Google Android - oficijelna tema

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Esh, Mar 1, 2008.

  1. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Evo našao sam i ovaj fazon za ultra kredit na desktopu.

    Widget se zove Balanced, podesite USSD kod za traženje kredita *100#
    izbacite widget, podesite fontove, kada da osvježava nakon poziva poruke itd,
    i dobijete ovak nesh..

    [​IMG]

    Kako da zaključam dialer, messaging najkorištenije aplikacije u memoriji telefona da se brže otvaraju?
     
  2. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    @ Piroman - Svaka ti dala :lol: :D ev idem u pregled haha
     
  3. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    A ima i ludih widgeta :)

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=15xiSau-XYk&feature=related[/youtube]
     
  4. Piroman

    Piroman Komšija

    I ja sam to mislio kada sam prvi put vidjeo kod havera igricu uzivo, kao da je rockstar "prilagodio" igricu samo po velicini za mobitel, a sve drugo ostavio nedirnuto! :mrgreen:
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Za korisnike gw620 i RC7 openetna verzije, neka dobro obrate paznju na zvuk upozorenja potrošene baterije (javi se tacno kada spadne na 15%) koji se ujedno oglasava i na slusalice tokom slusanja muzike. Ton spada u UI zvukove koji se ne mogu kontrolisati iz settingsa.. odnosno njihova jacina. Zvuk je ESKTREMNO jak pa ga treba "blokirati" da se uopste javlja.
     
  6. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

  7. Deniken

    Deniken Aktivista

  8. dino73n

    dino73n Veteran foruma

  9. Vedo

    Vedo Moderator

    Da hoce jos izbacit N64 emulator za ovo cudo, pa jos u dzepu imati i Zeldu & Maria i kakav ti crni 3DS :D
     
  10. pac

    pac Komšija

    Na obicnom Galaxy S-u granturismo 2 sa fpse emulatorom nikad ispod 50fps-a.
     
  11. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Izishao kernel za Spiku, clock gura kazu stabilno na 1,2Ghz, al ja nebih probavao, ne peku mi se jaja na telefonu, dosta i 1Ghz na yonipu meni :)

    Sent from my GT-I5700 using Tapatalk
     
  12. Vedo

    Vedo Moderator

    OMFG :smt007



    Probam za koji minut na Galaxy S-u, pa javim :)

    EDIT: ovo cudo stvarno radi, ide nekih 20-30 fpsa, super igrivo !
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  13. iggy_pop

    iggy_pop Aktivista

    GW 620
    stavio openetnu 6.1
    ove nove verzije su mi puno nestabilne pa nisam htio zadrzavati se na njima.
    pitanje...
    kako "disable" ono music dugme. slucajno ga pipnes i telefon zasvira...
     
  14. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Vozi li iko CPU preko default clocka? Moj je na 1Ghz, koliko je to sigurno.
     
  15. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Ja Hero-a sa default 528 drzim na 691 i nemam problema.
     
  16. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

  17. X-Factor

    X-Factor Komšija

    Vozim ja :D
    HD2 evo radi sigurno 2 mjeseca na 1.2GHz, baterija ide preko 2 dana, nikakvog grijanje nit negativni efekti. Jedno vrijeme je bio na 1.5GHz ali baterija je mogla izdrzati samo dan... Program koji koristim je SetCPU.
     
  18. NAILS

    NAILS Moderator

    Pa stavite da vam balansira CPU kada nije u "uporebi" pa sa 1.2 neka spustita na recimo 500MHz i baterija bi trebala tajati duze nego na defaultnim klokovima. Inace se ne dize voltaža tako da ne bi trebalo biti problema sa klokanjem osim sto OS zna biti nestabilan na nekim visokim klokovima.. zavisno o kojem se telefonu radi.. ili romu. Meni je klok radio na prvom openetna romu kako treba.. na ostalim romovima mi telefon zaspe pa se trebala vaditi baterija.
     
  19. X-Factor

    X-Factor Komšija

    CPU je u Interactive modu, odnosno ide na 250MHz kad je opterecenje nisko, uglavnom ide do nekih 800 MHz kod nekih normalnih aplikacija, dok igrice opterecuju 100% i ide do kraja 1200MHz (1500)...
    inace da nema tog skaliranja 1230mAh baterija kod HD2 bi iscurila za 2 sata :D
     
  20. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Kakvi su vam rezultati u Quadrantu?