EPN - oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by zilo, Dec 22, 2005.

  1. zilo

    zilo Komšija

  2. ming

    ming Veteran foruma

    Jasta, dva dana sam bio bez interneta EPN/ELOB smetljari.
     
  3. postal dude

    postal dude Aktivista

    čekamo kick in tha nuts od lole.
     
  4. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    ma ja od lole odustajem. odoh na epn gdje nema apsurdnog obracunavanja uploada.
     
  5. zilo

    zilo Komšija

    Sace torrenti da pice. :D
     
  6. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Ja se ne kanim Bihneta, jesu možda šupci ali nisu teroristi.
     
  7. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    nazvao sam epn help desk
    1.ja uljudnijeg covjeka jos nisam peglao na fontele
    2.dobio sam i vishe nego sto sam trazio informacija
    3.ap svrakino i dio vojnickog elob mjenja instalacije a iz epn-a takodjer mjenjaju uredjaje do vikenda ce se sve normalizirati i tada ce izlaziti na teren i mjeriti kvalitetu signala


    lm ljudi su beton od toga kako modem fercera,kako treba fercerati,sta treba ocekivati od kojeg paketa kako ovo ono ....ma sve sve ...ja sam prezadovoljan
     
  8. ming

    ming Veteran foruma

    Mama im je beton, dva dana zovem onaj peder govori ''evo ja sam javio bit ce tokom dana''.

    A ovaj iz ELOBA govori ''motorolini modemi ne idu bas najbolje trebaju neke druge da dostave.........
     
  9. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    :smt082 :smt082 :smt082

    svakako pozdravljam ovo snizenje cijena (sta znaci samo konkurencija :) )...koliko sam ja skontao onaj FUN paket cu sad placati 42KM!?
    mozda bi bilo bolje da su povecali brzinu downloada na 1,5mbps...ali dobro je i ovako 8)

    samo nisam skontao sta im je ona CableZona?
     
  10. Qler

    Qler Veteran foruma

    koliko sam ja shvatio to je kao na ADSL-u freezona, tj nema obracuna na download....
     
  11. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    problem je sto EPN nema takvu freezonu kao BiHNET...imaju onu sekciju "Download" na kojem se moze izmedju ostalog skinuti prastari programi poput IE6, ICQ4... :mrgreen:
     
  12. postal dude

    postal dude Aktivista

    nema ni lola cak nam naplacuju i igranje na lol serveru maj|<u im kinesku.
     
  13. zasto_pa_zato

    zasto_pa_zato Aktivista

    Desio se je kik in da nuts od lole.
     
  14. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

  15. zilo

    zilo Komšija

    Evo da ne otvaram novi topic.
    Za one koji su na EPN.

    Danas je kod vecine korisnika pustena cabel zona.

    Kad se konektujes kucas pored username @local

    Znaci:

    username@local
    password ostaje isti.

    Testiranje je do ponedjeljka pa kazu da su moguce povremene komplikacije.Znaci kada se tako konektujemo samo mozemo pristupiti serveru na lokaciji:

    ftp://p2p.europronet.ba

    Download meni pici na 125,ali upload nece da baci preko 20. :?

    Vec je jedan xXx nasao mjesto na HDD-u. :smt003

    download se ne pika,provjerio sam.
    Uzivajte i upload-ujte.
    :D
     
  16. jeretik

    jeretik Komšija

    Jakako

    Takodje sretan s bihnetovom ADSLom :p
     
  17. postal dude

    postal dude Aktivista

    koji ko sta gde**?????
    kada ja nista neosjetim pogotovu sto sam na bipu
     
  18. ming

    ming Veteran foruma

    Meni ne radi ovaj EPN psp :?
     
  19. zilo

    zilo Komšija

    Nekima je pusteno nekima ne.Kazu da ce svi imati u ponedjeljak,dakle sutra,jer do tad traje neki ko bajagi testni period.Cabel Zone nije los za pocetak.Ima neke zike(uglavnom billboardove top liste),nekoliko filmica,nesto programa...
    Uglavnom server se polako puni.Raja upload-a.
    Samo me zabrinjava brzina uploada.Nece da baci preko 15 KBps,a na http://www.rapidshare.de mi leti i po 38 KBps.

    Inace kad smo vec kod EPN-a,stvarno bi trebali da budu malo brzi i da azuriraju stranicu.Takodjer,tehnicka podrska je uspavanka.Glavna im je:''Nije do nas,to je vama virus uletio!!??''Pa juce nisam mogao na NET od 14 h do 21,a tamo na stranici nidje ni rijeci o ovome problemu.Isti problem je imala vecina korisnika,jer nije prolazila username/password verifikacija. :?
    Ja ipak mislim da korisnici zasluzuju da se kaze uzrok problema i da nam posalju izvinjenje. :D ;)
     
  20. ming

    ming Veteran foruma

    To jeste, mene su vozali ''sve ce biti ok u jutro, pa popodne, pa opet sutra, tako tri dana''.


    Bez obavjestenja samo sve ugase. :evil:


    Svaki ISP malo kad se osili krece sa preseravanjem.