Euro Truck Simulator 2

Discussion in 'Igre i konzole' started by kolinsb, Sep 20, 2012.

  1. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    sjecam se svog polaganja na sleperu :lol: dva vlahova prije voznje :lol: parkiranje mi je bilo najvise stresno ... i voznnja u rikverc uz rub trotoara :lol:
     
  2. zoi

    zoi Veteran foruma

    O ta vožnja uz trotoar :lol:
     
  3. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    :lol: :shy:
     
  4. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Dobra je igra baš opušta. Tek sam krenuo 3 lvl sam i imam nešto sitno para. Nemam još svoj kamion nego vozim za druge. Koliko se kreću kamioni? Desila mi se jedna smiješna scena. Uključivao se na sporedne na glavnu cestu. Sa glavne ceste puštam prednost labudici (šleper natovaren autima) koja se uključuje na taj sporedni i neki žuti lik ga vozi garant švabo neki nije mogao smotati već zakači auto ispred ahaha. Morao sam u rikverc ići i onda ga smotati preko trotoara udesno da može proći. Usput sam napravio 400 eur štete na drugom autu haha. Do pola 4 sam jutros vozio :D
    Jednom sam umjesto da zaradim 3,5k eura bio donji 6k. Zamislio se nešto kad Andrijin križ (jel se tako kod nas kaže?) i ispred 2 auta kasno zakočio i baam :smt005
    Mada me parkiranje zeza još sam njub ali idem hardcore iz kabine izbacim glavu kroz prozor i retrovizore i ubacim ga nekako u rikverc...
     
  5. veki81

    veki81 Aktivista

    Naci cu ti ja kamion pojeftino :smt003 .
     
  6. AggressoR

    AggressoR Aktivista

    od danas izbjegavam britaniju skroz, sto kontra smjer sto zbog kamera, pa na svakom cosku autoputa kamera. hhh
     
  7. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    :smt005 :smt005 :smt005 dobra je britanija ba :D ko te goni da samo deres po gasu :D je li ko od vas koristi cruise control? ja bez toga ne igram :)
     
  8. becke

    becke Aktivista

    Crklo bi W za 2 dana igranja da nema cruise controla. :D
     
  9. aeRo

    aeRo Komšija

    Maloprije sam otiso u pm.. Izletio s ceste na livadu, prevrno se i teret i ja i sve hahaha i onda dozivim FAIL samo 8% stete i na prikolici i kamionu. S obzirom da je sve poprilicno realno ocekivao sam da ce biti i taj segment medjutim tu su jos daleko od realnosti.. Da sam onako fakat izletio ne bi me mogli sastaviti vise, dok sam npr. od obicnog zabijanja u ogradu nagurao 40% damagea. Btw u kojim gradovima ima onaj servis za zaposljavanje? Nisam ga jos otkrio.. Kruzam po luxemburgu i svabiji sad za sad :mrgreen:
     
  10. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    idi do amserdama dok si blizu....zapali jednu :D
     
  11. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    dino, igras li ti? :) :)
     
  12. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Ne igram druze,nista ne igram sad. U Libiji sam na poslu i imam samo laptop bez grafe.
     
  13. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    nish, onda vozi taćke :p :smt003 :smt003 :smt006
     
  14. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    a ne ne,ti vozi tacke :smt003 a ja cu ovdje voziti sta god mi dodje pod ruku jer benzin je 0,15km litar a dizel 0,12km litar :lol:
     
  15. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Koliko je onda plin, hhhhh :D
     
  16. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    s tim onda voze samo fukare tamo :D :D ponesi koji kanister ovamo. zaradit' ces :D :smt005
     
  17. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

  18. ColdFire

    ColdFire Overclocker

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  19. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    evo drug Ton_majstor postao jedan screenshoot iz patcha 1.1.12 (posto je on tester, imaju pristup patchevima ranije nego mi ostali):

    Autobusi

    stvarno ne kontam kakve veze prethodna dva posta imaju veze s ovom igrom? Znamo da postoje simulatori svega i svacega, i Farming simulator je samo jedan od njih....
     
  20. Tesla

    Tesla Aktivista

    Stvarno fenomenalna simulacija. Čak i moja supruga se uživjela. Moram još da ispitam kako se ubacuju radio streamovi pa da budem pravi gastarbajter sa nekom lokalnom stanicom.

    Fino postavim volan ispred 42" TV-a pojacamo zvuk i opali. Dijete kod punice :mrgreen: .