Igre 2016

Discussion in 'Igre i konzole' started by NAILS, Dec 9, 2015.

  1. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ja sa ovom visa electron karticom ne mogu kupiti TR, cim prebacim region na Ukrajinu ne moze da prodje transakcija.
     
  2. igor.g

    igor.g Komšija

    Koristi Zip code od 5 brojeva, adresa moze i nasa da bude. Ja nemam love na kartici da probam. Mada imas i ruske steam verzije na G2A ili plati.ru za 13 dolara.
     
  3. vutra

    vutra Komšija

    1) Pretpostavljam da s tom karticom možeš vršiti međunarodne transakcije?
    2) Regiju postavljaš u windows "Region&Language" (ili nešta tako) kategoriji?
    3) Izbor zemlje će ti biti disabled kad dodaješ karticu kao payment metodu.
    4) Probaj preko browser-a kupiti. Ovdje će ti trebati ili vpn ili će biti dovoljno da na svom ms account-u promijeniš zemlju, nisam probao pa ne znam 100%.
     
  4. dmr

    dmr Veteran foruma

    Zip code je 5 brojeva, Tuzlanski :). A otkud znam da li mogu vrsiti medjunarodne transakcije, tek prosle sedmice dobio ovu visa electron i ne mogu je cak ni povezati sa paypalom, a sad eto ne moze ni ovo.
     
  5. dmr

    dmr Veteran foruma

    Daj link
     
  6. vutra

    vutra Komšija

    Onda ti je do kartice.
    Odeš do banke i pitaš šta i kako.

    Je li ova sa plati.ru region locked?
     
  7. dmr

    dmr Veteran foruma

    Dzaba ako je na ruskom. :) A sta da pitam u banci, da li mogu staviti Ukrajinsku adresu? :)
     
  8. vutra

    vutra Komšija

    Upravo to trebaš pitati :lol:
    Pitaš zašto je ne možeš uvezati s PayPal-om, mislim da ćeš s ovim pokriti dosta pitanja.
    Ja sam banku promijenio jer tada (ne znam sad) nisu imali mogućnost internet kupovine.
     
  9. dmr

    dmr Veteran foruma

  10. vutra

    vutra Komšija

    VPN ti treba radi aktivacije, a kupiti možeš ionako.
     
  11. dmr

    dmr Veteran foruma

    Da cuo sam se s prodavcem i tako mi je reko, kaze da je igra na engleskom. Nego nije ni tu prosla kartica, valja mi sutra opet do banke. Je li bolja ova steam verzija od one na win store, hoce li moci raditi fraps ili msi overlay?
     
  12. igor.g

    igor.g Komšija

  13. dmr

    dmr Veteran foruma

    Znaci u svakom slucaju bolja steam verzija.
     
  14. zoi

    zoi Veteran foruma

    Koliko znam ima Win10 svoj overlay sa nekim opcijama poput dvr-a i sl. ne znam tačne detalje pa vidi kakve tu opcije imaš.
     
  15. vutra

    vutra Komšija

    Overlay (xbox aplikacija) je minimalan (dvr, screenshots i settings :D) ali ako ništa ima relativno dobar dvr (nešto što steam-u fali) koji može automatski snimati zadnjih 30 sekundi (?) gameplay-a.
    Ako kome šta znači, igre podržavaju samo borderless fullscreen,

    Kad malo cijena padne (na kinguin-u je već pala nekih 5€ od izlaska), definitivno uzimam steam verziju.
     
  16. dmr

    dmr Veteran foruma

    Vidim uveliko se prica o cracku pa vrijedi sacekat :)
     
  17. xman

    xman Komšija

    Zar ne koristi isti Denuvo kao i JC3?
     
  18. dmr

    dmr Veteran foruma

    Pa valjda koristi ali ovo bitnija igra pa se potrudili :D
    Ovo se spominje
     
  19. xman

    xman Komšija

    Eto mene nimalo ne zanima :D Jednostavno ideja nepucane zenske sa lukom i strijelom kako tamani horde placenika i divljih zvijeri u dzungli mi ne pase :mrgreen:
    Kako god eventualni crack denuva je dobra vijest za neke,za neke naravno nije.
     
  20. NAILS

    NAILS Moderator

    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017