FIFA Mega Thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by Adi_k, Sep 17, 2006.

Tags:
  1. aeRo

    aeRo Komšija

    Mene trenutno pored mase bug-ova i glitch-eva pojede stari bug koji se vuce vec par godina. Sto se prije desavalo jednom u 20 utakmica, sada mi se desi jednom u 3 utakmice. Kontroler mi jednostavno prebaci na golmana i ne mogu vratiti na svoje igrace dok ne odem u settings pa se prebacim na AI, pa se onda vratim na "svoju stranu". Mozda i ima neko rjesenje za ovo ali ga ja ne znam. Kako god, ubi me. Najgora FIFA u posljednjih par godina.
     
  2. Esh

    Esh HWB

    Hm, nije mi se to nijednom do sada desilo, doduše igram samo online.. S druge strane, prebacivanje igrača u odbrani je druga priča, kad se zbune zbog pasa u prostor i možeš se slikat..
     
    aNaToMiC ! likes this.
  3. lolak

    lolak Aktivista

  4. lolak

    lolak Aktivista

  5. Esh

    Esh HWB

  6. Esh

    Esh HWB

  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Šta retardi koriste da mi igra laga kada ja napadam ? Kakvi pacenici sunce ti jebem. Igra mi je pravo sjela ali je previse autisticnih igraca. Morao odraditi refund.
     
  8. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Na PC-u nemoj dzaba igrat. Ja sam zadnje dvije refund, isti problemi vec 5 godina. Na konzoli je daleko bolje.
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Guglao sam i vidio da ovaj switch lag koriste od starta. Majku im a bas mi se igra.
     
  10. Esh

    Esh HWB

  11. NAILS

    NAILS Moderator

    Nikako da ovaj impact engine ispoliraju. Prvo mi se igrac zalijepi za protivnika, a onda proleti pored lopte iz samo njemu poznatih razloga. Dobra je igra, ne igram puno ali je tuga da postoji samo jedna fudbal igra. Zar je tržište tako malo.

     
  12. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    EA makes $1.3 billion a year off of extra content, according to chief financial officer Blake Jorgensen.

    Premalo :D
     
    Esh likes this.
  13. Esh

    Esh HWB

    @NAILS kakvi su ovo Neymar potezi? :D
     
    NAILS likes this.
  14. NAILS

    NAILS Moderator

    Neymar is not a bug, it's a feature.

    EDIT:
    Formacija barselone, what the hell:

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    Last edited: Jul 23, 2018
  15. veki81

    veki81 Aktivista

    Kad cemo bacit koju?
     
  16. Esh

    Esh HWB

  17. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Bice zanimljivo par puta probati i to je to.
     
  18. veki81

    veki81 Aktivista

    Ma glupost teska. De jos zombi mod ubaci i eto ga.
     
  19. Esh

    Esh HWB

  20. Esh

    Esh HWB