Euro Truck Simulator 2

Discussion in 'Igre i konzole' started by kolinsb, Sep 20, 2012.

  1. Majesco

    Majesco Aktivista

    Trebalo je da bude od samog pocetka, kao sto imaju podesavanje retrovizora, tako je i ovo trebalo.
    Ovo ce mi jako dobro doci u MAN-u, jer je sijediste preblizu, dok kod Iveca je udaljeno, kod ostalih kamiona je ok udaljenost.
     
  2. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    moglo se ovo i do sad podesavati, ali se to radilo kroz modove, izmjenom odredjenih parametara. sada ce to biti jednostavnije, i dostupno svima, pa i onima koji ne znaju nista oko modovanja.
     
  3. ColdFire

    ColdFire Overclocker

  4. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

  5. irhadkul

    irhadkul Komšija

    Eh MP bi se mogao probati,inace sam davno odustao od ETS-a zbog podrske za moj gamepad (vibracija)
     
  6. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    sta si zapeo za taj vibrator, ko kakva zena :lol: :smt003 :smt003
     
  7. sawfactory

    sawfactory Novi član

    Probao sam ovo, posle prve ture od 3km vise nema nista, a voziti se ni nemozes ako nemas posao, tako da ni nema prakticno sta da se testira jos. :D
     
  8. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

  9. sawfactory

    sawfactory Novi član

    Ja sam gledao te neke trailer-e za tu mapu, zaista mi se svidja , pusticu da se skida pa vredi probati. :D

    inace zna neko kad ce update vezano za to sto je kolinsb spominjao da se "pomera kamera" u kabini :)
     
  10. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ja sam mislio da je vec bio taj update, pa kontam sto ne mogu da nadjem opciju :D A dobro bi dosla, ovako vecinom vozim sa bumpera, osim po gradovima.
     
  11. sawfactory

    sawfactory Novi član

    Nije bio taj update koliko ja znam, inace u toj mapi kakve su zarade ? jer mi sve nesto cudno s obzirom na predjene kilometre :D

    Da li se i tebi desavalo da kad treba da izaberes posao ono nema nista u tom gradu?

    EDIT:

    Evo sada bio neki update. :)
     
  12. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    50-60 euri haha A kilometar je puno duzi nego u vanilla game, ali ocito nije zarada povecana... A nije mi se to desavalo, poceo sam od ovog najjuznijeg grada.
     
  13. sawfactory

    sawfactory Novi član

    Pa meni sve to nesto cudno, cak i iskustvo se sabira na neki nepoznat nacin barem meni, jos s obzirom da kad uletim "brze" u grad ode na kaznu zbog brzine, i ako malo nagazis na crveno odma te oderu nema da te puste nekad kao inace. :D

    Sve u svemu je odlicna ideja sa tim gradovima, barem se meni svidja, ipak zabavnije je , samo da ima malo vise gradova bilo bi jos bolje.


    napisao sam u prethodnom postu bio neki update sada, ne znam dali ima to za kabinu, ako nadjes reci kako :)
     
  14. anel007

    anel007 Komšija

    znaci ova madjarska mapa je sama i ne moze se integrisati sa npr sa promods mapom ili ipak moze raditi to sve zajedno?
     
  15. sawfactory

    sawfactory Novi član

    Svaka mapa radi sama koliko ja znam. :)
     
  16. anel007

    anel007 Komšija

    instalirao je i probao kad sam postavio pitanje ali zurio na posao pa nisam mogao editovati, uglavnom fino ovo izgleda za sad, puno zabavnije nego vozikanje po 1000 km
     
  17. sawfactory

    sawfactory Novi član

    Zavisi kako se uzme, generalno voznja jeste zabavnija barem meni, ali ima neke sitnice na koje nije obratio paznju kad je pravio mapu. Kad stisnes M da ti se prikaze mapa trebao je smanjiti to sve nekako (verovatno bi znao cim zna praviti sve to) a ne ovako mapa evrope a onda zumiraz kao na madjarsku a ono u sredini negde, onda kilometri su mi nekako sve cudni, malo su duzi nego obicno ali opet, takodje i zarada s obzirom da je narokao radare sto je vise moguce. :) Takodje jedna jako bitna zamerka barem za mene je potrosnja goriva, potrosnja goriva je jako mala, jer je namesteno da trosi gorivo u odnosu na predjene km sto je ovde jako malo ako me razumete.

    Ali svakako velika pohvala za trud i ideje tu nema sta, odlicno odradjeno ali eto malo da se doradi i bilo bi i vise nego odlicno :)
     
  18. anel007

    anel007 Komšija

    jbg ne mozes zaraditi 3000 za predjenih 10 km, ne ide to tako nigdje :mrgreen:
     
  19. sawfactory

    sawfactory Novi član

    Pa znam, ali i zaradjivati tako malo neces moci ni kredit za kamion prvi vratiti a ne firmu napraviti :D

    EDIT

    da li vam se desavaju takve stvari kao na slici? Kad treba levo da skrenete a neko ispred vas koji nikako da krene i onda se toliko vozila nagomilaju da slobodno mozes izaci i uci ponovo u igru jer nikad neces na red doci da skrenes od njih... mogli bi i to malo popraviti :/

    [​IMG]
     
  20. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Alooo raja :) Ima li vas s originalima ovdje? Da bacimo koju turu Multiplayer-a :)
    EDIT: moj steam je kolinsb