Google Android - oficijelna tema

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Esh, Mar 1, 2008.

  1. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Od DHD me odbija baterija i velicina, mada nisam siguran dok ga nevidim, za galaxy s nemam nikakve zamjerke, osim mozda plastike koja se nemoze porediti sa HTC modelima koji koriste aluminijum a i izgled sense ui mi je ljepsi od touch wiz-a.
    Edit: ima li nexus s pored interne memorije i slot za memorisjku karticu?
     
  2. iggy_pop

    iggy_pop Aktivista

    pravo mi treba micro-sd kartica klass 3,4,5... velicine 4-8 gb za android tel.
    zna li iko gdje kupiti u sarajevu.
    ne pada mi na pamet da se zezam sa e-bay i slicno.
     
  3. Piroman

    Piroman Komšija

    Class4 ces naci u imtec-u, plus-u i u vecini iole ozbiljnih radnji! A sto se tice kartica visih class-ova, i ja sam prije par mjeseci trazio bezuspjesno class6 po citavom gradu (Sarajevo)! :x
     
  4. Esh

    Esh HWB

    Nexus S na zalost nema microSD utor.
     
  5. pac

    pac Komšija

    Po mom iskustvu prica sa class-ovima je glupost vise znaci proizvodac. Npr. Samsung 8gb class 4 stopa u snimanju HD rezolucije dok sandisk class2 nestopa.
     
  6. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Stvarno je taj Nexus S odličan izbor, ponajbolji telefon. Do sada sam čitao samo riječi hvale. Out of the box dolazi instaliran android 2.3, kolika mu je cijena kod nas? I ja cu ga vjerovatno kupovat uskoro.

    Sent from my GT-I5700 using Tapatalk
     
  7. XTRage

    XTRage Veteran foruma

  8. Esh

    Esh HWB

    Po oglasima sam vidjao oko 650 KM.
     
  9. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Racunaj da kod nas nisu dosle verzije sa Super AMOLED ekranom vec sa obicnim S-LCD. Model nije i9020 vec i9023.
     
  10. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Govorim o i9020. Nebitno da li ga ima kod nas, moze se i sa ebaya porucit. Uglavnom to je odlican tel.

    Koja je razlika između kapacitivnih LCD, TFT i LED ekrana? Ne na papiru, nego u praksi kad drzim telefon u ruci?
     
  11. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    To zavisi od touch digitizera i stakla/plastike koji se nalaze ispred ekrana. Sama tehnologija prikaza slike tu ne igra ulogu.
     
  12. Deniken

    Deniken Aktivista

    Ko sve ovdje ima Galaxy S?
     
  13. Haker

    Haker Veteran foruma

    Svaki član foruma sa preko hiljadu postova. Enis je svima podjelio po jedan Galaxy S. HWB rocks
     
  14. Deniken

    Deniken Aktivista

    Kakish?
     
  15. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Pa dobro, nemaju svi. Neki su prodali odmah.
     
  16. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Ja svoj mjenjo za grafu! Bolje mi se igrat na kompu neg na phonu.
     
  17. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ja sam svoj prodo i kupio junicu.
     
  18. Deniken

    Deniken Aktivista

    i imas li junadi?
     
  19. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Hajde da se vratimo na temu. Ako neko bude zainteresovan da kupi Galaxy S, siguran sam da ce se neko od forumasa javiti na oglas.
     
  20. Deniken

    Deniken Aktivista

    Bar neko razuman...
    Ja sam samo htio da razmijenim iskustva sa nekim ovdje ali vidim da su svi spremni za gluposti.
    Sorry forum...