?: HP 8200 Elite SFF procjena

Discussion in 'Računari i komponente' started by donjapa, Nov 10, 2016.

  1. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    nadamo se dobroj cijeni i iscekujemo :D
     
  2. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Javio sam se medju prvima sa postom za kupovinu, jel me možeš pisati na listu? Eto ti i privatna poruka. Zainteresovan za 2 komada, ako ne mogu 2 piši 1.
     
  3. bhd

    bhd Veteran foruma


    ja dajem 100, ako bude za 100, kupujem :D

    eto :*
     
  4. selvin

    selvin Moderator

    Aldiin, editovao si prvi post koji nije imao veze sa ovim sto sad pise. To stvarno mislis da se ne vidi sta radis? :D Imao si vec ispada nekih, ali ovo je pravo supacki.
     
  5. Mujka

    Mujka Komšija

    Haha

    Sent from my LG-D802 using Tapatalk
     
  6. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Re: RE: Re: ?: HP 8200 Elite SFF procjena

    A nemas.za bf1 a?
     
  7. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Ako je stoja, uzecu i ja 2-3, ali cisto sumnjam da ce biti. Ako bude, bice jagma ;) Nije Japa jedini koji zna o HW tu :)
    Kupis sve, i uduplas lovu samo na procesorima :)
     
  8. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    x2 za mene ako nije kasno za tuspas
     
  9. bhd

    bhd Veteran foruma

    Re: RE: Re: RE: Re: ?: HP 8200 Elite SFF procjena

    Nemam ni za ovo, buraz ima burazu treba ;)

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
     
  10. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Samire, cifut ti je to ba :) :)
     
  11. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Cifuti su obicno ti koji imaju love ;) Kokuzi nemaju :p
     
  12. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Kod nas je "cifut" onaj koji ima lovu ali mu zao potrositi ;)

    Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
     
  13. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    nema nam @donjape,da refreshuje temu i kaze ima li kakvih informacija,obzirom da je pocela radna sedmica
    i btw.ne znam koliko bi bilo bas fer kupovati preko nekoga 3-4 jeftino pa preprodavati ovdje,znamo svi da tako moze uzeti fina lova
    mislim ako @donjapi ne smeta a meni komp treba za licnu upotrebu,trazim novu centralnu evo vec neko vrijeme i nista vrijedno para da mi izleti
    na piku sve preskupo
     
  14. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ko misli ovo preprodavati nek se ne javlja (po mogućnosti).
     
  15. mobsterc

    mobsterc Overclocker

    :smt005 :smt005 :smt005

    @donjapa
    ti fino ovdje aukciju napravi, tako ce preprodavaci otpasti :D izaci ce skuplje ostale, ali nisi ni ti merhamet :smt005
     
  16. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    ili neka ogranici broj centralnih po osobi
    svako ima pravo na jednu centralnu i to je to,jer ako cijena bude fer,mislim da ce biti jos zainteresovanih i za licne potrebe ,bez preprodavaca
     
  17. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Druze, na postu je pisalo: Javi ako budu prodavali.

    Ja sam editovao i ubacio dio :

    Zainteresovan sam da kupim 2 komada .

    Finalni post je : Javi ako budu prodavali. Zainteresovan sam da kupim 2 komada .

    Šta je od mene to šupački? Što sam htio da uzmem 2 računara i editovao to? Ako može administracija da pogleda originalni post, i da ga postavi ovdje, čisto da vidiš da govorim istinu.
     
  18. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Moze se vrlo lako desiti da su i nove masine kupljene od HP, i da ce stare dati u zamjenu, za nesto manju cijenu.
    Cisco je poceo praktikovati tu vrstu prodaje.
     
  19. ZEEP

    ZEEP Novi član

    Nadam se da je svima jasno da ovdje nema govora o nadogradnji grafičke kartice jer matična ploča u ovom računaru nema tradicionalni 24-pinski utor tako da se ne može nadograditi ni bolja napojna jedinica.

    Sama napojna koja se nalazi u ovom modelu je 240W, što znači da grafička koja se može ugraditi ne bi smjela vući preko 25W s PCIe slota.

    To otprilike znači da je najbolji mogući izbor Radeon HD 6450 i to niskog profila.

    Ukoliko nisam upravu, slobodno stavi i mene na listu kupaca, ali ako jesam, onda imam osjećaj da će na PIK-u uskoro biti dosta I7 2600 procesora na prodaju, zajedno s RAM-ovima, a da će kontejneri biti puni HP kucista.
     
  20. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ili jednostavno staviš graficku koju hoćeš i još jednu napojnu unutar kućišta. :)