Flat Rate & Bosna [Ultimate Bitchin' Thread]

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by Triforce, Jun 12, 2008.

  1. vento

    vento Novi član

    Jesam :lol:
     
  2. Piroman

    Piroman Komšija

    Pogledajte samo ovu ponudu, i to ovaj "najskuplji" paket!!
    16Mbit internet-FLAT, Telefon-Flat, Mobilni-flat, online videoteka(15000 filmova BESPLATNO), internet radio(8000 radio stanica)---sve za 50Eura, a kod naseg dragog Bitchnet-a za 100KM dobijes 512kB/s Flat i to sa "fer" klauzulom....i neka jos neko kaze "pa ovo je dobro kod nas", a ima takvih(nekim cudom) :cry: :cry: :cry: :cry:
     
  3. artemis

    artemis Komšija

    Kakva drzava takav i net.Mi se ne mozemo porediti ni sa zemljama u regionu, a kamoli sa zapadnim...
     
  4. Esh

    Esh HWB

    Zasto Velez ne igra u LP?
     
  5. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Znam da sam fulio par dana ali zbog ove izjave .. I LOVE U ;)
     
  6. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Zato sto bih ih tamo Liverpool busio 4:0 redovno. :lol: :lol: :lol:
     
  7. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    e to bi bio pravi flat rate :mrgreen:
     
  8. Konjislav

    Konjislav Komšija

    4:0 je understatement. :lol: :lol:
     
  9. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ma znam, samo sam aludirao na sinocnji potop. :lol:
     
  10. Moncho

    Moncho Komšija

    zato sto mi se fudbal tada igrao ja jednoj polovici igralista, kao sinoc :)
     
  11. Piroman

    Piroman Komšija

    Zato što Velež niti ima sredstava niti mogućnosti(mislim na jednog Abramoviča kao vlasnika) a i da imaju.... :mrgreen: :mrgreen: , dok ovaj nas telecom IMA i Uslove i Mogućnosti(primjer: MojaTV), kada slovencu mogu milione plaćati za nekakvu "kvazi-kablovsku", onda mogu i uvest neki normalan flat za pristojnu cijenu, mislim da je to daleko "nize" nego ovo sto nude "komsije"(telefon+internet+mobilni=FLAT), mi ipak "samo" trazimo internet-flat, a i to necemo mozda dobiti iducih 10god.!!!
     
  12. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    ma ovaj limit je truba , hoces neki rewiev da pogledas sad sve skoro u HD-u ode cirka 100 MB . bezze ispucao sma vec 10 GB a nista nisam skinuo na HDD :lol:
     
  13. Piroman

    Piroman Komšija

    Potpisujem!Evo i ja vec "ispucao" 2,5GB a PPOJMA neam na sto, niti sam sta skidao niti koji racku, samo surfao, da sam kakav film skidao ili sl. pa nebi ni zalio, ali jednostavno samo surfao... :shock: :shock:
     
  14. Mujka

    Mujka Komšija

    dzaba se potpisujes od flata neaa nista :smt005

    dok smo mi magarci oni ce nas jahat haha
     
  15. ming

    ming Veteran foruma


    Hakno ti Dino Merlin acc i skidao pedofiliju, sad ces ti platiti racun.
     
  16. Piroman

    Piroman Komšija

    Da sam neki moderator, iste sekunde bi te banovo' doživotno, ali pored te (ne)pravde, koju nekako i mogu razumjeti i protumaciti, jedno me interesuje:
    Zasto me odmah napadas na agresivan nacin kao odgovor na jednostavan i neutralan post, a onda josh spominjanje dine merlina u najgorem mogucem kontekstu(citaj: najbolesnijem mogucem), pa taman i da je zamisljeno da bude "smijesno", meni Boga mi nije ni najmanje, a sumnjam da je bilo kojem "normalnom" covjeku, a bojim se da ti uopste neznash sta znaci taj "pojam" koji si naveo u kontekstu sa merlinom!!!
     
  17. Esh

    Esh HWB

    Sulu je drski radnik Telecoma kojem takve stvari padaju na pamet dok krade tudje accounte.
    Za ostale, kad shvatite koliko je smijesan i besmislen ovaj thread, bice super. Mozemo krenuti od toga da covjek pokrece pricu o "nepravdi", "kako je to u Njemackoj" (steta sto nije naveo Japan) ili "samo se potrosilo, ja dir'o nisam".
     
  18. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ulje na vatru: :lol: :lol: :lol:
    Tekst se nastavlja na: http://bits.blogs.nytimes.com/2009/04/0 ... -per-home/
     
  19. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    ne treba se previse brinuti
    imacemo i mi ovako nesto :D :D
     
  20. Zlatan

    Zlatan Komšija

    treba biti zadovoljan sa onim sto se ima, a toga je puno, a to covjek tako lako zaboravi i uvijek preferira da se sikira i pati radi onog sto nema :smt003