Google Android - oficijelna tema

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Esh, Mar 1, 2008.

  1. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ljudi, kako snimiti sliku iz nekog fejsbuk albuma na telefon?

    Mislim iz ove android fejs aplikacije.
     
  2. pac

    pac Komšija

    Mozes jednio preko browser-a snjimiti sliku na tel.
     
  3. kAcA

    kAcA Aktivista

    Na obicne wallpapere. Da li postoji mogucnost da ih kao i tonove prebacim na sistem da mi se ne bi pojavljivali u galeriji i mijesali sa slikama od kamere itd...
    Alibegovicu koju si 3D galeriju instalirao?
     
  4. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Gallery3DFroyo.apk

    google.
     
  5. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Da kucnem u drvo, rootovo telefon, nabacio Cyanogenmod Froyo bez ikakvog problema, sve u jednom, live wallpaperi, 3d galerija,
    multitouch, strasan zvuk itd itd, fantazija:)
     
  6. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Gdje da skinem Skype? Preko službene stranice je slomljen link, a na marketu ga nema.

    Kako da na Froyu izbacim sve iz notification bara, one Wifi, bluetooth i music player điđemiđe
     
  7. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    alibegovicu edituj malo, nemoj redat postove svakih par sati.... instaliraj 1Mobile Market i onda svuci skype....
     
  8. Haker

    Haker Veteran foruma

    Brate zar ti nije lakše proguglat malo i odmah saznat šta ti treba, nego za svaku sitnicu na forum pa čekat odgovor.
     
  9. neko

    neko Aktivista

    nek je sa srecom :)
     
  10. perke

    perke Aktivista


    koliko ti je trebalo vremena da nabacis CM? ja zadao CM7 prije 20-ak minuta i jos vrti onaj njihov logo... crnjak mi prekinuti sada
     
  11. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    5 min maksimalno da je trajao onaj zeleni logo.
     
  12. Peacemaker-HS

    Peacemaker-HS Aktivista

    Zna trajati i po pola sata, pravi ~1GB data image.
     
  13. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

  14. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Ja ga vrtim na herou, sasvim ok radi.
     
  15. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Nista te ne kosta da probas :) Ja sam ga probao na Desire HD, ali nije bio stabilan jos uvijek.
     
  16. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Dog, jel Spica ima hardver da to vrti? Jel brži od Froya? To me interesuje samo.
     
  17. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Spica ima brzi proc od heroa. Ja sam vise htio da probam, a nisam primjetio neku razliku u brzini.
     
  18. Reznor

    Reznor Overclocker

    Mozda zato sto 2.3 koristi vise RAM-a od 2.2, barem se osjeti usporenje na i7500, sto sam uocio kad sam gledao na youtube.
     
  19. pac

    pac Komšija

    Dali postoji ikakav program koji ce sprijeciti druge aplikacije da se uopste pokrenu cesto mi se zna desiti da tel ektremno zastopa.
     
  20. Reznor

    Reznor Overclocker

    iGoogledForYou :D
    Sad bez sale, ima nesto sto se zove Startup Manager, kao sto naziv kaze, da ti na startupu blokira odredjene aplikacije koje se same pokrecu. Pogledaj vise na ovom topicu, gdje sam nasao korisne odgovore: http://androidforums.com/eris-support-t ... rt-up.html
    Nadam se da ovo moze pomoci ;)