Guild Wars 2

Discussion in 'Igre i konzole' started by Esh, Aug 11, 2011.

  1. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Super izgleda ovo, svidja mi se kako nekako "fluidno" ide i ovi fazoncici sa oruzjem i tako tim, a i svidja mi se i kako GUI izgleda :) Valjda mi mogne na PC :)
     
  2. vutra

    vutra Komšija

  3. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

  4. Esh

    Esh HWB

    Pitam se kada ce izaci ponuda za pre-order + beta :)
     
  5. BoLa

    BoLa Aktivista

    os to shutat? da odma i ja kupim :D
     
  6. Esh

    Esh HWB

    Heh, nisam bio fan originala, ali eto, zasto da ne? Znas da cu kupiti.
     
  7. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

  8. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Poceli su dijeliti pozivnice za betu, pa provjerite mailove ko se prijavio.
     
  9. extibo

    extibo Komšija

  10. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    Opa, super ponuda, ali mi smrdi na neku grešku. Daj bože da ispoštuju ljude koji igru preorderuju po toj cijeni.

    I nakon pobližeg gledanja linka - "Očekivana cijena: 349,00 kn"... zašto imam dojam da je tih 100kn samo avans?
     
  11. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ako cete vec preorder raditi, bolje da uzmete digitalni pre-purchase koji vam osigrava ucesce u svim betama do izlaska igre. Tu pogodnost sa preorderom u Algoritmu ne dobijate.
     
  12. aeRo

    aeRo Komšija

    100kn je avans samo 100%.
     
  13. extibo

    extibo Komšija

    [​IMG]

    Izgleda da jeste. Ipak mi je prvilacnija opcija kupiti od nekog e-retailera.
     
  14. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    Ja se sad kajem što nisam igru preorderovao sa Zavvija prije koju sedmicu, dok je još bila 37 funti. A sad je već 50, valjda da budu u nivou sa preporučenom cijenom od Arena Neta :/
     
  15. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Moze se kupiti i boxed verzija sa ovim pogodnostima, problem je sto niko od komsija nece dobijati te verzije sa beta pristupom. Naci negdje vani da se dobije cd-key 3 dana prije izlaska, a kutija kad dodje dodje :)
     
  16. bhd

    bhd Veteran foruma

    Ovo zvuci pravo dobro, ali tzar to nema u bg's u wowu?

    Sent from my HTC Desire S using Tapatalk
     
  17. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ovo je daleko vece. Svaki server ima svoju mapu i na njoj nekoliko utvrda, rudnika i slicno. U sredini je neutralna mapa koja takodjer ima utvrde i ostala strateska mjesta za resurse koji se koriste da se naprave siege weapons, popravljaju utvrde, iznajmljuju mercenaries i slicno. Poeni se akumulisu tokom dvije sedmice i koji server pobijedi, dobija server-wide buffove. Utvrde drze guilde zavisno od toga koliko su doprinijele njenom zauzimanju. Trenutno svaka mapa moze da podrzi oko 500 ljudi, tj 2000 na ove 4 mape koje su spojene portalima i mozes uvijek otici u njih i zauzimati sta pozelis. Bice ovo jako interesantno, samo ce djeca uvijek pobjedjivati tj oni koji imaju puno slobodnog vremena. jer traje 2 sedmice jedan match.

    http://wiki.guildwars2.com/wiki/World_versus_World
     
  18. zoi

    zoi Veteran foruma


    Ti kako si meni rekao da ne skidaju pare dok ne shippaju, ja sam odmah pristavio u GW2 u pre-order, čisto preventive radi za cijenu, i eto izgleda da se isplatilo :D Jest da sam se ja nadao da dobijem jeftiniju cjenu od ove, al' dobro je i ovo. Je li moguće da ja sad stavim 2 komada da dođu, pa da ti dobiješ jedan po jeftinijom cjeni?


    @Pelikan: Sa pre-purchase ja sam dužan odmah dati pare, i nema više vraćanja, a sa pre-orderom ja se uvijek mogu predomisliti, a uz to ne moram odmah dati pare za nešto što ću igrati za pola godine ;)
     
  19. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Pa onda ne moras ni pre-orderovati, jednostavno kupis kad izadje, dobijes kod da odmah igras a kutija kad dodje. Pre-purchase ti omogucava siguran pristupa betama od 20. aprila, pa nadalje. Mozda bi ustedio i sta para ako ti nije frka da prvi dan igras, padne cijena brzo.
     
  20. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    Ja se ne bih usudio probati da budem iskren, pa ne čačkaj ništa da ne zijaniš i taj jedan po boljoj cijeni. Ali hvala u svakom slučaju :D

    Btw, pošto si ti preorderovao prije nego su ubacili ovu, da tako kažem, "zvaničnu" ponudu sa beta vikendima i ostalim, javi jesi li dobio pristup beti, trebali bi to valjda poslati 10.-11. aprila raji koja preorderuje. I javi ako budu pravili probleme sa skidanjem love - iako piše "We won't charge you until we despatch this item", kontam da ne promijene to kod GW2, da raja ne bi preorderovala bez da planiraju kupiti igru samo da ulete u betu.

    Sretno kako god :D