Google Android - oficijelna tema

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Esh, Mar 1, 2008.

  1. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Po cemu :)
     
  2. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Bas nema AOD na P10+ ?

    Kod mene ima na Mate10pro. Mada ruku na srce nije neka sreca,al ima ono najvaznije "SAT". Propusteni poziv,poruka i ako slusas muziku pise koja je pjesma i to je to. Nijedna third party aplikacija nema notifikacije na AOD,al opet ima LED pa se zna kad ima nesto.

    Kod Samsunga je to bilo bas odlicno. Double tap na ikonicu na AOD i vodi te direkt u aplikaciju.
     
  3. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Glance je bio neki specijalni “mode” display-a, koji nije trosio ni priblizno energije kao ovi pomodni AOD.
    Da ne spominjem kako je bio moguc i na LCD.
     
  4. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Kod mene na LG V30 trosi mozda 1% po satu, a drzim ga poprilicno svijetlim. Kad uzmes u obzir jos da je to jedna od najboljih implementacija AOD-a, jer je interaktivan, skontas da je i vise nego isplativo.
     
  5. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    To je puno, 1% po satu. Meni je Glance na LCD trosio manje.
     
  6. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Puno? Mora da se salis? :)
    Evo racunica, ima opcija da se u odredjenom periodu ugasi, tj u toku noci.
    Znaci odbij 8 sati, ostane ti 16 sati u toku dana.
    Odbij jos nekih 5 sati koristenja telefona tj upaljenog ekrana i dobijes 11 sati.
    Znaci oko 11% baterije na nesto tako korisno, a da ne kazem i sto lijepo izgleda, ako ti je puno, onda ne znam stvarno. :)
     
  7. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Jel vi to telefone koristite kao desktop? Bude li telefon nekad u dzepu? Kad je u dzepu AOD ne radi.

    Sent from my Mate10pro using TapatalkPro
     
  8. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Da, eto i to sam zaboravio uzeti u obzir, dok je u dzepu ugasen je, pa i tih par sati neka se uzme u obzir. Znaci potrosi ti dnevno 10% baterije, naprosto smijesno :)
     
    Last edited: Apr 13, 2019
  9. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Meni je nocu najpotrebniji, kad progledam hocu da znam koliko je sati, da ne izbijem oci upaljenim ekranom. Normalno, drzim telefon naopako pa i ne radi dok ga ne podignem. :)

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  10. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Vrijedi li raditi upgrade sa S8 na S10+, ima li iko da ga koristi na forumu? Da li je to puno veci telefon? Note 9 je zbilja velik i tezak.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
    Last edited: Apr 14, 2019
  11. NAILS

    NAILS Moderator

     
    Esh likes this.
  12. Bumbe

    Bumbe Aktivista

    ja neki dan uzeo s10+, prije toga koristio godinu dana s8+... s10+ me kostao 1400 KM, prodao svoj s8+ za 500 tako da mi je nekako ok, ali da je s10+ toliko bolji od s8+ ? ma jok...prednja kamera mu je odlicna, selfie manje vise ( mislim da nema sanse da se porede kamere sa p30 pro). Primjetio sam da je poprilicno brz, jedino sto mi nekad zasteka kada listam menije lijevo desno i to mi se nikako ne svidja. nisam mogao cekati da dodje p30 pro pa sam odlucio nastaviti sa samsungom, da me sad pitas sta bi uzeo mislim da bi rekao huawei.
     
    Alibegovic likes this.
  13. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Au brate ja kontao da mogu za S8 dobiti 500KM prilikom zamjene, a ti dao plus za te pare. Nesto vise vjerujem Samsungu od Huaweia pa bih ipak S10+.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  14. ming

    ming Veteran foruma

    P3o pro je preskup, pogotovo kada iskljućiš zoom iz jednačine. A i onaj GUI što koriste je rudimentalan.
     
    Alibegovic likes this.
  15. Bumbe

    Bumbe Aktivista

    bilo je razbijeno staklo nazad malo u dnu, a i prodao sam drugu iz firme tako da nije neko mjerilo.
     
  16. Vedo

    Vedo Moderator

  17. NAILS

    NAILS Moderator

    Last edited: Apr 17, 2019
  18. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Pa dobro, bice toga. Tehnologija je jos zelena, ovo su defacto prototipi jos.
     
  19. selvin

    selvin Moderator

    I samo je pitanje kad ce odustati od ovog i pokusati za 5 godina opet.
     
  20. ming

    ming Veteran foruma

    Folija preko displaya, nema zaštitnog stakla. Niko od ovih reviewera nije prstom pritisnuo da se vidi ima li reakcije.