?: HP 8200 Elite SFF procjena

Discussion in 'Računari i komponente' started by donjapa, Nov 10, 2016.

  1. donjapa

    donjapa Overclocker

    Bojim se samo da od ovog na kraju ne bude nista pa da ne bude puno razocaranih :D

    Da se razumijemo, ne planiram ulagati neke pretjerane napore da osiguram sto veci broj kompjutera. Opet ponavljam, nije mi u interesu da zaradim tako da se necu nametati.

    Za one koji se nadaju da ce ovo biti nekad uskoro, cisto sumnjam, trebati ce vremena da se dostave novi racunari (koji jos nisu naruceni), a onda idu i bozicni i novogodisnji praznici. Sigurno se nece novi PC-ove od HP-a dostaviti do iza nove godine zbog silnih praznika a onda jos neko vrijeme da se ovi stari prebace do IT Supporta, da oni naprave procjenu, i da onda tek krene eventualna prodaja. Ovaj kamiondzija vozi 1 mjesecno, ako napuni kamion, tako da opet treba sve to da se poklopi, pa dok to dodje dole do vas proci ce vremena.

    Ja cim saznam detalje oko prodaje, postaviti cu cijenu ovdje, raspitati cu se koliko kosta posiljka (minimalno 50e za paket, ja saljem 27mog kosilicu i 50e je) pa onda mozete racunati. Ne planiram uzimati nista unaprijed pa da mi lezi okolo, nego cemo se nekako iskombinovati da onaj ko je zaintresovan uplati nekakav avans (clanovi s kojima imam historiju bilo kakvih transakcija ne moraju nista :p)...

    Sad imamo listu zaintresovanih, kad se priblizi vrijeme javim na forumu i saljem jednom po jednom PM pa da se dogovaramo putem PM-ova. NHF ako ne ispadne kako smo zamislili.
     
  2. mobsterc

    mobsterc Overclocker

    Pope se na 100eur dok si rekao keks.
    Sada ce lagano odustajanja :smt003
     
  3. donjapa

    donjapa Overclocker

    To je cijena paketa velicine jedne kutije, mozda mogu 4 kucista stati za 50e (posiljka). A sto se tice cijena racunara, niko ne garantuje da ce oni biti 50e, i to ponavljam od pocetka :D
     
  4. Konjislav

    Konjislav Komšija

    A više od svega kako se cijena pope na 100 eura, otpade naš dragi Mobsterc. :D
     
  5. mobsterc

    mobsterc Overclocker

    Zbog cega?
     
  6. efo

    efo Komšija

    Nekad se konjislav javi samo da se eto i on javi. I nerijetko u takvim situacijama napise neku glupost :p

    p. s. apdejtuj taj signature Maha, join the SB club.
     
  7. Konjislav

    Konjislav Komšija

    Valja izdvojiti 40x 100€. :eek:
    Znam da se i dalje isplati za komponente koje se dobiju, ali ovo je bila šala upravo zbog ovog odustajanja zbog malog povećanja koje si spomenuo. :lol:
     
  8. efo

    efo Komšija

    Nisi pročitao objašnjenje donjape, 50 eura je dostava za min 4 kućišta, znaci efektivna cijena po kućištu bi u tom slučaju bila 62.5 eura... Konjislave :D
     
  9. Thomasony

    Thomasony Aktivista

    Mene otpiši, ne radi cijene nego je malo clown fiesta. Jebo lud zbunjenog, a da ne pominjem nakve potrebe za quotanjem u vidu nekih prozivki ljudi koji nisu ni pročitali moj replay. Na kraju ko se prozivao nudio je 45€/kom za monitore što nije ni predaleko od tržišne cijene u BiH, a ovi očekuju boga oca za 50€. :D Neka mašala!
     
  10. Konjislav

    Konjislav Komšija

    Uračunao sam ja to, nego sam uzeo cijenu od 100€ pošto je 100 > 63, te da time više naglasim odustajanje zbog povećanja cijene.
     
  11. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    ima li kakvih novih informacija @donjapa o ovome ?
     
  12. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Reče čovjek da ove godine (vjerovatno) neće biti novih informacija.
     
  13. Konjislav

    Konjislav Komšija

    To je bio fazon da raji baci bombu, tj. stavio zlato pred oči, pa onda sklonio. Drugim rječima cickao nam mašine.
     
  14. GV

    GV Komšija

    Donjapa, pogrešan ti je post bio, trebalo je ovako:
    ,,U firmi mijenjaju računare, ja ću ih sve kupiti i poslati na Vaše adrese brzom poštom uz petobu pride da Vam se nađe. S obzirom na ograničen broj računara oni koji ga ne dobiju neka nađu na piku i njima ću poslati pare uz 60 pride jer su se pomučili da ih nađu. Da ne zatrpavamo temu javite se na P. M. ''

    Sent from my ALCATEL ONE TOUCH P320X using Tapatalk
     
  15. GV

    GV Komšija

    P. S.
    Svima šaljem garanta pisma, za posao ćemo lako, za prvu priliku možete kod mene, ja i žena ćemo na kauču.

    Sent from my ALCATEL ONE TOUCH P320X using Tapatalk
     
  16. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Bolji da si sebi uzeo i prodao. Ovako imas obavezu vise i to je to
     
  17. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Covjek da izadje u susret, a neki se ponasaju kao supci @konjislav.
     
  18. efo

    efo Komšija

    A konjo nekad ima los smisao za humor, salio se lik. Treba ga poznavati da bi ga se moglo razumjeti :D
     
  19. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    ja sam danas kupio komp slican ovom sto bi @don japa uzimao ,tako da ja otpadam ,osim ako ne bude bas jeftino pa da kupim
    a pratim temu,tako da cu znati o cemu se radi
     
  20. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    ja sam pazio na to da mi kuciste ne bude malo,jer planiram u buducnosti uzeti neku graficku
    evo dvije slike,sada uslikao i kuciste je vece od mog dosadasnjeg
    zeza me ova zvucna ,izgleda da je ekstra dobra a necu je moci ugraditi,treba joj 4pin dodatno napajanje a ova napojna to nema,ima molex viska ali nemam molex to pin produzetak
    a kako sam procitao na netu,zvucna ej odlicna a platio sam je 5 KM :D
    [​IMG]

    [​IMG]