Guild Wars 2

Discussion in 'Igre i konzole' started by Esh, Aug 11, 2011.

  1. vutra

    vutra Komšija

    Brace yourselves, "nothing to do at max lvl" bitching is coming :lol:
     
  2. Esh

    Esh HWB

    Povlačim ono što sam rekao vezano za nedostatak hypea uz Guild Wars 2. :D
     
  3. BoLa

    BoLa Aktivista

    Cuo sam dobar odgovor na to pitanje: " whole game is endgame" :D
     
  4. aeRo

    aeRo Komšija

    Pisite ba malo koje rase/klase furate, iskustva.. Ima nas sto moramo cekati jos najmanje 10ak dana da zaigramo, dajte da se necim zanimamo. :mrgreen:
    Ima li nekih OP charactera?
     
  5. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    Izgleda da gold selleri hackiraju accounte na sve strane: http://www.reddit.com/r/Guildwars2/comm ... propriate/

    A ArenaNet fino sređuje community sa ovim banovanjem zbog chata i imena likova (mislim da bi pola WoW igrača prestalo igrati da je ovo na snazi u Azerothu) :D
     
  6. uragan81

    uragan81 Novi član

    Uzeo sam maloprije igricu,registrovao se i kad skinem Gw2setup 20ak mb i kad kliknem
    run izbaci mi "download failed,please your internet connection and try again"

    Da li je mozda preopterecenje ili postoji neka caka....laik sam,pa ako moze pomoc

    pozz...
     
  7. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    Može biti da je preopterećenje, kako je danas tehnički izašla, tek će sad ljudi navaliti na igru. A možda bi ti najbolje bilo da provjeriš GW2 Twitter i Facebook profile za rješenjem, i više su nego aktivni tamo oko pomoći igračima i rješavanju/objašnjavanju problema.
     
  8. uragan81

    uragan81 Novi član

    Hvala na pomoci,antivirus je blokirao....skidam... :)

    Koji server predlazete... ?
     
  9. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Na Gandari je Balkan inace, ako ti godi nasa raja.
     
  10. uragan81

    uragan81 Novi član

    Tu sam :)

    Ako neko hoce da me doda u prijatelje nick mi je rajvosa.8307
    2 sam level :D
    Prvi put igram nesto u ovom stilu,za ovih pola sata,sat nije lose.

    pozz...
     
  11. Triforce

    Triforce Aktivista

    Ja hakera. Ja dobio 2 pass change request maila xD + Nemam igru nijednu na acc lol
     
  12. aeRo

    aeRo Komšija

    U slucaju da moja Maestro kartica nije obuhvacena ovim refresh valom koji im navodno sad daje mogucnost online kupovine, ima li neko da bi nekad u narednih 10ak, 15 dana uzeo igru za mene? Ja uplatim pare na racun on meni uplati preko paypala ili tako nesto, znam da je to neko vec odradio..

    Edit:
    Btw. i dalje ocekujem da neko od raje napise review.. Nisam igrao GW1, gledao sam 1001 gameplay footage i pratim razvoj GW-a 2 ali sam pomalo skeptican... imam podosta troskova tako da mi se ne izuva sa stojom ako cu se kroz par dana zasititi.
     
  13. zoi

    zoi Veteran foruma

  14. aeRo

    aeRo Komšija

    Mislio sam od vas raje koje igrate ali bice valjda i to.. Sad cu ovo procitati, probao sam napraviti paypal ali ona prica da je Maestro ponovo aktuelan je suplja, sutra cu otici do banke da vidim kakva je procedura da me prebace sa Maestro na Visa tj. koliko ce mora cekati, ako bude predugo zoi racunaj na ono sto smo se dogovorili. :mrgreen:
     
  15. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

  16. Triforce

    Triforce Aktivista

    Sad javlja da mi je mail promjenjen. What.

    A mozda mi je acc obrisan jer nemam igru kupljenu pa debili ne znaju poslati mail kako treba.
     
  17. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Hackeri koriste podatke od drugih firmi koje su hackovali ili koje su imali propust (valve, blizz, sony itd). Trebate imati drugu sifru za svaki acc. Isto se desilo i na D3 launchu.
     
  18. Esh

    Esh HWB

    U par tekstova sam pročitao da igra baš nije "uživanje" ako se igra sa drugim igračima, tj. da je "solo style" najprikladniji. Kakva su vaša iskustva?
     
  19. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Nisam igrao jos, ali ima to smisla. U beti je sve bilo jedan veliki zergfest, nista ne mozes failat, ne vidis pola eventa jer brzo prodje. Cim se maknes u dio zone gdje nema ljudi, puno je bolje iskustvo, imas vremena da sve vidis, procitas lore ako te zanima, pricas sa npc-ovima da znas sto uopste radis te evente i svaki event je potezak kad si solo ili sa jos jednim jaranom. Kad krenem igrati, mislim da cu ici na low-pop server. Ne godi mi zergfest ali nikako, meni je to dosadno. Iz tog razloga mi se WvW ne svidja, radije igrati sPvP gdje ima malo razmisljanja. Mada, kolko sam primjetio, vecina igraca uziva u tom zergu, sve streamove sto sam gledao, ljudi preskacu pricu. Recimo, svijet je skroz detaljno uradjen, prelijep, a ljudi bukvalno ni sekunde ne dignu kameru i pogledaju scene, da vide kakva je zona. Samo trci, ubijaj, lootaj. Ja mislim da cu vecinu igre sam igrati, osim dungeona naravno, ocito da ne uzivam u onome u cemu uziva vecina ljudi :)
     
  20. vutra

    vutra Komšija

    [​IMG]

    :mrgreen:

    Što se mene tiče, zavisi. U GW-u svejedno mi je jesam li u grupi za event ili ne, ali ostatak radim sam.
    Doduše nisam probao dungeone (nisam imao vremena da igram), ali i to ako treba sačekaću par levela pa probati sam nego da uletim u "kill, kill, run" grupu.
    Mišljenja sam da se ne može dovoljno uživati u igri ako stalno imaš prikolicu iza sebe.