Flat Rate & Bosna [Ultimate Bitchin' Thread]

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by Triforce, Jun 12, 2008.

  1. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Re: Flat Rate & Bosna

    Da iskljucivo dernek i slicni sajtovi, te msn. Apsolutno nista drugo ih ne zanima. :lol:
     
  2. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Re: Flat Rate & Bosna

    Zaborrawili ste bloggowe. :lol:
     
  3. ming

    ming Veteran foruma

    Re: Flat Rate & Bosna

    Hurma, sekunda je falila da ostanes bez posta. U zadnjem trenu sam skontao da je zajebancija.
     
  4. Triforce

    Triforce Aktivista

    Re: Flat Rate & Bosna

    A u Hrvatskoj potpuni Flat 2mb/200kb 40 kuna!. A to je najjeftiniji!


    Cekacemo ko uvjek... A jeste primjetili kako je sve poskupilo??

    Meni treba, ja potrosim 3Gb na otvaranje stranica samo a za drugo da nepricam!
     
  5. artemis

    artemis Komšija

    Re: Flat Rate & Bosna

    Pa kad otvaraš one brezobrazne stranice. :mrgreen:
    Dosadna je više priča kako je vani sve bolje,jeftinije,a kod nas sve skupo i ništa ne valja.
     
  6. Triforce

    Triforce Aktivista

    Re: Flat Rate & Bosna

    Ma vala skuplji smo od hrvacke.....ja imam 2 engleska foruma...da vidis skina..odzume 3Mb po kliku..a ono me nezanima XD
     
  7. ming

    ming Veteran foruma

    Re: Flat Rate & Bosna

    Mogu zamisliti te forume :lol:
     
  8. Triforce

    Triforce Aktivista

    Re: Flat Rate & Bosna

    os link mozda da vidis skina?? A travian, ikariam, bitefight, upload... na jednoj sam admin pa vazda nesta skidam za stranicu joj...
     
  9. ming

    ming Veteran foruma

    Re: Flat Rate & Bosna

    Ma super, forum treba da bude sto laksi a ti ga ljepis sa nekim divljim skinovima. A te kvazi igre necu ni komentarisati.
     
  10. Triforce

    Triforce Aktivista

    Re: Flat Rate & Bosna

    ma moram ih natjerat da skinu skin..papci!
     
  11. FearLess

    FearLess Aktivista

    Flat je potreban ne radi downloada pola interneta na svoj HDD vec radi osjecaja slobode. Ja kad odem kod nekog sto ima limit od 3GB stalno se ustrucavam ne mogu ni youtube da odgledam a da si u glavi ne brojim MB prometa.

    Zato kod kuce 512/256Kbit flat rate i uzivancija taman dovoljno da youtube normalno gledam
     
  12. ming

    ming Veteran foruma


    Zvucis kao reklama za uloske.
     
  13. Esh

    Esh HWB

    Moze i Human Rights Watch Award '08 :)
     
  14. Triforce

    Triforce Aktivista

    Zvucis ko reklama za pampers!


    Ali upravu je. Ja sm imo jadnih 1GB al se prebacio na 3GB odma..neam nimalo slobode :cry:
     
  15. comrade

    comrade Aktivista

    eee ko ne bi volio flat :cry:
    moj haver u svedskoj konekcija 100Mb flat rate(60 km :roll: ) :cry:
    Bože milosti...
     
  16. Esh

    Esh HWB

    I dizel je jeftin u Venecueli...
     
  17. GW

    GW Moderator

    Eno maloprije počela kiša padati u Kini. Ovaj sav thread je promašaj. Doduše klasika za nas. Samo se ljudi žale, a ne rade na rješenju problema.
     
  18. monK

    monK Komšija

    Da 'oće nama past' kiša, nije odavno...Suša, upek'o Mađar, mamu li mu...
     
  19. Piroman

    Piroman Komšija

    uh, ajd sto nema flat-a, ali sto i za ove postojece pakete, limite, zajebavaju u obracunu, evo recimo sad meni tamo kad udjem na BItchnet stranicu da vidim svoj promet, kad ono tamo se 2puta pojavljuje 8,9 i 16. dan, i to za svaki obracunato nekih famoznih 158MB(identicno za svaki), i naravno da sam im poslao prigovor na to, još kad sam nakon sat-dva opet usao da vidim, mozda je bio kakav kiks, kad me srce nije strefilo, pojavila se još neka 2 divlja datuma, cini se da je 2 i 3 dupli i to pishe i za njih da sam "trosio", daj bolan, pa dosta je vishe jebanja, na sta ja licim, cekam evo odgovor na onaj prigovor, a znam 99% da ce reci "nas brojac(koji broji ukupan promet) je ispravan, nismo krivi za grafički prikaz sto je nesto pokvaren, ipak je brojac ok!" :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
    I sta bi sad normalan covjek da uradi na ovako nesto, i to upravo se desava u par mjeseci: januar, juni, juli i avgust(jedini mjeseci u godini u kojima sam imao problema sa ovim brojacem prometa) i mislite da je to slucajno???NIKADA!!!
     
  20. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Pomiri se sa cinjenicom da su bihnetovci lopovi.