FIFA Mega Thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by Adi_k, Sep 17, 2006.

Tags:
  1. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    PES, sudeci po komentarima, ima uzasnu online infrastrukturu. Mislim da je stvar navike, jer meni je PES smijesan poslije Fife. Onda je tu i prezentacija, razlika nebo i zemlja. Kao sto je Forza napredovala, a GT stagnirao, tako i ovdje. FUT je milion puta bolji od MyClub.

    Vidim dodali su u FUT da mozes igrati protiv AI, ali uzme tim sastavljen od nekog random igraca. To nije lose uopste, jer do sad si igrao protiv pravih klubova, pa postane monotono. H2H ne mogu nikako, 2-3 tima se vrte u krug. Znao sam protiv Reala igrati 10 puta za redom. Jos je u seasons sporiji gameplay nekih 20% nego u UT.
     
  2. zoi

    zoi Veteran foruma

    U seasons/H2H možeš do treće divizije doći s većinom jačih klubova, a onda od treće pa na dalje Real, Barsa i Bayern :)
     
  3. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Vala je meni to najbolji mod, svako izabere šta mu je ćeif i misli da mu je dovoljno da pobjedi drugog, nema kuknjave kako mu je slabija ekipa a niti je pay to win kao UT :)
     
  4. zoi

    zoi Veteran foruma

    Pa eto gore sam opisao situaciju - do treće divizije igraš sa timom koji ti je ćejf, nakon toga biraj između tri najbolja tima :)
     
  5. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Osvojim ja bez problema div1 u seasons, u FUT su daleko bolji igraci. Samo postane dosadno jer svi isto igraju. U FUT stalno nalijeces na zanimljive igrace.
     
  6. lolak

    lolak Aktivista

    Zato uzimam neki koji nije top 10, duze se ceka na protivnika, ali nekako bude zanimljivije sa razlicitim klubovima igrati..
     
  7. Esh

    Esh HWB

    Je li probao neko full kroz EA Access na Xboxu?
     
  8. Esh

    Esh HWB

  9. aeRo

    aeRo Komšija

    Ja probao jucer demo... tanko mi je ono nakon 2 utakmice. Pre-pre-presporo. Ne znam zasto svake godine haman mijenjaju gameplay... dovoljno je da isprave major bug-ove, ispoliraju par stvari, srede statse, eventualno ubace par noviteta u ostale mod-ove i to je to. Ovako se svake godine navikavam na nesto novo, ccc... ali mogu kad nemaju vjerodostojnu konkurenciju. Ja polu-licencirani PES ne bi pogledao naspram FIFA-e koliko god da mu je dobar gameplay.
     
  10. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Bas za penzionere. U full igri gameplay nije isti kao u demu, kao i uvijek. Gori je :D odbranu moraju popraviti, kroz sredinu prolaze pasovi, odbrana nista ne moze presjeci.
     
  11. Esh

    Esh HWB

  12. Esh

    Esh HWB

  13. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

  14. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Gledao sam dovoljno streamova da je ne uzmem makar do prvog patcha. Golmani ne brane nista, iz daljine 80% sanse da das go. Trokut kroz sredinu prolazi skoro svaki. Rezultati su 7-3 i slicno svaku utakmicu. Jedino sto fkt valja su squad battles, ali to nema veze sa gameplayom.
     
  15. lolak

    lolak Aktivista

    Na sta mislis pod squad battles, 2v2 ili?

    Inace, evo vidim da ove radnje po Sa su vec krenule sa prodajom.
     
  16. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    U FUT mozes igrati 4 meca dnevno protiv squadova od drugih FUT igraca, ali protiv AI. Nagrade su dobre. Nema potrebe da uzimate po Sarajevu za bolesne cijene. Na PC imate za 80KM, vjerovatno i jeftinije preko lijevih regija. Prosle godine sam platio 60KM koliko se sjecam. Na PS4 je 100KM preko USA.
     
  17. lolak

    lolak Aktivista

    U pravu si, ali eto kutiju mozes poslije prodati..
     
  18. aeRo

    aeRo Komšija

    Ja danas uzimam pa nek' ide sve u tri pizde... :D

    To je jedino (pored Witcher-a kojeg sam odigrao prije nekih godinu i po) sto sam igrao (tj. i dalje igram) u posljednjih 2-3 god.
     
  19. Esh

    Esh HWB

    Evo ja maloprije pazario, kontam vikend, pa odigrati par komada barem..
     
  20. lolak

    lolak Aktivista