EPN - oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by zilo, Dec 22, 2005.

  1. extibo

    extibo Komšija

    Helpdesk: 295-800
     
  2. bINARY cODE sOUND

    bINARY cODE sOUND Aktivista

    ako se mogu nadovezati na gore sve vec napisano ali u temi malo drugacije semantike :D ... naime u zadnjih 15tak dana imam ozbiljnih prob sa epn-om ,veza mi svakih 10,15, nekad 30 min. puca , ide sve u qrc , znaci gubim vezu prije i nego li pukne ,downld spada na 0 , surfanje je onemoguceno ... zovem lika , kaze kod nas je sve ok , pingo sam shit , sve fercera , kao mali je broj "izgubljenih paketA" i kao , do mog je kompa nest :S , kontam vtf :S ... ima li neko slicnih iskustava , u cemu je fora :(
     
  3. Benq

    Benq Komšija

    Takvih sam ja problema s njima imao hrpu , nikad od njih neces cuti da je njihova neka greska , vazda im je odgovor "nije do nas" "mozda imate virusa" "obratite se kablovskom operateru vjerovatno vam signal ne valja" i slicne gluposti , natjerali me da prekinem ugovor s njima i presao na HS internet i evo nikad nikakvih problema , konekcija stabilna , brzina kakva mi je i propisana ugovorom , a sad imaju i ovaj FLAT paket tako da mi nista bolje ne treba...
     
  4. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    taj fazon sa "mozda imate virus" im je najjaci hehehe...ili "iskljucite firewall", "iskopcajte modem pa ponovo ukopcajte" i sl.
     
  5. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Meni 3 mjeseca nisu mogli otkloniti problem sa surfanjem , tacnije njihov dns server nije u odredjeno doba dana radio korektno, nikad to nisu znali rijesiti zato sam sad prezadovoljni korisnik eloba
     
  6. GV

    GV Komšija

    Ja nisam imao većih problema sa EPN-om, a sada ih nemam nikako, prešao na xDSL za iste pare i sa 256 Kb na 4 Mb :mrgreen: žao mi samo free zone.
     
  7. bINARY cODE sOUND

    bINARY cODE sOUND Aktivista

    e jbg ,ja nemam izbora tako da je jedna vrsta monopola od strane ovih kloceva :( ... zivim u hrasnici , kao rece mi da promjenim antivirusni program, sa avasta na avg ... sta velite ?
     
  8. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    ja vjerujem da ces uskoro promjeniti provajdera
     
  9. MaX@MaX

    MaX@MaX Novi član

    Evo jos jedan prezadovoljni bivsi korisnik EPN-a.Nije uopste bitno sta imam sad i imam li internet-radije bih tucao kamen nego uzeo vise bilo kakvu uslugu od njih.
    Razlog je onaj jedan i po,ili 1.70 pa mozda i 2 covjeka supporta koji po defaultu,kako im telefon zazvoni ukapiraju kako zove neki informaticki nepismeni moron i onda im se "otvori" kreativnost.....a probajte pingati,a nije to,a resetujte se,nije ni to..hmmmm,paaaaa-do HS-a je garant onda!
    Evo mi cemo sad poslati zahtjev prema njima....i eto salju ga vec 6 mjeseci,da su svaki dan po slovo slali do sad bi nakupili 20 zahtjeva...
    I u slucaju da neko iz EPN-a prati ovaj thread:lutke moje evropske,kad vam se korisnik dodje odjaviti probajte se potruditi da saznate zasto odlazi,pogotovo kad se nadje slucajno u redu sa jos tri korisnika koja isto odjavljuju prikljucak-nesto ne stima?
    Svako dobro , i sto bi rekli-ne ponovilo se.
     
  10. nFare

    nFare Komšija

  11. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    pa ovo je za nevjerovat'

    fer upotreba podrazumijeva da korisnik ukupni propusni opseg ne koristi više od 25% raspoloživog kapaciteta u toku obračunskog perioda

    pa svi daju barem 60%, a ovi 25%. pa to treba odmah pobiti....
     
  12. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    Eh, kako bi mi samo odgovarao taj njihov Cable Start paket. Ali jade se povukle sa Dobrinje kada je u pitanju kablovski net....bas su jade jadne.

    Kakav li je taj njihov AirNET, ima li ovdje slucajno korisnika toga i kakva su iskustva?
     
  13. extibo

    extibo Komšija

    http://epn.ba/vijest.php?clanak=143
     
  14. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    Ljudi nece sada spavati citavu noc :D
     
  15. Piroman

    Piroman Komšija

    Pa nece "oni" skidati, skidat' ce racunar! Naredas jednostavno u "download listu" masu toga i nek' skida, dok ti mozes u "horizontalu"!
    Jedino nece zaspati oni kojima je centralna u istoj sobi (tj. blizu kreveta) zbog "zujanja", naravno kome smeta :smt003
     
  16. Shibby

    Shibby Aktivista

    Jedno pitanje:Kako cu kreirati epn konekciju na windows 7?Airnet je ako ima neke veze...