EURO 2008

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Nani, May 24, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. zilo

    zilo Komšija

    Njemacka je 2, a ove druge dvije igraj oba daju gol.
     
  2. selvin

    selvin Moderator

    Od te tri ja ocekujem barem dva nerijesena.. :wink:
     
  3. Esh

    Esh HWB

    Ma ako odigraju posteno, sve je u redu :) Ja sam svoje odigrao, haha.
     
  4. Nani

    Nani Komšija

    Nista ja ne zaboravljam, ostaje cinjenica da su oni baletani a talijani zabari. Steta sto nece naletit na Holandiju da prestanu piruete u zraku pravit!
     
  5. metallac

    metallac Aktivista

    Ja očekujem da Rumunija pobjedi Holandiju :D
     
  6. Esh

    Esh HWB

    Jezik pregriz'o ;)
     
  7. Amash

    Amash Aktivista

    Pateticnost UEFA-e na djelu. Nakon van Nistelrooy-evog gola iz cistog ofsajda, koji bi svaki normalan sudija ponistio, UEFA je brze bolje istrcala da izjavi kako je gol bio 100% ispravan, iako to nije i s tim se slaze gotovo sva fudbalska javnost. Poslije prekjucerasnjeg ponistenog gola Luce Tonija zbog ofsajda, kojeg apsolutno nije bilo, predsjednik talijankog fudbalskog saveza Giancarlo Abete je pitao UEFA-u za objasnjenje. UEFA je jucer izasla sa objasnjenjem kako je gol opravdano ponisten zbog toga sto se Del Piero nalazio u nedozvoljenoj poziciji, iako je bio u liniji sa Codreom. Sudija prekjucerasnjeg susreta izmedju Italije i Rumunije, Ovrebo, takodje jucer je izjavio kako je njegova odluka da ponisti gol bila pogresna i kako ofsajda uopste nije bilo nakon cega je UEFA izjavila kako ne zeli komentarisati izjave sudija. Sto li? :lol:

    Bilo kako bilo, situacija je takva kakva jest i ne moze se mjenjati. Italija ima solidne sanse za plasman dalje ako Holandija porazi Rumuniju. U tom slucaju Italiji je dovoljan i remi od 1-1 sa francuzima i sa dva boda bi isli u naredni krug. Ako Holandija i Rumunija remiziraju, Italiji treba pobjeda za prolaz dalje. Pobjeda Rumunije sigurno izbacuje i Italiju i Francusku. Italiji to ne bi bio prvi put da ispadne zbog "namjestaljki"(Euro 2004; Svedska - Danska 2:2, jedini rezultat koji vodi i Svedsku i Dansku dalje, Italija usprkos pobjedi nad Bugarskom ispada :))
     
  8. metallac

    metallac Aktivista

    A zašto?Pa najbolje bi bilo da Rumunija prodje dosta je više ovih žabara,Rumuni stvarno dobro igraju i šteta što su u ovako teškoj grupi.A Holandija je već prošla tako da bi mogli možda izvesti drugi tim,to bi bila ljepa šansa za Rumuniju.
     
  9. Nani

    Nani Komšija

    Pa to bi bilo za ocekivat jer ce klupa igrat.
     
  10. zoi

    zoi Veteran foruma


    suti ba enis igrao kladionicu,pa ako dobije mozda bude nesto i nama :mrgreen: naprijed holandija :mrgreen:
     
  11. Esh

    Esh HWB

    Puno je varijabli, zaboravio sam da Portugal ne mora igrati na pobjedu pa ce vjerovatno pustit Svicarcima da ih dobiju pa da ovi poslije "navijaju" za njih tokom prvenstva.
     
  12. zoi

    zoi Veteran foruma

    i upade enis na partugalu :mrgreen: al sta cesi propustise,drama :lol:
     
  13. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Turci su bili drama, jedna od najboljih utakmica dosad :D Bas mi je drago bilo kad im je Kahveci dva gola uvalio za tri minutice :lol:
     
  14. zilo

    zilo Komšija

    Türkiye !!!
     
  15. ming

    ming Veteran foruma

    Turci krenuli talijanskim stopama, zabijanje golova u zadnjim minutama.
     
  16. Esh

    Esh HWB

    To se solidarisemo s ovima van EU?
     
  17. kaiser

    kaiser Aktivista

    svaka cast Turcima, kako samo kahveci dade golove,a treci jedan od najljepsih na EP :smt007
     
  18. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    po mom misljenju, najbolja utakmica u dosadasnjem toku prvenstva

    Kahveci postigao eurogol...ali je Zlaja dao bolji :)
     
  19. Nani

    Nani Komšija

  20. ColdFire

    ColdFire Overclocker

Thread Status:
Not open for further replies.