HWB Folding@home nagradna igra

Discussion in 'Sadržaj, prijava problema i prijedlozi' started by Esh, Dec 15, 2008.

  1. Esh

    Esh HWB

    Pravila:

    HWB FAH nagradna igra traje od 15. do 30. decembra, a ima sretnih dobitnika će biti objavljena već 31. decembra. Da bi stekli pravo učešća u ovoj nagradnoj igri, potrebno je budete:

    - registrovani član HardwareBase.net Forum zajednice te
    - aktivni član HWB Folding@home tima [broj tima: 51246]

    Pred članove naše FAH zajednice postavili smo i jedan izazov, a on se sastoji u dostizanju milion FAH poena u periodu trajanja ove nagradne igre. Uz ostvarenje tog cilja, Hardware Base FAH tim bi ušao među 400 najboljih FAH timova, što predstavlja ostvarenje našeg cilja za ovu godinu.

    Prvu nagradu ćemo dodijeliti onome koji u naznačenom periodu ostvari najveći broj FAH poena, dok ćemo preostale dobitnike izabrati nasumice sa liste aktivnih članova FAH HWB tima.

    Nagrade:

    #1: Foxconn Renaissance X58 matična ploča + takeMS tri-channel DDR3-1333 3GB kit
    #2: Gigabyte GeForce 9800 GT
    #3: Gigabyte GeForce 9800 GT
    #4: Sapphire Radeon HD 4830
    #5: Club3D GeForce 9600 GT
    #6: Club3D GeForce 9600 GT
    #7: Gainward GeForce 8800 GTS 320
    #8: Gainward GeForce 8800 GTS 320
    #9: Sapphire HD 4670
    #10: Gigabyte HD 4670
    #11: Sapphire Radeon HD 3650
    #12: Sapphire Radeon HD 3450

    Ovom prilikom zahvaljujemo se našim partnerima, kompanijama Foxconn, Genelec, Gigabyte i Sapphire na podršci prilikom organiziranja ove nagradne igre.

    Više detalja: http://www.hardwarebase.net/uradi_sam.p ... _sam_id=78
     
  2. Vedo

    Vedo Moderator

    Svaka cast svim sponzorima kao i samom HWB osoblju na trudu!!
    PS: grafa mi ode na 95C dok foldam, rikne li - zahtjevam novu grafu istog kalibra :D
    PSS: samo jos grafa i napajanje fale za drugi render PC, pokupim li sta na ovoj nagradnoj upregnut cu tu grafu da folda stalno. Pa eto, vi vidite :smt003
     
  3. MS-_-

    MS-_- Novi član

    Nisam napisao da foldam, a na forumu sam neko vrijeme. Foldam pod nickom "Abulia". Svaka cast na nagradnoj igri, PC svakako ne gasim nikako :)
     
  4. zoi

    zoi Veteran foruma

    odlicna nagradna igra sta jest jest :) jos da ja nastitam F@h client sto bi to valjalo :|
     
  5. artemis

    artemis Komšija

    Svaka cast,a i nagrade su super :D
    Monchi unaprijed cestitke na ploci i memi :D
    Ps: Pik ,moja jedna 9800gt :mrgreen:
     
  6. apdejt

    apdejt Overclocker

    svaka cast, na ovome
     
  7. Qler

    Qler Veteran foruma

    svaka cast :)

    ja se kanim da snimim FAH klijenta ali ne mogu nikako da se nakanim i eto sad pushim foru :)


    sretno sretnim dobitnicima :D:D:D
     
  8. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Nije ni sad kasno da se ukljucis, a pogotovo ako nadjes jos nekog. Sve sto odradis pomaze. :)
     
  9. Qler

    Qler Veteran foruma

    Jel problem sto je na compu vise accounta i cesto se mijenjaju? trojca nas je kuci za jednim kompom pa me to hebe.
     
  10. KRUNCH

    KRUNCH Aktivista

    Joj sto cu prziti pc ovih dana :D
    Jeli moze da i familiju ukljucimo (vise racunara kod kuce , i da budu pod razlicitim nickovima :D) :?: :roll: :twisted:
     
  11. Mujka

    Mujka Komšija

    mozes ssve pod jedan nick :smt006
     
  12. KRUNCH

    KRUNCH Aktivista

    Ma ok to , to znam.
    Pitao sam dali umjesto sve na jedan acc da stavim na vise odvojenih :D
     
  13. Esh

    Esh HWB

    To je vec po zelji :)
     
  14. Loki

    Loki Komšija

    Mislim da to nije ok da se stavlja više accounta samo radi nagradne igre. Na šta će ličit' HWB tim ako budu ljudi imali po 5 accounta?
    Mislim da je ok ako stvarno imaš više računara da ti foldaju u isto vrijeme pa ih staviš pod različite nickove.
    Al' šta misliš ja sad odradim jedan unit pod ovim nickom pa promijenim na novi nick za slijedeći unit i sve tako, imao bi 20 nickova na listi tima, to bi pravo nakaradno bilo.
     
  15. KRUNCH

    KRUNCH Aktivista

    Bas sam bio razmisljao o tome , i mislio sam da je nekako glupo.
    Tako da jos nisam postavio , vjerovatno cu i ostaviti.
     
  16. Amfioxus

    Amfioxus Guest

    Pozz , ev i ja guram od danas sa svojim oldtimerom (P4) :D
     
  17. zoi

    zoi Veteran foruma

    budi uvjeren da si sad dao nekome ideju koju ce on iskoristit ;) mozda ne bas tako,ali slicno :|
     
  18. Esh

    Esh HWB

    Pustite suplju, cilj je kontinuitet i upoznavanje sa cijelim projektom. Hoce li neko raditi sa vise acc-ova ili ne, to je do njega pa sto se mene tice nek otvori 50, trebat ce mu i 50 forum accounta, samo nek nastave sa radom i poslije ovog perioda. Eventualna zloupotreba vise govori o karakteru, zar ne?
     
  19. nFare

    nFare Komšija

    Eto Moncho umjesto cevapa valja ti sad istrest 5-6 stoja za Nehvalema :smt003


    Odlicne nagrade, bili ste skromni sa najavama tako da je ovo bas iznenadjenje.
     
  20. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Istreso bih i ja kad bih dobio takvu nagradu, ko ne bi? :lol: :lol: :lol: