Google Android - oficijelna tema

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Esh, Mar 1, 2008.

  1. Qler

    Qler Veteran foruma

    e i to mi treba, da mogu samo audio da mogu npr. u auto da slusam, da mi ne ide video bezveze...
     
  2. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Na Firefoxu lockscreen radi uredno.
     
  3. Haker

    Haker Veteran foruma

    Šta fali guglovom, meni je odličan. Za jubito ja nisam našao aplikaciju da valja. Ima caka sa mozilom, pokreneš jubito preko mozile, izađeš na home i uzika ostane svirati, ali ni to nije praktično. Nikako mi nije jasno zašto to guglo ne odradi, znaju da raja većinom šreko jubita dluša muziku
     
  4. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Mislim da je to zato što yt ne da da se samo sluša audio bez da pichi video.
     
  5. Vedo

    Vedo Moderator

    yep, nema fajde od reklama ako se slusa samo audio.

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk
     
  6. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    A niko da napravi alternativu na windowsu hrpa yt aplikacija s mogusnoscu sviranjem muzike u pozadini.


    Sent from my E6653 using Tapatalk
     
  7. black

    black Komšija

    Bio je modificirani apk ali je to stara verzija YouTube-a. Bila je opcija da zakljucas telefon a da svira.

    EDIT:http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1529715

    Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
     
  8. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    OGYouTube radi fino.
     
  9. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Zna li ko kakav trik da probam, ne radi mi vise Wi-Fi na G3? Vidi mreze, ali ne moze da se poveze, samo se pojavi ono "Saved", i jako rijetko "Wi-Fi connection failure". Pokusavao sam:
    - resetovati mrezne postavke
    - probati na raznim routerima, nije samo kod kuce nego i u kaficima i na poslu ne ide
    - probati staticke adrese
    - promijeniti kanale za wifi, kao i mod (g, n)

    Nekad procepi na 10ak sekundi, i odmah kao da se prekine. Ako ugasim 3G tad u slucaju prekida, skoro instant da pukne Wi-Fi.

    Inace, ovo je moj zadnji LG mobitel :D
     
  10. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Jos kad bi ja nasao tu aplikaciju na playstore valjalo bi.
     
  11. NAILS

    NAILS Moderator

  12. Haker

    Haker Veteran foruma

    Mora biti rootan telefon da bi radila.
     
  13. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

  14. Piroman

    Piroman Komšija

    Zar te je švabo toliko ubio u pojam da si zaboravio kako google radi?! :smt003
     
  15. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Radi odlicno, zahvaljujem :D

    Sent from my LG-H815 using Tapatalk
     
  16. igor.g

    igor.g Komšija

    Mozda i ne smije, da mu ne pokucaju kuci sa kaznom od 500 eurica :mrgreen:
     
  17. Stormbringer

    Stormbringer Aktivista

    Da li si siguran da je hardwerski problem? Pokušaj se sjetiti šta si zadnje instalirao od softvera, meni je na tabletu nešto slično napravila jedna aplikacija....Kad sam je deinstalirao, tablet je proradio....
     
  18. Reznor

    Reznor Overclocker

    Re: RE: Re: Google Android - oficijelna tema

    Da li si u medjuvremenu dobio/instalirao kakav OTA update?
    Ako ti je ukljucen bluetooth iskljuci ga. Probaj zaboraviti mrezu pa opet dodati mada mislim da si to vec svakako radio.
    Nasao sam neki savjet koji kaze da izvadis bateriju iz telefona na 65s/neko vrijeme, ponovo upalis router i probas ponovo dodati mrezu i spojiti se.
    Na kraju probaj telefon vratiti na fabricke postavke i vidi hoce li biti isto.
    Na jednoj staroj Xperiji sto sam prije imao je bilo konstantno pucanje konekcije iako je signal pun kad sam je nadogradio s 2.3 na 4.0.4, razlog je bio da taj driver od wifi je izgleda dobro radio s WEP, a pravio probleme s WPA, pa ako hoces probaj i to cisto da vidis da li je to razlog.

    Gesendet von meinem C6903 mit Tapatalk
     
  19. Mujka

    Mujka Komšija

    Ako imaš root probaj onaj fajl sa šiframa obrisat i to bi trebalo biti to. Googlaj kako se zove fajl.

    Sent from my LG-D802 using Tapatalk
     
  20. zoi

    zoi Veteran foruma

    Koje smeće je ovaj Sony Xperia Z2 telefon. Upravo sam doživio da mi se telefon savije kod dugmeta za paljenje. Nešto se bio umastio, i malo pod vodu ga operem i sve ok. Hajd reko da ga obrišem, da maknem vodu a ekrana da ga mogu koristiti, malo od hlače ga obrišem kad telefon se savio kod dugmeta za paljenje kao iPhone 6 plus u svoje vrijeme. Vidi se malo napuknuće kod dugmeta za paljenje. Ovo pretpostavljam ne podliježe garanciji? Koliko mogu vidjeti ekran se nije iskrivio pa bi možda samo zamjena okvira to popravila? Telefon radi normalno, evo ovo pišem sa njega.