Igre 2013 & 2014

Discussion in 'Igre i konzole' started by Beeblebrox, Jun 1, 2012.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    Isti problem i sa Destiny. FOV od dva stepena i 30 FPS samo zato sto na PS3 i x360 ne mogu izvuci bolje (a vjerovatno ni na xbone). Zali one grafike sa takvim performansama. Mogu misliti kako se u$rano osjecaju PS4 vlasnici kada imaju potencijal koji se ne iskorištava.

    Zamisli da se svi na PC-u ravnaju po celeronu. U ovakvim slucajevima masno mažu konzolaški tabori jedne ili druge strane a to niko ne naziva korupcija.. hmm.
     
  2. nFare

    nFare Komšija

    SoM izgleda fantastično, naročito combat, ovako nešto čekam još od Castelvanije.

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  3. ColdFire

    ColdFire Overclocker


    Igra je kao neki tribute prvom Alien filmu . Kakav crni pokolj ... i u filmu je bio jedan alien i gOnja ostale . Slasher movie in the space .
    I reklamirali su je kao stealth igru sa malim zagonetkama bez puno pew pew .
    Ne kad se stvarno upitam jel su ljudi tolko glupi il se prave :lol: Ne mislim na tebe vec na novinare i jutubure koji su ocekivali akciju :D
    Sigurno ce radi slabih ocjena imati slabu prodaju pa ce cjena brzo pasti :D
    Kotaku ima dobar članak o njoj .
     
  4. nFare

    nFare Komšija

    Onda bi čini se bolje bilo da su radili homage trecem dijelu gdje bi bilo malo više dinamike - trči i zatvaraj/otvaraj vrata plus što bi zatvor sa psihopatama dao bolju atmosveru nego ovo. Ne volim ni ja horror survivere sa previše akcije tipa Dead space koji je njom pretrpan, a u Alienu kao da su pretjerali sa premalo iako se meni ne čini loše.
     
  5. Garamel1337

    Garamel1337 Aktivista

    Re: Igre 2013 & 2014

    Vidi ja sam rekao ono sto sam procitao, kao sto sam i naveo. A moje misljenje je da bi svaka alien igra trebala da ima malo pokolja jer ja licno ne vidim svrhu ganjanja samo jednog aliena. A iskreno od igre nisam nista ocekivao jer je necu ni zaigrati.
     
  6. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Nije los Shadow of Mordor. Combat je gotovo isti kao i Batmanu, a otkrivanje mape i penjanje kao u AC. Svijet je malo boring imho.
     
  7. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Ne ganjas ti xenomoprh-a , vec on ganja tebe . Velika razlika .
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    “At Ubisoft for a long time we wanted to push 60 fps. I don’t think it was a good idea because you don’t gain that much from 60 fps and it doesn’t look like the real thing. It’s a bit like The Hobbit movie, it looked really weird.”

    http://www.twinfinite.net/2014/10/09/as ... ing-60fps/

    Hypocrisy level = master. Interaktivnost je mit.
     
  9. nFare

    nFare Komšija

    Da li je neko probao Shadow of Mordor sa nekim gamepadom? X360ce emulator izgleda ne radi kako treba sa igrom a mrsko mi igrati ovo na tastaturi :/
     
  10. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    X360 gamepad radi normala. Nisam ni probao mis i tastaturu.
     
  11. anel007

    anel007 Komšija

    ^ isti slucaj, ne znam ni kako idu komande na tastaturi i misu niti je li igrivo kao sa gamepadom
     
  12. ColdFire

    ColdFire Overclocker

     
  13. nFare

    nFare Komšija

    Ne, trebao sam pitati sa bilo kojim gamepadom a da nije x360, znam da sa njim radi svaka igra bez problema :D, nego emulator koji inace radi bez frke sada meni ne funkcioniše, a vidim po netu da se većinom žale raja.
     
  14. rijads

    rijads Aktivista

    Probao sam x360 i mis i tastaturu, nervira me lag na x360 koji je ocigledan kad usporedis sa misem, ili je samo do mene jer sam tako navikao, ugl, nisam mogao na gamepadu igrati pogotovo koristenje bow-a.
     
  15. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Navika :D Smetao ti najvise gdje sa njim ciljas . Misomor je tu zakon .
    Znam kad sam igrao Bordelands 2 na pc i ps3 ... nebo i zemlja .
     
  16. Garamel1337

    Garamel1337 Aktivista

    Re: Igre 2013 & 2014

    Je li neko probao ovaj novi Sherlock Holmes? Meni je trenutno na downloadu. Citao sam neke recenzije i u sustini igra nije losa. Svidja mi se sto je open world, mozes odabrati kojim putem ces voditi istragu (nije ti definisana, nego pustena da igrac odluci tok istrage) i to da mozemo optuziti pogresnu osobu bez Game Overa al ce to imati uticaja na tok igre.
     
  17. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Odlicna igra, presao sam doduse samo cetvrtinu, ali sestra je presla citavu igru i odusevljena je. Prosli Sherlock je bio odlican, ovaj je jos bolji.
     
  18. Garamel1337

    Garamel1337 Aktivista

    Trenutno sam odigrao samo prvi slucaj i igra me je odusevila. Ima par problema i nekih manjkavosti ali su se stvarno potrudili i otisli su korak dalje i sa serijalom ali i sa click and point zanrom.
     
  19. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    FF13 55GB, skidam od sinoc ffs. Navodno lockano na 720p...
     
  20. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Prvi dio il ti ga epizoda te 13 je smece zivo .

    Nego imal gdje demo od FM 2o15 ?

    [​IMG]