Humanitarna akcija, Sarajevo

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Mujka, Dec 12, 2012.

  1. donjapa

    donjapa Overclocker

    Tako bi bilo najbolje, pogotovo ako koristis Pejpal
     
  2. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Jebem ti naše zdravstvo ako ne mogu pola troškova platiti. Zakon je životno osiguranje, a ovo što mi se odbija od plate za zdravstvo ide njima samo u plate.
     
  3. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Ja sam ovu komšinicu vozio na Koševo jedno 15-ak puta možda i više puta na kontrole pretrage šta već ne. To je sestra od mog dobrog druga. Kad bih vam pričao kroz šta to dijete prolazi i da se više od pola života bori se sa ovom bolešću ne bi vjerovali. Još su na Koševu zlatni kakvi su ovdje doktori u Travniku ako nemaš para da 'turiš' u džep doktoru lezi i pruži se. Sve ljekove ovdje mora plaćati dok na Koševo kad ode barem koliko toliko izađu u susret. Doktorica na Koševu se sažali i nekada žena iz svog džepa plati lijek kada vidi kakva je situacija. Ja samo kažem nedao Bog nikome jbo sve zdravlje pa onda 10 mjesta ispod pare i ostalo. Evo kolega Reventon je ubo u sridu sve se ovdje plaća participacija 0 bodova a dijete se bori za život dotle je haman došlo jer dijabetis je takva bolest da organi postepeno otkazuju a sada mora ići specijalisti u Banja Luku na nekoliko operacija kako bi barem donekle spasili vid... Povrh svega neki dan joj je umro dedo i sutra mu idemo na dženazu. Eto ti sudbine...
    Što se pomoći tiče ja bi volio da ko hoće da pomogne da uplati direktno na račun a kome se neda u banku i ko nije u BIH može i na moj paypal da uplati pa ću ja uručiti direktno mada kažem opet draže bi mi bilo da ko može i hoće da direkt uplati. Moj paypal je xxx hvala ko god pomogne makar i podijelio apel. Mjesto gdje živimo je malo ali lijepo je vidjeti kada se ljudi malo podignu i organizuju i pokažu svoju humanost da se pomogne ovome djetetu.
     
  4. Mujka

    Mujka Komšija

    oke hvala ti :D
    ajmo raja :) da poguramo kolko tolko :)
     
  5. Vedo

    Vedo Moderator

    Ovaj transakcijski racun glasi na njeno ime?
     
  6. Mujka

    Mujka Komšija

    Aha ja cu aBd danas uplatit
     
  7. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ja sam i u firmi apelirao i skupili smo pristojnu svotu, mnogo vise nego sto bih sam uplatio.

    Molio bih te forca da javis jesmo li uspjeli prikupiti dovoljno i naravno ako jesmo kako je prosla operacija.
     
  8. Mujka

    Mujka Komšija

    Svaka čast!
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Respekt Stevie.
     
  10. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ja sam danas onoj maloj Hani iz Cazina uplatio... Tuga prava...
     
  11. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Stvarno ne znam. Vidjet ću sa njenim bratom večeras ili sutra.

    Hvala svima koji su pomogli da vas sve ne nabrajam svaka vam čast također i momcima koji su uplatili na moj paypal a ja ću te pare direktno njenoj majci dati u ruke.

    Svakako ću provjeriti i vidjeti koliko je skupljeno pa ću vam svakako javiti kao i nadajmo se uspješnu operaciju.
     
  12. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Jest, taj racun glasi na njeno ime.
     
  13. Vedo

    Vedo Moderator

    Thx, uplaceno.
    @qler - sibni kakav link za tu Hanu molim te
     
  14. Qler

    Qler Veteran foruma

  15. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ima na fb "Svi za Hanu"
     
  16. Vedo

    Vedo Moderator

    ovdje imaju samo podaci za uplate iz inostranstva (IBAN/SWIFT), imal gdje br obicnog transakcijskog racuna?
     
  17. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ako mislis na Hanu ima sve, ja danas uplatio u posti...
     
  18. Vedo

    Vedo Moderator

    Jel ovaj zaokruzeni?

    [​IMG]
     
  19. Qler

    Qler Veteran foruma

    Jeste, 161 je raiffeisen banka, ima vise detalja na fb stranici ja mislim.
     
  20. donjapa

    donjapa Overclocker

    Poz ekipa, da li neko moze potvrditi da je ovo legit? Volio bi pomoci koliko mogu a nekako ne vjerujem u ove fundrejzere, pogotovo sto pise na racunu da treba 17.000 USD a tamo pise 55.000 USD da je cilj.

    Da li neko poznaje familiju da bi mogao licno odnijeti, ili opet, PayPal ako ima jer mi to najvise odgovara?