EPN - oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by zilo, Dec 22, 2005.

  1. selvin

    selvin Moderator

    To je malo, 10MB za 1h surfanja.. Budi sretan :wink:
     
  2. JasonH

    JasonH Aktivista

    Ev ja beze malo , upravo sam na kompjuteru saa EPN flat rate-om , jeste da je 220 KM , al mislim da cu HDD popuniti do jedno 8 veceras ^^ uz to ima se i RS premium , ma milina
     
  3. Benq

    Benq Komšija

    Zna li neko koji je ovo novi cjenovnik tj neka izmjena na kablovskim paketima , obavjest stoji na njihovom sajtu a ja novi cjenovnik nisam uspio nac?
     
  4. nFare

    nFare Komšija

    Promjena:
    Fun paket, povecali limit na 10gb, brzina i cijena ista.
    Extreme na 15gb, za ostalo ne znam.
    Hajd za uhar, mada je ponuda jos uvijek truba, ali nesto su stabilni u zadnje vrijeme da kucnem od drvo.
     
  5. Benq

    Benq Komšija

    E a gdje si to procitao? Daj link molim te

    Edit: Evo sad vidjeh tamo na opisu paketa da su promijenili na 15GB, a ja trazio striktno neki cjenovnik..
     
  6. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    hebo ih te promjene
    neka ukinu one pakete Start i Personal,sa onim brzinama od prije nove ere :D

    oni samo pomjeraju granicu limita a cijene i brzine iste :I
     
  7. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Smetljari pravi opet konekcija oscilira od 200 do 500 ms kad pingam bilo sta

    Kloshari nesposobni
     
  8. Sleeper

    Sleeper Komšija

    Personal je trenutno katastrofa..jedino što me drži je manja cijena(7KM) od HS-a.
    Šta ba pomjeraju limit?Personal je na 16gb otkako su ga srezali sa flat-a.
     
  9. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Odjavio sam epn crkli da bog da
     
  10. pepe_le_pew

    pepe_le_pew Novi član

    imam pitanje, ako neko moze pomoc: kako rijesit problem uzasnog usporenja interneta prilikom uploada? sroza se do ispod dial upa ...
     
  11. Moncho

    Moncho Komšija

    ugasi upload :)
     
  12. GW

    GW Moderator

    Ili promijeni ISP-a.
     
  13. Benq

    Benq Komšija

    Ja sam prije 2 dana odjavio EPN bio na Extreme paketu , konekcija losa do bola a vise da je nisam imao nego sto jesam , sad sam na HS3 paketu i mogu rec da sam zadovoljan nema pucanja konekcije, brzina stabilna a evo cekam i tehnicare da mi adsl 9G uvedu 8)
     
  14. Qler

    Qler Veteran foruma

    ja sam na onom fun paketu, i konekcija, brzina sve je OK. jedino kada pichim torrente onda uspori net, katastrofa. tj kao da utorrent pojede sav bandwith. on skida po 100kbps ovamo ne mogu da otvorim google.

    i ja se kontam da predjem na HS
     
  15. GW

    GW Moderator

    Torrent je jednostavno takav.
     
  16. Benq

    Benq Komšija

    Jesi li pokusao u opcijama utorrent-a da ga ogranicis na brzinu downloada na nekih 70kb/s pa ti resto taman ostane za surf :).
    Kod BitTorrent-a je to moguce jer sam ga duze vremena koristio i ogranicavao upload na 10kb/s :mrgreen:
     
  17. Qler

    Qler Veteran foruma

    kad ogranicim uplad uspori mi i download. zato ostavim da skida kada legem. muzika, podesim da se ugasi komp prije nego sto ustanem i uzivam :)
     
  18. GV

    GV Komšija

    µ torrent može ograničiti odvojeno up i down, ja down držim na 20 KB/s, up na 5 KB/s (personal paket) i može se normalno surfati
     
  19. bINARY cODE sOUND

    bINARY cODE sOUND Aktivista

    e raja , zna li neko jeli funkcionise ova epn-ova free zona , tj. ftp "pristup" , one postavke ocigledno nisu tacne ili je problem kod njih?
     
  20. Konjislav

    Konjislav Komšija

    Neko nedavno rece da taj EPN-ov ftp server odavno ne radi.