Igre 2013 & 2014

Discussion in 'Igre i konzole' started by Beeblebrox, Jun 1, 2012.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    Fino je vidjeti da u današnje vrijeme neko i dalje daje free sadržaj:

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  2. NAILS

    NAILS Moderator

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  3. vutra

    vutra Komšija

    Za one koji su igrali (ili namjeravaju igrati) The Longest Journey i The Longest Journey:Dreamfall
    Dreamfall Chapters Book One (nastavak TLJ:Dreamfall) izlazi 21.10.2014.



    :smt043 :smt041 :smt035
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  4. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Zadnjih par dana igram Wasteland 2... uhh jesam se navuk'o, odavno nisam imao ovaj osjecaj :D

    Definitivno preporuka
     
  5. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Može li se sa jednim likom igrati (eventualno dva), bez obaveze da "regrutuješ" ostale? Sviđa mi se igra i atmosfera, ali mrzim party-based rpg-ove iz dna duše.
     
  6. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Re: Igre 2013 & 2014

    Jbg party based je. Najmanje možeš imati 4 u partiju, a maksimalno 7 s' tim da bi u slučaju da se držiš minimalnog broja companiona osakatio gameplay i to u velikoj mjeri. Pri tome ne mislim samo na combat, koji bi u tom slučaju bio daleko zahtjevniji, nego i na korištenje raznih skillova, atributa, oružija itd.
     
  7. rijads

    rijads Aktivista

    Poceo sam igrati Shadow of Mordor, odlicno uradjen combat, nemam nikakvih problema pokretati igru na medium detlajima sa gtx560ti(1gb) iako pise da treba bar 2gb za medium detalje, pozitivno sam iznenadjen i preporucujem da proba igru ko god se dvoumio (Prica igre nije bas povezana sa knjigama i filmovima, ali nije ni daleko od toga).
     
  8. vutra

    vutra Komšija

    Koliko je meni poznato, Wasteland ima permadeath sistem, tako da je (neka me neko ispravi) moguće igrati s jednim likom ako ostale ostaviš da umru.
     
  9. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Moguce je, naravno, ali ne bi daleko stigao :)
     
  10. aeRo

    aeRo Komšija

    Fino izgleda.. Samo jos da nije 30 i kusur giga.
     
  11. nFare

    nFare Komšija

    Alien izlazi 7. Oktobra. Čini se kao da je uglavnom stealth based gameplay što mi se onako čini malo priglupo, da Alien tumara okolo ko mumija dok se ti krije iza kojekakvih kanti za smeće. Vizuelno ne izgleda loše ali bi ovo trebao biti tipični shooter sa flame throwerom :mrgreen:

    Ako neko proba nek javi utiske.

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  12. fipi

    fipi Aktivista

    Ja igram solo Wasteland 2, samo sam modifikovo chara i dao mu sve atribute 10 i dao mu jos oko 300 skill pointa (znaci cheato). Igram na najtezem nivou (Supreme Jerk se zove cini mi se) Prvi dio igre Arizona nije tezak, ali kasnije California je puno teza i imam na pocetku ovog dijela dosta problema.
     
  13. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Re: Igre 2013 & 2014

    Alien: Isolation ima reviewe od 5.5 pa do 9... Probaću igru da vidim valja li šta prije nego kupim definitivno
     
  14. Pionir

    Pionir Overclocker

    Bas sam gledao na YT nekoliko Alien Isolation Walkthrough NO COMMENTARY, onako ... nema bas akcije.
     
  15. Garamel1337

    Garamel1337 Aktivista

    Koliko sam do sada gledao po youtube i citao po forumu igra je katastrofa, bas radi tog stealtha i slabe akcije. Svaka alien igra bi trebala da bude sa dosta pokolja :D
     
  16. xman

    xman Komšija

    Gledam sad gameplay i grafiku,pa ovo odlicno izgleda. Jel velika razlika medium i high?
     
  17. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Re: Igre 2013 & 2014

    Gameplay je cist ripoff Batmana (fight mehanika) i pogotovo ACa (citava mehanika kretanja).

    Izgleda dobro, i malo sto sam je igrao, onako, nista posebno me nije odusevila.
     
  18. Garamel1337

    Garamel1337 Aktivista

    SoM je fantasticna igra. Doduse kao fan serijala LotR prica mi se ne svidja ali sve ostalo me je odusevilo.
     
  19. xman

    xman Komšija

    Inace ne volim donositi zakljucke o igri dok je ne isprobam,ali ova mi se bas svidjela gledajuci gameplay,doduse i LOTR volim pa doprinosi zainteresovanosti.
    Nego hardverski zahtjevi kakvi su?
     
  20. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Assassin's Creed Unity will run at 900p/30fps on both PlayStation 4 and Xbox One, Ubisoft has confirmed, with the publisher opting to aim for platform parity to avoid discussion over the differences in performance.

    Zrtvuju jednu konzolu jer je jedna dosta jaca :lol: Next gen :lol: Prije par mjeseci objavili da im je target 1080p/60fps :lol: