FIFA Mega Thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by Adi_k, Sep 17, 2006.

Tags:
  1. Esh

    Esh HWB

    Mozda zato sto je FIFA 11 PC = FIFA 10 konzole?:D Trebao bih i ja opet instalirati pa se javim ;)
     
  2. Pasha

    Pasha Komšija


    Na x360 ništa ne valja. Izdali su bugovitu i ne završenu igru. Počev od faul sistema, Career Mode-a, pasova, online freezova itd.. Jednostavno sredina terena ne postoji, ne može se razviti bilo kakva igra. Evo već treća sezona u Career Modu i nisam napravio dva pasa sa Xavijem.
     
  3. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ma predobra buraz, bar na PCu, ja nikad u zivotu nisam igrao FIFU pored PES-a, ali
    ovo izdanje FIFE je premasilo sva moja ocekivanja. I ja igram na gamepadu ala PS2,
    nemam XBOX, i nakon malo peripetija oko steljenja, sve je OK.

    Interesuje me, sto prilikom dugih lopti, ispucavanja, brzog kretanja lopte ko da mi fali
    frejmova, i vidim horizontalnu crtu? Vsync i ukljucivao i iskljucivao, jednostavno brze
    tranzicije lopte mi nikako nisu techne.
     
  4. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

  5. jeretik

    jeretik Komšija

    E, super onda, PC me interesuje, ako je za PC dobra, ekstra. Zadnja Fifa koju sam igrao je bila negdje tam 2002. ili 2003. Malo probao PES, ne petlja mi se sa name fajlovima i papanskim interfejsom i slicnim stvarima, tako da od FIFE 11 za PC ocekujem puno.
     
  6. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    čuj hotfix.

    pa oficijelni patch za pc rješava probleme s ati karticama. zar je toliko problem skinuti i instalirati patch?

    p.s. ovo se odnosi i na zlatana
     
  7. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    pa bolja je konzolaška verzija od ovogodišnje pc verzije.

    nego uvijek treba oko nečega kukati.
     
  8. Pasha

    Pasha Komšija

    Naravno da treba kada platiš 60 eura za igru koja ne radi.

    I usput napiši po čemu je bolja ? Online, Career Mode, itd.. ? Šta si igrao od toga ?
     
  9. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    ja nigdje nisam pročitao da nešto ne radi na konzolaškoj fifi. da ima nekih bugova, ima...

    bolja je po gameplayu i novim modovima od fife 11 pc.
     
  10. Pasha

    Pasha Komšija

    Pa šta ja linkam već dvije stranice ? Šta EA radi ?

    http://forum.ea.com/uk/posts/list/56764.page

    Ovo je dakle trebao da bude patch. I ovo se svima, ali doslovno svima dešava. Pogledaj samo EA forume pa ćeš vidjeti koliko nezadovoljstva ima.
     
  11. X-Factor

    X-Factor Komšija

    Evo par dana vec igraf FIFA 11 na PS3, i u komparaciji sa fifom na PC je lose, bar meni. FIFA 11 za PC je dosad meni najbolji football koji je ikad izasao u gaming svijetu. Na ps3 mi mi je sve nekako traljavo i presporo pa i na fast gameplay, uzas od fps-a, na replay mislim da nema ni 15 fps-a od oka, ko da je sve u 16 bitnim bojama, lag u kontrolama. Na PC sve puno ljepse izgleda, ide fluidnije, brze. PES se nemoze ni porediti, on me totalno razocarao, jedino je zanimljiv sa nekim golovima sa 35 metara, al djeluje previse arkadan. Ostajem sa fifom na pc kao najboljim izborom od svega ostalog, do sad jedno 150 utakmica sam odigrao ni nema nista da mi je zasmetalo, osim sto mi nekad sudija ne svira prekid dok gubim :D
     
  12. Seadboy

    Seadboy Aktivista

    X-factor, potpuno se slazem sa tobom da je FIFA 11 do sada najbolja fudbalska simulacija, mada ni na PC-u replay nije bas "fluidan".... Igrica je odlicna....
     
  13. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Jel sigurno patch rjesava tzv 10fps problem na reprizama?
     
  14. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    nasmijah se na ono što x factor napisa.

    alibegoviću, instaliraj patch, rješava mnoge stvari. koliko komplikujete radi običnog patcha :D
     
  15. Zlatan

    Zlatan Komšija

    meni patch nije pomogao, ali mi igra radi normalno i bez patcha na xp-u, ali prestao sam igrati jer mi se neda switchati na xp svaki put samo da bi malo poigrao...igra se ionako predugo učitava.....kao što reče richard bandler, nevjerovatno kako ,nakon pronalaska mikrovalne pećnice, mogu postati nestrpljiv u roku 30-ak sekundi , ranije mi je za to trebalo makar sat-dva :smt003
     
  16. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Meni igra radi bez patcha normalno, interesuje me samo hocel' patch ispraviti slajdšo na reprizama?
     
  17. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    kako misliš predugo učitava?

    jesi li uključio ati microstuttering u onim config prozoru? koliko mi je poznato niko od ati usera se ne žali poslije patcha na probleme sa fps-om.

    @alibegoviću

    ja nisam imao slideshow na replayu ni prije patcha, očigledno ti je konfa malo out of date. a s patchom replay radi još bolje.
     
  18. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Mora da je do moje nove konfe, koja je neki dan gurala Crysis na ultra postavkama bez problema.

    A da, i mali milon clanova Fifa PC podforuma imaju out of date konfe.
     
  19. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    probaj patch, ništa te ne košta. a ispravlja dosta stvari i sigurno koliko-toliko popravlja replay. ;)
     
  20. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Jel igraš na ATI karti?