... dobro razmislite prije nego sto se odlucite preci.
     
  13. Konjislav

    Konjislav Komšija

    I ja sam na HS-u evo vec 3 godine, i znam da je jebada, a evo ADSL imam 2-3 mjeseca i razlika je ogromna (ping, brzine, pucanje veze). Ali moras imati jedno u vidu, ako su u mogucnosti da za 3 marke jeftinije daju paket 3 puta brzi od istog paketa prije, to ti govori da su nadogradili infrastrukturu, tako da ce sad vjerovatno biti bolje nego prije.
     
  14. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Hajde da se malo uozbiljimo. Za iduci post na ovoj temi koji ne bude vezan za EPN ide ban bez upozorenja.
     
  15. bINARY cODE sOUND

    bINARY cODE sOUND Aktivista

    Moze li mi iko reci , ovaj EPN obracun saobracaja , da li ubraja i DW i UP ili samo download , jer mi nest nejasno jer pise da sam potrosio 11gb no ja racuno i cista racunica negdje oko 7-8giga :S .Nista mi nije jasno , inace koristim njihov Personal paket (fer osnova 16gb).
     
  16. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Samo down. Barem je tako bilo, ako nisu sta mijenjali.
     
  17. GV

    GV Komšija

  18. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    dns serveri im opet rade ko crnogorski udarnici
     
  19. bINARY cODE sOUND

    bINARY cODE sOUND Aktivista

    ma ja jbt , pratim potrosnju ali mi nije jasno kako mogu za 5-6 sati surfanja potrositi 60tak mb :S , kontam wtf jbt .
     
  20. nFare

    nFare Komšija

    Normala je to, otvori se dosta stranica sa video sadrzaima itd.