HWB Folding@home nagradna igra

Discussion in 'Sadržaj, prijava problema i prijedlozi' started by Esh, Dec 15, 2008.

  1. Juka

    Juka Komšija

    nek je sa srecom :smt006
     
  2. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    i od mene :D

    stavi nam i par slika :D
     
  3. Hansel

    Hansel Komšija

    A fakat mi je bezveze ovo ako je neko foldao 15 dana radi nagrade, pokupio istu i završio sa foldanjem i ovim forumom. Doduše kako sam vidio od 10 dobitnika 7 je stalnih članova što mi je drago, ali zato preostala trojica su upravo gore opisani. Nadam se da griješim.
     
  4. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Potpisujem ovo. A bilo je i nekih i pri dnu koji su cak i vise puta bili banovani...
     
  5. sumeir

    sumeir Komšija

    Zadati koliko ko treba minimalno mjesečno da uradi (ovisno jeli koristi CPU iili GPU klient) da bi se mogao kvalifkovati kada dođe vrijeme za neke "bogatije" nagradne igre,tako da ima neki kontinuitet i da oni koji su najviše radili zaslužno i dobiju nagradu.
     
  6. Esh

    Esh HWB

    Da se ovako izrazim -- ljudi manite se corava posla, dalja rasprava na temu pravde i nepravde nema smisla, dobio je ko je izvucen i to je to, da je postajao bolji nacin da se to izvede, uradilo bi se. Ne moze niko upravljati time sta ce ni kako ce se neko ponasat, ako je neko lame, ne moze se tu nista uraditi.

    Bolji fol bi bio da se FAH dalje promovira medju prijateljima i kolegama, pa da se vratimo na bolji prosjek ppd.