Humanitarna akcija, Sarajevo

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Mujka, Dec 12, 2012.

  1. Vedo

    Vedo Moderator

    Svaka cast svima, pogotovo tebi Mujka koji si ovo pokrenuo ovdje na HWBu. Treba cesce organizovati slicne akcije jer ovakvih slucajeva ima zilion kod nas..

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
     
  2. Sena

    Sena Veteran foruma

    Svaka cast svima.
     
  3. Mujka

    Mujka Komšija

    Bas u razgovoru sa Nusretom kaze on meni da nazalost ovaj slucaj nije uopste toliko "los" kakvih sve ima i gdje sve svijet zivi. Ima dosta prevaranta al ima fakat i svijeta kome je potrebna pomoc, eto nasih 750 KM je skupljeno za 10 dana recimo a to njima moze pomoc dosta.

    Mozda da osnujemo slicni mjesecni fond kao sto ima na n-um stranici pa da tako pokusamo pomoci nekim porodicama, sad pitanje je koliko bi nas bilo zainteresovanih.
    Ja bi mogao svaki mjesec neki manji iznos dat jer nisam zaposlen i to al opet to bi nekom puno znacilo.
    Al evo bas sad u razgovoru sa kolinsom smo dosli na ideju kad bi svako dao samo 1% od svojih mjesecnih primanja nebi bilo problema a to nije puno.

    Pa eto ako se javi dovoljan broj ljudi mozemo i to organizovati.

    hvala svima : )
     
  4. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ako se već ide na to, onda se bolje uvezat s tim osobama koje već imaju iskustva s tim i znaju kome stvarno treba pomoć, a i lakše je za organizovat.
     
  5. ibran

    ibran Aktivista

    Za svaku pohvalu svim ljudima koji su se uključili,a pogotovo raji sa HWB foruma.
    Nastavite i dalje sa radom nadajući se sve večim odzivom.
     
  6. Reznor

    Reznor Overclocker

    Da ne otvaram novi thread, u pitanju je djevojka od kolege.
    [​IMG]
     
  7. Mujka

    Mujka Komšija

    Pozdrav drugovi.


    ne znam stvarno sta reci - nema smisla ovo sve al djeca ko djeca zao mi djece :(
    za ovo sam saznao od ovog covjeka sto je vodio akciju i za onu proslu porodicu helem neise ako ima zainteresovanih opet da pomognemo pa da se aktiviramo icemo ko i prosli put samo se dopisite ako ste zainteresovani

    Mujka
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  8. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ima zainteresiranih naravno.
     
  9. Mujka

    Mujka Komšija

    Svaka cast!

    Mujka
    Sena
     
  10. Sena

    Sena Veteran foruma

    Evo raja ovde uplatite: 1613000040316941 Raiffeisen Bank
     
  11. Mujka

    Mujka Komšija

    Razlog sto se seni uplacuje je sto sam ja izgubio svoju karticu i tek sled sedmice dolazi nova :D
     
  12. Juka

    Juka Komšija

    [youtube][/youtube]
    Count me in!
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  13. Mujka

    Mujka Komšija

    Mujka [i jos ljudi koji nisu sa foruma]
    Sena
    Japa
    Juka
    Vedo
    I jos raje sa fb :D

    : )
     
  14. Mujka

    Mujka Komšija

    BUMP

    200 KM : ) skupljeno
     
  15. Mujka

    Mujka Komšija

    BUMP :D

    aktivirao se mali broj ljudi al 220 KM je tu :D ovaj put ce pare ici direktno porodici sto u obliku brasna i ostalog a mozda nesto i u parama kako se dogovorimo : )
     
  16. Jalle

    Jalle Novi član

    RAja ima li negdje spisak svih humanitarnih akcija u BiH, to mi fakat treba hitno.
    vidim po gradu ovih dana ima masa plakata ali nemogu da se sjetim nijedne stranice ili fb grupe sa listom svih ovih akcija...
     
  17. Mujka

    Mujka Komšija

    Nadam se da cu sledeceg ponedeljka biti u sarajevu ostajem tamo sedmicu mogul na nekog od forumasa racunat za auto da dostavimo to porodici
     
  18. Mujka

    Mujka Komšija

    Od pon sam u sarajevu pa do petka

    Skupljeno 236,5 KM mozda ce biti i vise dok u sarajevu vidim sta su juka i sena skupili
    Pa ako neko ima voljan da ide sa nama toj porodici ostavite broj tel pa da se dogovorimo Za sad ide moj prijatelj Mahir i ja(adnan)
    Plan je da se dogovorimo sta je najjbolje da im kupimo uglavnom ja sam za osnovne neke stvari tipa brasno ulje itd i po cokoladu za djecu i taman.
    Pa predlozite sta vi mislite da je optimalno i gdje u sarajevu da to kupimo posto nisam upoznat sa cijenama kod nas je uglavnom najjeftiniji bingo.
    Ako neko ima auto da to sve prevucemo bilo bi super.



    Hvala svima
     
  19. ibran

    ibran Aktivista

    Prijedlog: otiči kod porodice vijeti šta im je najpotrebnije i odvesti ih do najbližeg tržnog centra i neka uzmu do neke visine novca ostatak im dati u novcu ako šta ostane.
     
  20. Mujka

    Mujka Komšija

    super ideja al nazalost jos se niko nije javio sa autom u sa
    ja bi je jedino malo izmjenio tako sto bi otisli toj porodici i fino ih pitali sta im treba da uzmemo tj zenu posto vjerovatno ona kuha i to i onda fino odemo sto jeftinije a sto vise da im duze traje jer nemam puno para sad