EURO 2008

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Nani, May 24, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. selvin

    selvin Moderator

    Jos samo mi reci da su zasluzili pobjedu protiv Holandije :lol: Onaj gol Ruda je sasvim regularan, ako ne njeg mislis..
     
  2. zoi

    zoi Veteran foruma

    daj ba sta ste zapeli,italijani su svjetski prvaci,i nema sada izvacenja gol iz ofsajda,ne mozemo igrati smrc smrc dok ovi nesto pametuju holandjani ga uvaljuju svakome.francuskoj je malo falilo da petardu ne primi,ali su makar jedan gol dali,dok italijani...steta bi bila da holandjani sa ovakvom igrom,sastavom i svime ostalim ne osvoje,ali uvijek se nadju suge kao sto je to bila grca prosli EURO,nazalost :| nebi bilo lose finale spanija-holandija ili portugal-holandija,pa da holandija opet sa tri razlike uzme :mrgreen:
     
  3. Amash

    Amash Aktivista

    Nemoj mi stavljati rijeci u usta. Nisam rekao da su bili bolji od Holandije ali pitanje je kako bi se rezultat kretao da nije bilo tog gola...
     
  4. Nani

    Nani Komšija

    I tebe tiketa u kladionici :D
     
  5. selvin

    selvin Moderator

    Sta bi bilo kad bi bilo.. Ljudi su im uvalili 3, ne jedan gol.. Dali bi im gol svakako, i da onaj Ruda nije priznat, iako je regularan.. Jer su Holandjani pokazali svoju snagu u obje utakmice, a Italijani svoju slabost u obje utakmice..

    Q: Zasto sudije ne naprave greske kod Holandjana?
    A: Zato sto im ne mogu ponistit golova i priznat protivnickoj ekipi neregularnih koliko oni mogu dati... :D

    Kao sto veceras komentator rece: "Sve mi se cini da Holandija moze dati gol kada god zeli..." :)

    Hajd da ne komentarisemo vise.. Cekat cemo 3. kolo da vidimo razvoj situacije sa Italijom.. :)
     
  6. Zombie

    Zombie Aktivista

    Holandija nece pustit' Rumune, nego ce ih nagazat kao i ove pacenike. Jos ako dobiju priliku igraci sa klupe (a vjerovatne hoce)...Zabari ce dobit kompezaciju protiv Francuza, i vjerovatno ce svojom mrljavom igrom proci dalje...
     
  7. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Go od Henry-a dan iz offsajda ( fino prikazano na HRT-u ) , Makelele je trebao hladno 2 zuta dobiti . U svakoj utakmici ima sudijski gresaka za obje ekipe , mislio sam da je svjetski kup dno sudjenja ali i ovi me uspiju iznenaditi :lol:
    i drago mi je za prepotentne Talijane i Frenčiče . Koliko su se dizali moćni Italijani a sad kukaju ko kakve kooje . I mene je iznenadio ovakav razvoj situacije jer su obje repke izgledale prejako . Donadoni je zasluzio ROFLMAO forsiranjem Milanove sredine u prvoj utakmici , koja btw nije uspjela izboriti kvalifikacije za LP . Onda forsiranje Matrixa , svi koji imalo prate fudbal znaju kakvu je sezonu imao u Interu . I jucer uvodjenje Ambrosinija u zadnjim minutama utakmice i nadati se pobjedi .
    Domenech je jos gori , Sagnol jedva da je sastavio koju utakmicu u Bayernu , zvati onog Tuljana prije Flaminija krajne zanimljivo , a bolji je i onaj Diarra iz Pourstmountha . Pa onaj Gomis prije Trejzigola , forsiranje Anelke koji je igrao ko k otkad je otisao iz Boltona .
     
  8. Nani

    Nani Komšija

     
  9. zilo

    zilo Komšija

    Ma kompletan prenos prvenstva je katastrofa. Jos kad dodas one tri mahaluse sto vode specijalnu emisiju smuci ti se sve.
    Ionako nemamo nijednog dobrog komentatora, a mi na Euro poslali citav autobus i jos ih izabrali po nacionalnom kljucu...

    Jos se jedna od mahalusa javlja iz Listice i likuje zajedno sa Hrvatskim navijacima. Nek' ona likuje nemam nista protiv, ali mislim da nije red da se to u svakoj pauzi prikazuje na televiziji.
     
  10. Esh

    Esh HWB

    Osim dva komentatora (Bahe i Spahe) koji imaju s vremena na vrijeme neke "ispade" (al' takav je i pos'o, pogrijesi se) ova postava sto je otisla je katastrofa. Prenosi bi bili 50% bolji kad bi ovi samo pratili tok utakmice, da ne dodaju nista vise. Uzrecice, razni ispadi te opcenito gluposti koje pricaju pokvare utakmicu.

    Evo Zilo je dobro primijetio da je gore od toga samo onaj program prije i poslije utakmice. Bude mi zao gosta koji se mora blamirati s njima, a osim onih djevojaka koje u zivotu prije nisu "pratile sport u bilo kojoj formi", najgori je onaj Bingoboy sto ne moze sastaviti dvije recenice bez mucanja nekog i zapinjanja. Vecina tih likova je vodila neke kvazi zabavne programe i bez obzira koliko im ljetni honorar bio drag, ocito je da nisu u stanju da informisu o necemu drugom. Toliko o drzavnoj TV i standardima.
     
  11. Zlatan

    Zlatan Komšija

    ne bi bilo cudo da se talijani izvuku u 3 kolu i da cak osvoje prvenstvo, za njih je karakteristican slabi start.... a nece me nimalo iznenaditi ako holadjani ispadnu vec u cetvrtfinalu... prvenstvo se igra mjesec dana, tesko je drzati formu, a sposobnost za dobru igru i talent je nesto sasvim drugo od sposobnosti da se izdrzi pritisak konstante potrebe za pobjedjivanjem i mogucnost eliminacije u slucaju gubitka...takodjer cesto se imho desi da ekipa koja generalno pruza mozda ponajbolje partije i igra dobar fudbal jednostavno naleti na ekipu koja im bas ne lezi...na kraju potrebno je imati i srece ili naklonosti sudbine da bi se osvojilo prvenstvo... sjecam se da su u holandiji i beligiji prije 8 godina holandjani briljantno krenuli, ali su ispali nesretno cini mi se bas protiv italije ... :) isto lako se moze desiti da prvenstvo osvoji neka od ekipa koja dosada nije nesto posebno pokazala :lol:
     
  12. zilo

    zilo Komšija

    Najbolje da ovu pricu oko televizije preskocimo, jer nista promijeniti ne mozemo. Tako nam je kako nam je i nema druge. Veceras ionako niko nece gledati Euro, pa cemo se malo odmoriti od majstora komentarisanja.

    Svi u Skenderiju ili bar na TV-u pratiti rukomet, pa da se i mi jednom proveselimo sto idemo negdje. :smt023 Naprijed BiH! :smt038
     
  13. selvin

    selvin Moderator

    Grcka - Rusija ce pretpostavljam biti dosad najdosadnija utakmica na Euru.. Svako ce cekat na svojoj polovici i na kraju ce sudija svirat kraj.. :D
     
  14. zilo

    zilo Komšija

    Opet sudije u akciji. Nije sviran cist penal za Spaniju.
     
  15. Nani

    Nani Komšija

    Ne podnosim te spanske baletane nista manje kao i zabare, kako svedi glupo primise gol u zadnjoj minuti, nidje veze.
     
  16. Esh

    Esh HWB

    Valjda ce Rusi uzet Grke, red bi bio da ovi ne prodju grupnu fazu.
     
  17. selvin

    selvin Moderator

    Rusi dobise, ali opet ce Svedjani proci..
    Mada nisam gledao, zanimljivija je bila nasa rukometna utakmica.. bolje receno pljacka.. ali eto..
     
  18. zilo

    zilo Komšija

    Zaboravljas da ih je Spanija razvalila i da nisu dosudjena 2 penala za Toreadore. S tim golom na kraju je zadovoljena pravda. :wink:
     
  19. zilo

    zilo Komšija

    Sto se tice rukometa, lakrdija svih lakrdija. Kako se delegat pedercina na kraju iznervirao haha. Nije ovo bolan Svedska da igraci i publika igraju, kako ti i tvoji pajdasi svirate. OVO JE BOSNA! :smt003
     
  20. Esh

    Esh HWB

    Slobodno otvorite drugi thread za nerviranje u vezi rukometa. U vezi fudbala, zanima me:
    Svicarska - Portugal 2
    Austrija - Njemacka 2
    Holandija - Rumunija 1

    Nece valjda neko taktizirati :)
     
Thread Status:
Not open for further replies.