HWB Battlefield 3 server Vol. 2.0

Discussion in 'Igre i konzole' started by NAILS, Sep 24, 2012.

  1. Juka

    Juka Komšija

    Dogovorite se oko ADMIN-a dakle da neko ko ima vremena ili da se podjeli na dvojicu pa da se to nadgleda, fakat ovo bude nama aktuelno na pocetku onda ni hefta ne prodje svi se ohladimo!!!
     
  2. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Posaljite mi ingame nickove na pm, case sensitive. Dodam vas ko ingame admin. Procon admin sam ako znate o cemu se radi.

    Caspian pici 50 rundi. Ostale mape po jednu. Moze se votat.

    Admini mogu koristiti @nextlevel u chatu da preskoce mapu.

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Mislim da nema niko naš:

    [​IMG]
     
  4. bhd

    bhd Veteran foruma

    [​IMG]


    Fino fino bogami ,nigdje nasih jos kad mi dodjemo..


    elem molba ko je obecao da se uplati za naredni mjesec neka to uradi, pm zeleni oko detalja.

    Trenutni status je 27€| (moram uplatit za mene i juku cim se javne zela na skype)

    OStali ?
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Ja na zalost jos nisam uplatio. Kao sto sam pisao, imao sam velikih problema sa netom te nisam znao ni da li cu moci igrati na HWB serveru. Na da mi je bio ping oko 200-300 vec nisam neta imao cijelih 5 dana. Tek mi je od prije 2-3 dana net stabilan te cu uplatiti cim prije, sada imam nekih troskova pa ne mogu odmah u ponedjeljak.

    Sto se tice servera, ima ljud iali oko dvadesetak konstantno. Nikako da se podje puniti.
     
  6. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Ovako, radi manjka vremena, odricem se odgovornosti za ovaj projekat.
    Do sada sam imao procon master server kod sebe, gdje se mogu kontrolisati svi aspekti servera.
    Posto non stop neko zeli neke izmjene, a ja mogu sjesti za kompjuter manje vise samo poslje 9-10 sati navece, najbolje da neko drugi to sve kontrolise.

    Ko ima volje i vremena, nek mi se javi za hwbserver mail informacije, kao i diabolic kontrol panel.

    Naravno, jos uvijek monetarno podrzavam ovaj poduhvat, i nije mi problem placati mjesecnu fakturu sa mog paypala. Toliko.
     
  7. bhd

    bhd Veteran foruma

    Zela, de samo payment status, i info za paypal ovdje postavi. Na koji cemo tacno da nastavljamo uplacivat.. da neko ne uplati na hwb paypal
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    Alko ti se niko ne javi sa velikom željom, baci meni podatke.. nije frka.
     
  9. bhd

    bhd Veteran foruma

    ako nam bude stekao server, il nedostupan...

    Dear valued customers,

    Currently there is an ongoing DDOS attack at the data centre in Germany.
    Unfortunately all services served from IP range 194.116.187.163 to 194.116.187.202 are affected and mostly inaccessible.

    Please do note that datacentre engineers are working on resolving the issue, in case you are unable to access the game panel control center at http://gpanel.diabolic-servers.com kindly clear your dns cache as engineers have rerouted the traffic.

    As soon more information is available you will be promptly informed.

    Kindly accept our sincere apologies for the inconvenience caused by this event.
    In case of additional questions or concerns we are at your disposal.

    Kind regards,
    DiabolicServers
     
  10. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Jel iko igra na serveru. Da batalimo ovo ? Bez veze lovu bacat.
     
  11. Mujka

    Mujka Komšija

    tacno bezze bacanje para :)
    Radje daj gdje u humanitarne svrhe :)
     
  12. ibran

    ibran Aktivista

    Pošto je dosta raje došlo do Battlefield 3 u zadnjoj akciji imali šanese da se obnovi server i koliko bi to stajalo da se porefenamo.
    Ako ima zainteresovanih da idemo u akciju.
    zeleni je to nekad vodio pa nek nas uputi gdje kako,koliko itd.
     
  13. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    BF4 izlazi za dva mjeseca i svi cemo preci na tu igru tako da je glupost pokretati sad novi server.
     
  14. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Server se moze uzeti i na mjesec. Meni je vise dojadilo da me kickaju admini radi navodno VIP clanova,a server poluprazan... Ja nemam nish protiv da uzmemo neki serv na mjesec ili dva i vrtimo samo vanila mape radi ovih novih :)
     
  15. bhd

    bhd Veteran foruma

    Bez mene. toliko praznih servera. Ko da je lako napuniti server.
     
  16. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    BF3 će početi odumirati krajem oktobra pa je po meni bolje da štekamo pare za bf4 server.
     
  17. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    dajte, sta pricate ba. Pa ne radi se o hiljadama maraka. Dedici ce sigurno dati pola para za server, jer prvi dzevdo htio da uzmemo sebi server. Dosta ljudi s foruma ne igra s nama, jer nemaju premium. Npr. na gameservers.com public BF3 server sa 48 igraca kosta 46,76$=~69KM. pricate kao da ce kraj oktobra doci za 3 minute, a ne za vise od 2 mjeseca ccccc pored toga, ovdje ima sigurno 30tak ljudi koji imaju BF3. Koliko ce ih kupiti BF4 odmah po izlasku i zaigrati od prvog dana? Mozda 10tak.. Sta ima veze neka onih preostalih 20tak igra na nasem BF3 serveru....
     
  18. ibran

    ibran Aktivista

    To je bila samo mja inicijativa a mislim da bi dosta raje voljelo da imamo svoj server i da se zabavimo.
    Kolins daj provuci i po drugim forumima nebili odziv bio malo veći pa da nešto odadimo po tom planu.
     
  19. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Dobro ba, jeste vi bili tu kad se prosli put uzimao server? Osim prvih par dana, prazan server bio stalno...
     
  20. ibran

    ibran Aktivista

    Mogao si na prste izbrojati koje sve imao BF3 sa HWB foruma sad se ta lista malo povećal.
    Vidječemo u par dana jeli raja zainteresovana.