Igre 2016

Discussion in 'Igre i konzole' started by NAILS, Dec 9, 2015.

  1. extibo

    extibo Komšija

    Propaganda. Ko hoce, taj i moze.
     
  2. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Moraš uzeti u obzir da oni koji prave igru imaju puno više novca i spremni su platiti da se zaštite. Mislim da to utice i na konacnu cijenu igre. Stoga je i opravdano da se ljudi sve više pate u pokušajima da piratiziraju novije igre.
     
  3. vutra

    vutra Komšija

  4. dmr

    dmr Veteran foruma

    Odlicna cijena, sad bi dobro dosao paypal :D. Hajd ako neko kupi nek javi radi li.
     
  5. vutra

    vutra Komšija

    Ev' skida.
     
  6. dmr

    dmr Veteran foruma

    Imas li koga u tz da mu dam lovu a ti mi kupis igru? :)
     
  7. igor.g

    igor.g Komšija

    Ne treba paypal, koliko vidim po neogafu
     
  8. vutra

    vutra Komšija

    Nemam, ali ne znam kako bi to ferceralo jer ne dobiješ key, već instalacija počne čim završiš kupovinu.
    Osim ako ne postoji neki drugi način :|

    PayPal, kao način plaćanja se ionako ne može dodati za našu zemlju.
     
  9. dmr

    dmr Veteran foruma

    A sta ovo pise win 10, nije valjda da nece ici na win7? I sta onda sve trebam uraditi da kupim, mijenjati ip adresu?
     
  10. vutra

    vutra Komšija

    Koliko sam skontao bez Win10 ne radi, jer ti treba Win 10 Store (nek me neko ispravi).
    Ako imaš WIn 10, promijeni regiju i kupi igru preko Windows 10 Store-a i to je to.
     
  11. dmr

    dmr Veteran foruma

    OK hvala, zbog ovog bi vrijedilo instalirati win10 :). Kolike su sanse da ce ovo biti moguce kupiti i sutra ili prekosutra?
     
  12. vutra

    vutra Komšija

    Kažu da je ovo uvijek bilo moguće raditi na Xbox-u, i koliko znam, MS nije stavljao nikakve zabrane.
    Možda squeenix stavi neku privremenu zabranu, sve je moguće.
     
  13. dmr

    dmr Veteran foruma

    ok hajde javi je li sve proslo kako treba.
     
  14. vutra

    vutra Komšija

    Sve proslo OK.
    Sad za sad radi bez problema.
     
  15. dmr

    dmr Veteran foruma

    Heh super, sta ovo pisu ne radi afterburner overlay niti fraps?
     
  16. vutra

    vutra Komšija

    Yup :)
    Nema klasicnog .exe file-a, posto je win 10 app, onda je sve u nekom universal app container-u (whatever that is).
     
  17. dmr

    dmr Veteran foruma

    i kako ces znat na koliko fpsa igra radi, ima li neki interni fps brojac da se ukljuci?
     
  18. vutra

    vutra Komšija

    Koliko znam, nema :/
     
  19. igor.g

    igor.g Komšija

    Ovo je za steam overlay, mislim da on ima FPS counter.

    1.Create a desktop shortcut by dragging the app listing from the start menu/all apps list to the desktop.
    2.Create a text file, add the path to the previously made shortcut, and save it as .bat
    3.Convert the bat file to an EXE file.
    4.Add a non-steam game in the steam application. Point it towards the converted bat file.
    5.Boom. You now have a working steam shortcut to a Windows Store app/game. Works the same as any other non-steam game.
     
  20. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Ko je zainteresovan da proba Paragon na PC-u neka mi se javi PP pa ću mu poslati invite.