Google Android - oficijelna tema

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Esh, Mar 1, 2008.

  1. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

  2. Vedo

    Vedo Moderator

    Veceras zavrsih Maria 64 na mobitelu, sa svih 120 zvjezdica :smt001

    [​IMG]

    Aplikacija kosta 6 USD i definitivno vrijedi, po mom misljenju ovo je najbolja igra / aplikacija za Android telefone!

    Ova verzija N64oid-a crasha u Zeldi OoT kad trebas uci na 'marketplace', nadat se novoj verziji emulatora:

    http://www.androidpolice.com/2011/03/30 ... rovements/
     
  3. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

  4. Haker

    Haker Veteran foruma

  5. sumeir

    sumeir Komšija

  6. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ma na univerzalno vidio taj model. pa samo za njega vidio spec. Sa HTC telefonima im, pa me zbunilo.
     
  7. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Aplikacija za besplatne smsove, 31sms, poruke zaista stizu uredno, doduse sa reklamom na kraju teksta pa ko voli nek izvoli.

    Sent from my GT-I5700 using Tapatalk
     
  8. XTRage

    XTRage Veteran foruma

  9. pac

    pac Komšija

    Mislis pederusa :D
     
  10. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Samo metro i homosexaualci ce i nosati taj telefon


    Sent from my GT-I5700 using Tapatalk
     
  11. Vedo

    Vedo Moderator

    LOL, telefon je vrh Android /mobitel ponude, to je kao kad bi rekao "samo metro i pederi ce vozati M3" :smt002

    ja cekam da cijena spadne na oko 900 i onda ga definitivno uzimam, Galaxy S kec je savrsen telefon sa jednom jedinom manom - nema blic. Ova dvojka has it all :smt007

    Uostalom, imao sam HTC HD2 koji je slicne velicine kao Galaxy S II, i bez problema stane u dzep, kakva crna pederusa
     
  12. pac

    pac Komšija

    Neznam sta da ti kazem vedo realno gledajuci rijetko ko ima potrebu za tolikim display-om? Super Amoled+ nigdje nisam nasao da ima neki novi feature gdje bi se reklo da vrijedi prelazak, a jos i dual core proc s kojim ti tel za koju sec brzi pali ili pojedine aplikacije brze load-aju ili da neces mozda rendati na telefonu? Po meni je galaxy s taman u bilo kojem pogledu a ako je neko zapeo za touch wiz 4 ima i zato rijesenje.
     
  13. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Realno, SGS2 kosta skoro kao dva SGS (610KM). Preskupo. Nije uopce toliko bolji.
     
  14. wragg

    wragg Aktivista

    HTC Sensation je vec na trzistu, a uskoro dolazi i kod nas. Vjerovatno je da ce biti nesto jeftiniji od SGS2, a ipak cete dobiti mobitel nesto kvalitetnije izrade i slicnih karakteristika. A ipak je HTC - HTC... :)
     
  15. selvin

    selvin Moderator

    Pa ne mozemo bas tako poredit. Ipak je ovo nesto sto tek izadje na trziste, a zna se kako budu cijene nabijene. Za koji mjesec ce ta razlika bit dosta manja.
     
  16. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ja samo kazem kako je trenutno. :)

    Da, Sensation je podjednako dobar telefon, samo sa nekim drugim adutima, kao sto je recimo veca rezolucija ekrana. A za oba je sigurno da ce dozivjeti jos 2-3 nove verzije Androida, naravno sluzbeno. Mada ima manje interne memorije (1GB) u odnosu na SGS2 (16/32GB). Iako oba dolaze sa 8GB microSD karticom. Tezi je i nesto gabaritniji, mada se to odnosi samo na debljinu, sto imho i nije lose.
     
  17. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

  18. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    They're holding it wrong :)
     
  19. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Koristi li ko kakvu besplatnu aplikaciju sa kao mjerač brzine i HUD na shajbi?
     
  20. Vedo

    Vedo Moderator

    Rijetko ko ima i potrebu za 6870 kad i 8800GT vrti sve igre OK. Rijetko ko ima potrebu za dual-core CPU-om kad i P4 na 2,0 GHz sasvim fino sluzi za office, FB, surfanje itd. Pa opet raja kupuje nove grafe i nove racunare :wink:

    Hem veci tj. ljepsi display, hem bolja kamera + blic, brzi u svakom pogledu, meni su to 4 razloga koja vrijede :)