Guild Wars 2

Discussion in 'Igre i konzole' started by Esh, Aug 11, 2011.

  1. levian

    levian Novi član

    Ono guild se raspao u GW1 (ja presao Zealots of Shiverpeak, stariji igraci ce znati koji je guild, hehe) zbog novih mmo igrica koje su izlazile tako smo se i mi kretali po njima, ali smo uvijek ostali u kontaktu, jer je bas sick ekipa. :D
    Bitno je da se dobro zabavimo! :D
     
  2. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

  3. levian

    levian Novi član


    Sorry samo se treba registrovati, drugi admin promjenio to. :)
    Nadam se da nije frka hehe.

    Evo i fejs grupa
    https://www.facebook.com/groups/4096353 ... rk_t=group
     
  4. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Evo mrzite me malo hahahahaha :p

    [​IMG]
     
  5. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    Seksi box art :D
     
  6. levian

    levian Novi član

    Ima li jos nerdova da cekaju zadnjeminute? XD
     
  7. colg

    colg Aktivista

    Igra li ko ?
     
  8. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ne moze se log in. Ja cu vjerovatno pricekati par dana dok se smiri situacija :)
     
  9. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Ma ne moze se prismrditi serverima, isto ko i uvijek.

    Ja jos ni account nisam uspio napraviti :)
     
  10. aeRo

    aeRo Komšija

    Eh evo mozda mi septembar ostane slobodan sto se tice posla tako da bi mogo i ja ovo uzeti.. Govorite gdje ste uzimali, gdje je najjeftinije sa svim mogucim i nemogucim troskovima? Vidim na eplati.com da ispadne 101KM, ima li negdje drasticno jeftinije ovo digital izdanje, box mi ne treba!?
     
  11. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Kao što sam već ranije napisao, probaj www.gamesrocket.com (samo PayPal ili ClicknBuy). Davno kupio, samo ključ, sve uredno.
     
  12. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Ljudi, ne može se više kreirati lik na Desolation-u, pun server. Da li je neko izabrao drugi server?
     
  13. levian

    levian Novi član

    Probaj u vecernjim satima da kreiras lika kada je manje ljudi :)
     
  14. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Uspio sam tako na kraju. Strpio sam se malo dok se server ispraznio. Uglavnom imam lika pa ću ti poslati /w .
     
  15. levian

    levian Novi član


    super :)
     
  16. colg

    colg Aktivista

    Koji su vam nikovi, ja sam na Desolationu a hunter mi se zove Crall.
     
  17. vutra

    vutra Komšija

  18. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Crafting daje ogroman exp. Ja sam gledao malo streamove, ljudi im salju materijale, a oni levelaju, skroz brzo ide. Sto se tice ovih sto se levelaju regularno, radjenjem eventa, u Nihilum guildu ih vec ima nekolko 70+ level, ne bi me cudilo i da je neko nagurao 80.
     
  19. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    Baš maloprije razmišljam kako će igra biti raj za pacifiste i ostale koji se žele levelovati bez ubijanja, ali ovako nešto nisam očekivao u roku od par dana :D
     
  20. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Pa u biti ne mozes tako brzo izlevelati, nego je njemu pomagao citav guild, svi mu slali materijale. Ovi sto streamaju imaju veliki fanbase i svi im salju stvari i ako ne pitaju za to. Ko bude solo igrao, i dalje ce se fino naigrati.